Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok.

A hűtő ventilátoraim (klima) állandóan mennek. Ha a termosztát melletti jeladóról lehúzom a csatlakozót még nagyobb fordulaton megy.

Állítólag van még egy hőpatron valahol, és az lesz a rossz. Az alkatrész boltba azt mondták hogy fogalmuk sincs róla hogy van e-olyan, vigyem szervizbe!

Ha lehet kicserélném én, de nem tudom hogy van e, és hogyha van, hol?

17 dtl

Link to comment
Megosztás:

Le van zárva az AGR szelepem,de azt már cseréltettem kb 20-30-ezer kilóméterrel ezelött

Ja az más ,ha le van zárva akkor semmi baj.Időnként ránéz a rendszer és érzékeli,hogy

lezárt és akkor dob egy hibaüzit!

De egyébként jól megy a gép,vagy valami baja is van?Most nem olvastam vissza bocs.

Közben visszaolvastam,látom ,leáll a motor.Akkor átadom a terepet a nálamnál okosabbaknak.

Link to comment
Megosztás:

Mikor volt utoljára meghajtva a gépsárkány?

Nap mint nap megyek vele,van úgy hogy 100-150km-t is egy nap!De csak legyen 100km átlagban!És azt sem mondanám hogy tatásan közlekedek,szoval ki van kormolva....

Egy mellékes kérdés...hol találom meg az alapjárati motort?Lehet vak vagyok de nem találom,még azt akarom kipucolni,hátha az a hiba oka...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Én tegnap regiztem be ide,mert hasznosnak vélem ezt az oldalt!

Problémám a következő: 2001-es évjáratu a gépem,2007ezer van benne.Kanyarodásnál, vagy pirosnál amikor kinyomom a kuplungot akkor leáll a motor,ugy mintha simán leállítanám!Már többször csinált ilyent és nem jövök rá mitöl van!Vagy ha éppen nem áll le akkor 500-ra leesik a fordulat és ott dadog! Kipucoltam a levegőrendszert,AGR szelepet lezártam,újak a gyertyák és a gyujtótrafóm is! (A "poénos" az az egészben hogy néha csinálja néha nem!) Menet közben tökéletes a vas! Még alapjárati motorra gondolok de egyenlőre nem volt időm megkeresni hogy hol van!

Tudna valaki nekem segíteni? Előre is köszönöm! További elakadásmentes napot! :lol:

Itt írt először,2001-es a kocsija! :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerinted visszaolvasok?

akkor egr marad.... :lol:

Az AGR szelepet lezártam egy tele tömítéssel így az ki van iktatva!Próbáljam meg szoftveresen inaktiváltatni? Ettöl a szeleptöl is leállhat a motor ha megállok a pirosnál? A p0400 hibakód gyujtáshiba ha jól tudom és ha jól emlékszem!Anno erre a hibára a szervíz kezdődő gyujtótrafó hibát vagy szelepvezető kopást ecsetelt... nem akartam elhinni,mert a szel.vez. kopás egy kicsit morbid... :lol: a gyujtótrafóm meg új volt!

Link to comment
Megosztás:

Az AGR szelepet lezártam egy tele tömítéssel így az ki van iktatva!Próbáljam meg szoftveresen inaktiváltatni? Ettöl a szeleptöl is leállhat a motor ha megállok a pirosnál? A p0400 hibakód gyujtáshiba ha jól tudom és ha jól emlékszem!Anno erre a hibára a szervíz kezdődő gyujtótrafó hibát vagy szelepvezető kopást ecsetelt... nem akartam elhinni,mert a szel.vez. kopás egy kicsit morbid... :lol: a gyujtótrafóm meg új volt!

mért gondolja mindenki hogy a szerviz mindig baromságokat mond?

ezekszerint te jobban értesz hozzá?

ha igen, akkor meg minek kérdezel? más is baromságokat mond. vagy mit szeretnél hallani?

mivan??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

na, hogy lehessen röhögni, meg fikázni, meg mindent.

hát tessék:

én meg ma 2x rohadtam le a vassal.

mentem az alagutban egyszer csak egy váltás után nem vette a gázt. 1.000 fordulat volt a legmagasabb fordulat amit ki lehetett csikarni az autóból.

Assistance hiv, autómentő a 40 perc helytt majdnem kettő óra alatt megérkezik, Honda Örmezőhöz autó bevisz.

otthagy.

majd hivnak hogy az autó most meg, az üzemanyag továbbitással van baj, és ők gázolaj szürőt cserélnének.

kicserélték. autó jó hurrá indulás haza.

14 km után az autó megint megáll.

autómentő - honda örmező.

most ott áll, én meg kaptam egy csodálatos skoda fábiát csereautónak....

ugyhogy így kell elbaszni AZ emberek a nappalból kb 4 órát várakozással a minusz kettő fokban....

asszem lassan eljutok oda hogy nemszeretem ezt az autót.

még sose rohadtam le egy autómmal se... pedig volt már egy pár.....

nincs valakinek valami jó opele eladó? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az AGR szelepet lezártam egy tele tömítéssel így az ki van iktatva!Próbáljam meg szoftveresen inaktiváltatni? Ettöl a szeleptöl is leállhat a motor ha megállok a pirosnál? A p0400 hibakód gyujtáshiba ha jól tudom és ha jól emlékszem!Anno erre a hibára a szervíz kezdődő gyujtótrafó hibát vagy szelepvezető kopást ecsetelt... nem akartam elhinni,mert a szel.vez. kopás egy kicsit morbid... :lol: a gyujtótrafóm meg új volt!

p0400 egr .... hiba nincs kiiktatva

és nem gyujtás hiba olyan nincs az autón............... legalábbis nem hibakód alapján.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.