Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Én a gyárit javaslom mert amiket árulnak mind után gyártott (1200ft)és csak probléma lesz a beépítésnél vele,mivel nem metrikus menet van rajta hanem coll önzáró de be építéskor ebből is tesznek rá loctite 577.Ha még magától nem vált le akkor kiszereléskor úgy is letörik,szerelés menete a kiegyelitőből ki kell szivni a folyadékot.,utána cső le 13 cső csillag kulccsal kitekerni,ha beletörik 5 fúróval leglassabb fokozaton ,hogy a műanyag forgács ne kerüljön a víz pumpába ez megvan akkor csinálni kell egy cél szerszámot a menetből való kiszedéshez mert a műanyag csonk is ragasztott.Ha kép is kel püben elküldőm ,egy email küldjél. :icon1:

http://kepfeltoltes.hu/view/150626/n_vtelen__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosítva : astra 1
Link to comment
Megosztás:

Mindez mennyi pénzért?

Én egy helyi pneumatika boltban vettem meg kb. 800 Ft volt a kettő! Vettem még egy menetrögzítőt, amit a kisautó felújításaimhoz is használok, Loctite 243-ast. Azóta nincs vele gond! :)

Ezt kerestem a boltban, de ilyet nem tudtak adni:

https://www.apneumatika.hu/product/pneumatika/pneumatika-csatlakozok/muanyag_csati/tomlos-csatlakozok/59237:konyok-menetes-csatlakozo-kupos.html

Módosítva : FRobi75
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Én a gyárit javaslom mert amiket árulnak mind után gyártott (1200ft)és csak probléma lesz a beépítésnél vele,mivel nem metrikus menet van rajta hanem coll önzáró de be építéskor ebből is tesznek rá loctite 577.Ha még magától nem vált le akkor kiszereléskor úgy is letörik,szerelés menete a kiegyelitőből ki kell szivni a folyadékot.,utána cső le 13 cső csillag kulccsal kitekerni,ha beletörik 5 fúróval leglassabb fokozaton ,hogy a műanyag forgács ne kerüljön a víz pumpába ez megvan akkor csinálni kell egy cél szerszámot a menetből való kiszedéshez mert a műanyag csonk is ragasztott.Ha kép is kel püben elküldőm ,egy email küldjél. :icon1:

http://kepfeltoltes.hu/view/150626/n_vtelen__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szia!

Az útmutatást köszönöm, akkor ezek szerint házilag megoldható a történet, nem kell sokat bontani hozzá.

Az alkatrésszel nem hiszem hogy baj lesz, hiszen kifejezetten ennek a problémának a megoldására ajánlják,a metrikus és a coll menet közötti különbséget nyilván ismerik :)

Képet természetesen elfogadok, köszönöm: vargaroland321@gmail.com

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kivettem a helyzetjelzőmet, mert kiégett.

Gondoltam ma veszek egyet, mivel tegnap ugye nem tudtam hála egy kis pöcs pártnak...

Szóval azóta sikeresen elvesztettem a lámpát, így nem tudom hogy milyen volt.

Milyen lámpát kéne vennem?

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Ma megkaptam a szép új fém csatlakozót a vízpumpához. Annak ellenére, hogy felhívtam a boltot, és ők maguk között megegyeztek, hogy a 8-as menetes kell, csakazért is 10-eset küldtek...

Hálistennek fémipari cégnél dolgozom, így aztán leesztergáltattam 8-asra, és vágattam is rá menetet (sűrűt, mert a 10-es is az volt).

Egyúttal ezt találtam:

http://workshop-manuals.com/vauxhall/corsa-c/j__engine_and_engine_aggregates/technical_service_bulletins/leaks/engine_z10/12/14/xe/p_water_pump_connector_broken/

Ami aggaszt a helyben szerelésben az, hogy forgács kerülhet a rendszerbe (ha eltörik a gyári műanyag). Az nyilván nem szerencsés. Jobb lenne leszedni azt a vízpumpát és a csere végeztével alaposan kiöblíteni.

Ötletek?

Link to comment
Megosztás:

Ma megkaptam a szép új fém csatlakozót a vízpumpához. Annak ellenére, hogy felhívtam a boltot, és ők maguk között megegyeztek, hogy a 8-as menetes kell, csakazért is 10-eset küldtek...

Hálistennek fémipari cégnél dolgozom, így aztán leesztergáltattam 8-asra, és vágattam is rá menetet (sűrűt, mert a 10-es is az volt).

Egyúttal ezt találtam:

http://workshop-manuals.com/vauxhall/corsa-c/j__engine_and_engine_aggregates/technical_service_bulletins/leaks/engine_z10/12/14/xe/p_water_pump_connector_broken/

Ami aggaszt a helyben szerelésben az, hogy forgács kerülhet a rendszerbe (ha eltörik a gyári műanyag). Az nyilván nem szerencsés. Jobb lenne leszedni azt a vízpumpát és a csere végeztével alaposan kiöblíteni.

Ötletek?

Na látod erről beszéltem,ráadásul ha még a nyomás miatt szivárogni fog a hajad is égnek áll.és még ha a menetet is megsérül akkor igazán sokba kerül majd.én már meg jöttem az után gyártott szír sz@roktól. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Látatlanban lenne egy kérdésem, hátha valakinél beúszott már ez a probléma és tudna nekem segíteni.

Van egy 2007-es benzines G Astrám és nemrég egy tompa kopogásra lettem figyelmes, ami az autó bal hátulja felől jött.

Még az autó futóművén még semmilyen csere nem történt.

Először azt hittem a lengéscsillapító, kicseréltük de mindig kopogott.

Utána szilent csere és még mindig kopogott.

Illetve egyéb más dolgokkal próbálkoztam de sajnos nem jutottam előrébb.

Megköszönném, ha esetleg valaki...

üdv.

Bálint

Link to comment
Megosztás:

Na látod erről beszéltem,ráadásul ha még a nyomás miatt szivárogni fog a hajad is égnek áll.és még ha a menetet is megsérül akkor igazán sokba kerül majd.én már meg jöttem az után gyártott szír sz@roktól. :icon1:

Amiatt nem aggódok, hogy megsértem a menetet, vagy hogy szivárogni fog, ennyire vagyok műszaki ember, hogy megoldjam. Engem a pumpa ki és beszerelése jobban aggaszt, ehhez kérnék bátorítást vagy lebeszélést :)

Link to comment
Megosztás:

VBálint, on 29 Jun 2015 - 10:03 PM, said:

Sziasztok.

Látatlanban lenne egy kérdésem, hátha valakinél beúszott már ez a probléma és tudna nekem segíteni.

Van egy 2007-es benzines G Astrám és nemrég egy tompa kopogásra lettem figyelmes, ami az autó bal hátulja felől jött.

Még az autó futóművén még semmilyen csere nem történt.

Először azt hittem a lengéscsillapító, kicseréltük de mindig kopogott.

Utána szilent csere és még mindig kopogott.

Illetve egyéb más dolgokkal próbálkoztam de sajnos nem jutottam előrébb.

Megköszönném, ha esetleg valaki...

üdv.

Bálint

A kipufogó nem ér bele valahová?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Látatlanban lenne egy kérdésem, hátha valakinél beúszott már ez a probléma és tudna nekem segíteni.

Van egy 2007-es benzines G Astrám és nemrég egy tompa kopogásra lettem figyelmes, ami az autó bal hátulja felől jött.

Még az autó futóművén még semmilyen csere nem történt.

Először azt hittem a lengéscsillapító, kicseréltük de mindig kopogott.

Utána szilent csere és még mindig kopogott.

Illetve egyéb más dolgokkal próbálkoztam de sajnos nem jutottam előrébb.

Megköszönném, ha esetleg valaki...

üdv.

Bálint

Szerintem is rágasd meg azt a kipufogót :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.