Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G LEDezés


uhuhu

Recommended Posts

On 2015. 01. 09. at 11:28, Atis1993 írta:

Üdv Mindenkinek!

 

 

On 2015. 01. 09. at 11:32, wakond írta:

Canbus-os terméket vegyél.

A mostanit dobd ki.

 

On 2015. 01. 09. at 14:00, Janó32 írta:

 

Tudtommal egy ellenállás ráforrasztása elég neki, akkor kialszik..

 

Módosítva : DarthVödör
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Tudtommal egy ellenállás ráforrasztása elég neki, akkor kialszik..

jól tudod, de én nem szórakozék vele.

én is kidobtam annó egy led-et, mert több idő mire elkészítem, hogy jó legyen, mint amennyi időt kell azért dolgoznom, hogy megvegyek egy jót.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Kicseréltem az utastér világítást LED-esre.

Nem alszik ki teljesen, hanem halványan világít.

Van valami megoldás rá, hogy teljesen kialudjon, azon kívül, hogy kihajítom? :D

A válaszokat előre is köszönöm. :)

A vatera-n gyafituning-tól én is rendeltem ledet belső világításnak a H Astra-hoz. Egy picit dereng ez is. Csak sötétben látszik, de nem zavaró. Pedig canbus-os. Alapjáraton és lekapcsolt gyújtáson nem csinálja.

Link to comment
Megosztás:

jól tudod, de én nem szórakozék vele.

én is kidobtam annó egy led-et, mert több idő mire elkészítem, hogy jó legyen, mint amennyi időt kell azért dolgoznom, hogy megvegyek egy jót.

Egy ellenállás 5Ft és beforrasztani 5 perc.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Olvastam itt a ledezés témába a digit klíma ledezésről. Ha jól emlékszem DatrhVödör írta hogy speckó oldalra világító led kell hozzá és szaktudás! Tudna nekem egy linket küldeni valaki ahol be tudnék ilyen smd ledet szerezni, és DatrhVödör leírnád nekem milyen speciális szaktudás kell ehez a led cseréhez? Kösz előre is!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Olvastam itt a ledezés témába a digit klíma ledezésről. Ha jól emlékszem DatrhVödör írta hogy speckó oldalra világító led kell hozzá és szaktudás! Tudna nekem egy linket küldeni valaki ahol be tudnék ilyen smd ledet szerezni, és DatrhVödör leírnád nekem milyen speciális szaktudás kell ehez a led cseréhez? Kösz előre is!

Szia, nekem is digitklímám van, nem kell speckó led. a sima smd-t is be tudod rakni, csak el kell fordítani. ha kell majd rakhatok fel képet, hogy én hogyan csináltam, de az biztos hogy kell hozzá türelem :)

üdv Petya, sok sikert :)

Link to comment
Megosztás:

Szétbontottam a vezérlő! Hát van egy két érdekes helyen led benne amit még azt sem tudom hogy hogyan lehetne cserélni! Talán úgy lenne a legegyszerübb ha a kijelzőt és az alatta lévő fényterelőt is kiszedném mert akkor csak a csupasz panel lenne és szuperul hozzá is lehetne férni mindenhez.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.