Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G LEDezés


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Keresnék olyan szakit aki vállal elektoromos munkákat. A következőről lenne szó:

- ledesítés hideg fehér számok/piros mutatókkal (fekete alapon fehér számos műszeregység sárgított fólia, a kilométer óra kijelző lcd-nél

sárga fényszétosztó fólia van)

- középső tid kijelző fekete háttér fehér számok (valószínű sárga

fényvezetővel van)

- Delphi klima egység fehér háttérvilágítás (valószínűleg sárgított számlap)

- CCD led a tempomathoz

- féklámpa kapcsoló és kuplunk pedág kapcsoló cseréje (megvannak a

pedálkapcsolók csatlakozófoglalatokkal)

- ha nincs meg a tempomat kábel akkor annak behuzása az ecutól

- szívargyujtó (sárga karikát kéne cserélni)

- elektromos ablak kapcsolók fehér leddel (2 elektromos ablakos)

- veramon modulhoz az ecu kábel beuházsa és a bc-s ablaktörlő

kapcsolótól fel a tid hez, (bc-s ablaktörlő kart már vettem a veramon

mudult majd késöbb veszem és csak rá keljen dugni)

Aki csak egy részében tudna segíteni az is írjon, mert sok mindent én is meg tudok csinálni, de ha valaki bevállalja inkább nem én fognék hozzá.

Várom a jelentkezést pm-ben,

Link to comment
Megosztás:

Előre a ködlámpák alá rakok led szalagot. Eredetileg úgy terveztem ,hogy rákötöm a helyzetjelzőre és kész...Ma mondta egy haver, hogy vele szívóztak a rendőrök emiatt, ezért gondoltam, hogy akkor rákötök, egy külön kapcsolót még, hogy a helyzetjelzőtől független lekapcsolható legyen. Kérdésem annyi, hogy kell külön kapcsolóval foglalkoznom, megbüntethetnek a led miatt? (fehér színű)

Link to comment
Megosztás:

Előre a ködlámpák alá rakok led szalagot. Eredetileg úgy terveztem ,hogy rákötöm a helyzetjelzőre és kész...Ma mondta egy haver, hogy vele szívóztak a rendőrök emiatt, ezért gondoltam, hogy akkor rákötök, egy külön kapcsolót még, hogy a helyzetjelzőtől független lekapcsolható legyen. Kérdésem annyi, hogy kell külön kapcsolóval foglalkoznom, megbüntethetnek a led miatt? (fehér színű)

Igazából megbüntethet akárhogy is kötöd be, mert szabály szerint csak olyan világítóberendezést szerelhetsz fel az autóra, ami rendelkezik a megfefelő jóváhagyással, a ledszalag meg nem éppen ilyen. Egyébként ha nappali menetfénynek akarod, annak úgy kellene működnie, hogy a motor beindítása után automatikusan felkapcsol, és a tompított felkapcsolásával lekapcsol. De akkor is csak úgy lenne teljesen szabályos, ha valami jóváhagyott, E betűs lámpát raknál föl. (Az már megint más kérdés, hogy a baromi egyértelmű jogszabályaink miatt gyakorlatilag a rendőr abba köt bele amibe csak akar.)

Link to comment
Megosztás:

ezen az elhelyezésen már én is gondolkodtam, hogy milyen jó is lenne a ködlámpákhoz. De azt még nem néztem meg hogy elfér e.

Amennyiben olyan a lökhárítód mint az enyém, akkor nem fog elférni! Sem a belső oldalon nem jó, sem alatta, sem fölötte nem fér el. Én is benéztem ezt sajnos...Azt eddig is láttam, hogy csak egy hajszálon fog múlni, de nincs elég helyem. Szerintem ott nagyon jól nézett volna ki, de most keresnem kell mást. Az a gond, hogy máshol nagyon elöl van és világosban hülyén néz ki, a többi hely meg mind íves...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresnék olyan szakit aki vállal elektoromos munkákat. A következőről lenne szó:

- ledesítés hideg fehér számok/piros mutatókkal (fekete alapon fehér számos műszeregység sárgított fólia, a kilométer óra kijelző lcd-nél

sárga fényszétosztó fólia van)

- középső tid kijelző fekete háttér fehér számok (valószínű sárga

fényvezetővel van)

- Delphi klima egység fehér háttérvilágítás (valószínűleg sárgított számlap)

- CCD led a tempomathoz

- féklámpa kapcsoló és kuplunk pedág kapcsoló cseréje (megvannak a

pedálkapcsolók csatlakozófoglalatokkal)

- ha nincs meg a tempomat kábel akkor annak behuzása az ecutól

- szívargyujtó (sárga karikát kéne cserélni)

- elektromos ablak kapcsolók fehér leddel (2 elektromos ablakos)

- veramon modulhoz az ecu kábel beuházsa és a bc-s ablaktörlő

kapcsolótól fel a tid hez, (bc-s ablaktörlő kart már vettem a veramon

mudult majd késöbb veszem és csak rá keljen dugni)

Aki csak egy részében tudna segíteni az is írjon, mert sok mindent én is meg tudok csinálni, de ha valaki bevállalja inkább nem én fognék hozzá.

Várom a jelentkezést pm-ben,

Ennek java részét DarthVödör cartárs innen a fórumról minden szempontból kitűnően megcsinálta nekem (egy másik részét még ezután fogja, csak még nem tud róla :D ), a maradékot, mint pl. féklámpakapcsoló és kuplungpedál kapcsoló, magamnak csináltam.

Link to comment
Megosztás:

Amennyiben olyan a lökhárítód mint az enyém, akkor nem fog elférni! Sem a belső oldalon nem jó, sem alatta, sem fölötte nem fér el. Én is benéztem ezt sajnos...Azt eddig is láttam, hogy csak egy hajszálon fog múlni, de nincs elég helyem. Szerintem ott nagyon jól nézett volna ki, de most keresnem kell mást. Az a gond, hogy máshol nagyon elöl van és világosban hülyén néz ki, a többi hely meg mind íves...

Kell venni OPC lököst, abba bele lehet rakni pl. így :D:

777045-20121120-CSS3yq.jpg

A képen a helyzetjelző is ég, bár alig látszik. Sajna nem kapcsol ki a tompított felkapcsolására sem, csak akkor ha leállítom a motort. Nincs külön kapcsolója, a Veramon vezérli.

Link to comment
Megosztás:

Amennyiben olyan a lökhárítód mint az enyém, akkor nem fog elférni! Sem a belső oldalon nem jó, sem alatta, sem fölötte nem fér el. Én is benéztem ezt sajnos...Azt eddig is láttam, hogy csak egy hajszálon fog múlni, de nincs elég helyem. Szerintem ott nagyon jól nézett volna ki, de most keresnem kell mást. Az a gond, hogy máshol nagyon elöl van és világosban hülyén néz ki, a többi hely meg mind íves...

Magába a ködlámpába nem lehetne beapplikálni? ha sikerülne is gondolom nem lenne jó a fényszórás kb. világítana az egész ködlámpa.. :( Lökhárítót nem vágom meg és sajna opc-t sem fogok venni. majd valami lesz.

Link to comment
Megosztás:

Nem rég volt ködlámpa a kezembe, mikor felraktam a kocsira, nekem úgy tűnt, az üveg nem levehető.(hozzáértők cáfoljanak, ha tévedek)...

Szerintem ezért egyrészt kár szétszedni a ködlámpát, másrészt a rögzítés is komplikált lehet, mivel a szalagnak csak a háta öntapadós, szemből nem az.

tgabika76 kollégának köszönöm a tippet, de ezért nem fogok másik lökhárítót venni :D Bár tény, hogy a tiéd nagyon jól néz ki...

Link to comment
Megosztás:

Ködlámpánál jobban mutatott volna, de hely hiány miatt más kellett kitalálnom. Egyelőre ennyi, tavasszal nekiállok a belső tér ledezéséhez...

Csak ezt közuton fel ne kapcsold, mert lekapcsolnak.... Ez enyhén kifejezve is szabálytalan.

Link to comment
Megosztás:

A "sehol"-on kívül mondj egy helyet, ahova nem szabálytalan felrakni:) Ezért a rendszámot nem fogják levenni (legalábbis szerintem nem, bár soha nem lehet tudni:D), maximum bírság. Nagybátyámat is csak azért állították meg, mert ő kék színű szalagot rakott fel. Én direkt fehéret vettem...

Link to comment
Megosztás:

A "sehol"-on kívül mondj egy helyet, ahova nem szabálytalan felrakni:) Ezért a rendszámot nem fogják levenni (legalábbis szerintem nem, bár soha nem lehet tudni:D), maximum bírság. Nagybátyámat is csak azért állították meg, mert ő kék színű szalagot rakott fel. Én direkt fehéret vettem...

Itt leírják hogyan lenne szabályos:

http://autohifi-tuning.shp.hu/hpc/web.php?a=autohifi-tuning&o=ledes_nappali_menetfeny_drl_mrQn

Az lényeges, hogy középre nem szerelhetsz lámpát, annak minden esetben (egy-két kivételtől eltekintve) szimmetrikusnak kell lennie, ebben a formában ezért szerintem helyszíni főbelövés jár.

Link to comment
Megosztás:

A "sehol"-on kívül mondj egy helyet, ahova nem szabálytalan felrakni:) Ezért a rendszámot nem fogják levenni (legalábbis szerintem nem, bár soha nem lehet tudni:D), maximum bírság. Nagybátyámat is csak azért állították meg, mert ő kék színű szalagot rakott fel. Én direkt fehéret vettem...

A "sehol"-on kívül mondj egy helyet, ahova nem szabálytalan felrakni:) Ezért a rendszámot nem fogják levenni (legalábbis szerintem nem, bár soha nem lehet tudni:D), maximum bírság. Nagybátyámat is csak azért állították meg, mert ő kék színű szalagot rakott fel. Én direkt fehéret vettem...

Akkor tessék elolvasni a KOHEM rendeletet... Ez teljesen szabálytalan, de Te tudod, majd írd meg mennyire büntettek, vagy mikor viszed újra műszakizni a kocsit, mi csak jót akarunk. ( http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99000006.koh )

Kék naná, hogy megvágták:

"Előre piros, hátra fehér fényt - a hátrameneti lámpa, a munkahelymegvilágító lámpa, taxi vészjelző lámpája, továbbá a jármű belső világítására szolgáló lámpa kivételével - világító és fényjelző berendezés nem bocsáthat ki és nem verhet vissza."

Link to comment
Megosztás:

Akkor tessék elolvasni a KOHEM rendeletet... Ez teljesen szabálytalan, de Te tudod, majd írd meg mennyire büntettek, vagy mikor viszed újra műszakizni a kocsit, mi csak jót akarunk. ( http://net.jogtar.hu...id=99000006.koh )

Kék naná, hogy megvágták:

"Előre piros, hátra fehér fényt - a hátrameneti lámpa, a munkahelymegvilágító lámpa, taxi vészjelző lámpája, továbbá a jármű belső világítására szolgáló lámpa kivételével - világító és fényjelző berendezés nem bocsáthat ki és nem verhet vissza."

Tudom, hogy csak jóból mondod, köszönöm hogy szóltál. Átalakítottam:

20121127_85728439.jpg

Egyébként nem vágták meg, csak szóltak, hogy cserélje le..

Link to comment
Megosztás:

Leírnád milyen hibát látsz?

Ezeket vettem figyelembe:

"A nappali menetjelző lámpákat a gépkocsin a következőképpen kell elhelyezni:

a) az átvilágított felület alsó széle az úttest szintjéhez 0,25 méternél közelebb

és attól 1,50 méternél távolabb nem lehet;

B) az átvilágított felület külső széle a gépkocsi legszélső pontjától 0,40 méternél távolabb,

a különböző oldalon lévő lámpák átvilágított felületének belső szélei egymáshoz 0,60 méternél közelebb nem lehetnek,

azonban az olyan gépkocsin, amelynek a teljes szélessége nem éri el az 1,3 métert,

a belső szélek közötti legkisebb távolság 0,40 méterre csökkenthető."

Link to comment
Megosztás:

Leírnád milyen hibát látsz?

Ezeket vettem figyelembe:

"A nappali menetjelző lámpákat a gépkocsin a következőképpen kell elhelyezni:

a) az átvilágított felület alsó széle az úttest szintjéhez 0,25 méternél közelebb

és attól 1,50 méternél távolabb nem lehet;

B) az átvilágított felület külső széle a gépkocsi legszélső pontjától 0,40 méternél távolabb,

a különböző oldalon lévő lámpák átvilágított felületének belső szélei egymáshoz 0,60 méternél közelebb nem lehetnek,

azonban az olyan gépkocsin, amelynek a teljes szélessége nem éri el az 1,3 métert,

a belső szélek közötti legkisebb távolság 0,40 méterre csökkenthető."

Ha fölkapcsolod a világítás (már a helyzetjelzőt is) akkor le kell kapcsolódni a nappali menetfénynek!

De amint a képen látszik az összes lámpa együtt működik!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.