Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

egy biztosító nem nagyon lehet nonprofit szervezet sztem...

Hát, de ez egy egyesület!

Idézek a saját alapszabályukból:

"2. Az Egyesület célja

A biztosító egyesület olyan önkéntesen létrehozott, kölcsönösségi alapon működő szervezet, amely kizárólag tagjai részére, nyereségérdekeltség nélkül, a tagsági hozzájárulás ellenében, a biztosítási feltételekben meghatározott biztosítási események bekövetkezése esetében, biztosítástechnikai elvek alapján, előre meghatározott szolgáltatást nyújt."

Tehát kell tagsági díjat fizetni, mint egy normál egyesület esetében.

Hát én csak ebből gondoltam, hogy valamilyen szinten nonprofit :P

Szerk.: közben rájöttem, hogy a nyereségérdekeltség rám, ránk, ügyfelekre vonatkozik :D

Link to comment
Megosztás:

Kérdés. Mivel nagyobb tételben (40-50k) kell vásárolnom a Csergőben, és a Mote klubtagoknak tudtommal jár %, ergo nullszaldósra ki tudnám hozni.

Szal, hogy lehetek tag? Vmint ezt évente kell fizetni, azaz jan 1.-én lejárna, vagy mostantól ketyegne az 1 évem?

Link to comment
Megosztás:

Laci4, thx a tippet, jövő havi pénzből befizetek. :P

Más. A hónapban meglépi a gép a 150ekm-ert. Mit nézessek meg a szaki bácsival?

Nincs vmi leírás, h 15ekm-nél, 30ekm-nél, és 60ekm-nél mit kell megnézni/cserélni? Megvan pdf-ben az így csináld, de elég macerás kihámozni belőle...

Amire jutottam:

vez. szíj, vízpumpa, görgő

főtengely szimmering

lég, pollen, benya szűrő

gyertyák

Ezekből mind gyári lesz, nem érdekel, h drágább, Csergőben megveszem. Vezérlést azért cserélek, mert gőzöm sincs, h mikor volt utoljára. :D

Ékszíjat cseréltem nyáron, olajat szintén, így ezeket nem kell.

A vasnak amúgy semmi baja, szépen ketyeg. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem Astra 7 alatt, Omega 13 alatt negyedévente. :P
Nekem kidobta a díjkalkuláló, hogy 2 olcsóbb van: MÁV, KöBe. A jelenlegi az Aegon. Röhej, hogy a neten kalkulált összeg 15e lett volna. Ma jött a levél: 14e lesz/negyedév. szóval a netes kalk. nem volt 100%.

ez lesz a második eset, hogy nem váltok biztosítót. Amúgy pont az esetleges bonyodalmak miatt sem váltanék rájuk. nem csak a szenvedőnek lehet szívás a gyenge háttér.

plusz ha jól tudom, ezeknél még van valami tagdíj is?

Link to comment
Megosztás:

Igen, van tagdíj, de a netrisken pl. bele van kalkulálva az éves díjtételbe.

Szerintem nem lehet más szívásom velük, mint hogy nem küldik időben

a csekket, de hát az meg ugye érdekük. :P

Haveromnak tényleg nem küldték a csekket. És ezért ba**ogatták a rendőrök.

Neki kellett utánamenni de vmit elkevertek és csak egy számlaszámot firkáltak neki egy fecnire, hogy ide utaljon. De ugye így sem volt igazolása amit a rendőrnek mutogathatott. Ez volt nyár közepe vége (ekkor vette autóját és kötötte a biztosítást).

Azóta sem kapott igazolást. Most intézi, azt, hogy azonnal átmehessen másik biztosítóhoz.

Szóval jellemzően kevés ember van és túlterheltek és így sokat tévedhetnek, keverhetnek.

Link to comment
Megosztás:

A magam részéről ezt a kötelező biztosítást totál igazságtalannak tartom. Régebben a benzin fogyasztói ára tartalmazta a biztosítást, így mindenki arányosan fizetett, aki keveset ment keveset fizetett, aki sokat az többet. Tudom, ha ezt újra bevezetnék az csak a benzin árát nyomná mégjobban az égbe, ellentételezés meg minimális lenne. Én 32 éves vagyok 3 éve van nevemen autóm, ami már 11 éves és évente megyek vele kb. 15 ezret. Ezért fizessek évente 60-80 ezret? Ebből évente új gumigarnitúrát vehetnék. A fiatal autótulajdonosokat nagyon büntetik ezzel a rendszerrel. Aki idősebb és B10-ben van, ugyanarra a kocsira 30-at fizet. Erre azt mondják, majd idővel csökkeni fog. Fenét! Évről-évre 1000-1500-tel megy felfelé a biztosításom negyedévente, pedig időközben három lépcsőfokot léptem fel. Így sosem fog 30-ra lecsökkenni, én már életem végéig reálértéken ennyit vagy többet fogok fizetni, ha tetszik, ha nem. A tényleges emelés kb.20% évente. A biztosítók a nagy rizikóra hivatkoznak. Az lenne ösztönző, ha valaki nem csinálna káreseményt, következő év elején visszautalnák a befizetett díj felét, így csak kaucióként lenne bent. De ilyen a súlyadó is, beszednek 10 ezret évente a semmiért...

Link to comment
Megosztás:

A magam részéről ezt a kötelező biztosítást totál igazságtalannak tartom. Régebben a benzin fogyasztói ára tartalmazta a biztosítást, így mindenki arányosan fizetett, aki keveset ment keveset fizetett, aki sokat az többet. Tudom, ha ezt újra bevezetnék az csak a benzin árát nyomná mégjobban az égbe, ellentételezés meg minimális lenne. Én 32 éves vagyok 3 éve van nevemen autóm, ami már 11 éves és évente megyek vele kb. 15 ezret. Ezért fizessek évente 60-80 ezret? Ebből évente új gumigarnitúrát vehetnék. A fiatal autótulajdonosokat nagyon büntetik ezzel a rendszerrel. Aki idősebb és B10-ben van, ugyanarra a kocsira 30-at fizet. Erre azt mondják, majd idővel csökkeni fog. Fenét! Évről-évre 1000-1500-tel megy felfelé a biztosításom negyedévente, pedig időközben három lépcsőfokot léptem fel. Így sosem fog 30-ra lecsökkenni, én már életem végéig reálértéken ennyit vagy többet fogok fizetni, ha tetszik, ha nem. A tényleges emelés kb.20% évente. A biztosítók a nagy rizikóra hivatkoznak. Az lenne ösztönző, ha valaki nem csinálna káreseményt, következő év elején visszautalnák a befizetett díj felét, így csak kaucióként lenne bent. De ilyen a súlyadó is, beszednek 10 ezret évente a semmiért...

A másik meg az, hogy pl. valaki öregkorába rakja le a jogsit és alapból már kedvezményezett, a korhatárok miatt. Közben meg vezetett összesen a T autóban 5 km-t :evil:

Valaki már 17 évesen lerakja a jogsit (pl. én), és csak később tud venni autót magának akkor azt jól megvágják hiába van mögötte több ezer km-s (családi autó, céges stb.) tapasztalat.

Gondolom ezzel többen vannak így.

Link to comment
Megosztás:

Én csak azért vagyok morcos most, mert 2004.november óta van saját nevemen autó, tehát 1 éve van kötelezőm is, de mégis maradok A0-ban jövőre is, mert 2004 közepétől 2005 közepéig nézik az időtartamot, hogy volt e kötelezője az embernek (9 hónapnak kell meglennie azthiszem)... szóval hiába van már 1 éve biztosításom, még 1 évig büntetnek a drágább kategóriával. Na de mindegy, így MÁV-val már nem igazán érdekel, így most olyan, mintha egy drága (pl Allianz) biztosítónál lennék B10-ben, 50 évesen :P

Link to comment
Megosztás:

:  

Valaki már 17 évesen lerakja a jogsit (pl. én), és csak később tud venni autót magának akkor azt jól megvágják hiába van mögötte több ezer km-s (családi autó, céges stb.) tapasztalat.

Gondolom ezzel többen vannak így.

Detto.

Tegnap kaptam a levelet, hogy léptem következő szintre és ennek örömére ill. figyelembe véve kármentes eddigi pályafutásom kétezerrel többet fizethetek évente. :? Kapják be.

Átmennék MÁV-hoz vagy KÖBE-hez, de ott meg a kárt okozók miatt kiesett előző évi hiányt szétdobják a tagok között szal' bármikor emelkedhet a befizetendő díj.

Link to comment
Megosztás:

Átmennék MÁV-hoz vagy KÖBE-hez, de ott meg a kárt okozók miatt kiesett előző évi hiányt szétdobják a tagok között szal' bármikor emelkedhet a befizetendő díj.

Ezt nem értem. Év közben nem változhat a díj, nem? Ha már egyszer tettek egy ajánlatot egy éves díjra. Ha meg jövő év végén drágul jelentősen, és lesz másik olcsóbb, akkor lehet megint váltani. Vagy tévedek?

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem értem. Év közben nem változhat a díj, nem? Ha meg jövő év végén drágul jelentősen, és lesz másik olcsóbb, akkor lehet megint váltani. Vagy tévedek?

Természetesen év végén változik, de nem tudhatod melyik irányba. Általában felfelé csak nem biztos, hogy pár száz forinttal megúszod.

Kollega KÖBE-nél van és hallottam többször anyázni, de természetesen senkit nem akarok eltántorítani a váltástól. Sokunknak még így is jelentősen olcsóbban kijön az évi díj mint a mostani biztosítónál.

Link to comment
Megosztás:

Nekem mióta autóm van a hungáriánál voltam ott most 17000 lett volna a negyed év B8ba,de idén úgy döntöttem nem vagyok hajlandó ennyit fizetni ha sokkal kevesebbet is fizethetek ezért átmentem a mávhoz ahol a negyedév csak 9400ft.Mást se érdekel hogy mi lesz azzal akit összetör kifizetik e vagy se így már engem se szívtam már eleget miattuk.Volt már postabiz károm argoszos,providenciás is.Igazán nem volt különbség senki se akart annyit fizetni és akkor hogy jó legyen mindig ráfizettem.Ha meg 2007re sokkal emelkedik a máv akkor átmegyek máshova.

Link to comment
Megosztás:

átmentem a mávhoz ahol a negyedév csak 9400ft.

Hmm.. pusztán csak kiváncsiságból kérdezem, hogyhogy neked drágább B8-ban, 27 évesen, mint nekem A0-ban 24 évesen? :P Ennyivel drágább a 2.0-ás moci miatt? Nekem most a MÁV az 1.4-esemre 8000ft-tot ajánlott negyedévenként. Úgylátszik a hungária meg nekem volt drágább, mert ők 23ezret ajánlottak 2006ra egy negyedévre... hát én is ezért váltottam, ennyire azért nemvagyok gazdag :D (sőt semennyire)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.