Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

bocsi mindenkitől..utólag már nekem is eszembe jutott hogy igy nem teljesen korrekt, de sajnos nem ismerem még ezt annyira, nem megy úgy a kezelése. Pl. azt sem tudom hogyan lehet egy hozzászólásba több idézetet behelyezni ;) :D

Megnyomod az idézni kívánt hsz-nél az idéz gombot, majd alul a hozzászólást.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok annyira képben a lakatos-esztergályos munkadíjakban, de ha ők tudtak koppintani, akkor más is tud, és lehet hogy nem fog 80 rúgóba kerülni. Szerintem. ;)

Szia zotya975!

Így igaz, ez a munka ami ott hever a képen az cnc gépen fusiba kivágják 8e ért a forgácsolás meg kb ugyan annyi rajta + hegesztés 5e meg a festék és kész. A teleszkóp meg annyi amennyi.

Szerintem rettentő gagyi szett :D

Link to comment
Megosztás:

Szia zotya975!

Így igaz, ez a munka ami ott hever a képen az cnc gépen fusiba kivágják 8e ért a forgácsolás meg kb ugyan annyi rajta + hegesztés 5e meg a festék és kész. A teleszkóp meg annyi amennyi.

Szerintem rettentő gagyi szett ;)

És most láttam ahogy továbbolvastam, hogy 40 ropiért szerelik be! Azért 120 ezer pízért már lehet egy-két dolgot alakítani a kocsin. Ha ennyim volna csak a kocsira , persze a várólistámon kívül, valszeg befigyelne egy SE-sítés, szervó, tükörfűtés, kényelmesebb ülések előlre, ford. mérős műszeregység, csak most így hirtelen. Az ajtók meg maradnának olyanok amilyenek. Amugy nem tudom milyen garázsban lehetne kiszállni a kocsiból. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.