Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Szevasztok!!

Egy hibajelenségre szeretnék választ kapni!

A hiba:

Néha, nem rendszeresen, indításkor,hidegen/melegen "köszörüléssel" indul a motor, ill. ez, már rendszeres: alacsony fordulatszámnál ( 1500-2000) amikor "finoman" adom a gázt akkor rángat a motor, nem "megfullad" és (ez kb 2-3 rángatást jelent). Olyan, mintha gyújtás probléma lenne, de a rángatás után úgy megy mint akit seggberúgtak.

Ja igen, amikor nehezen indul felgyulad a "vidd szervízbe" lámpa, de leállítás és újraindítás után semmi lámpajelzés nincs. Tehát elvileg tökéletes!

A motor tip:Z16SE ( ez jófajta?? )

Szia,

Olyan nagyon rossz nem lehet, mert a németeknél ez volt az induló motor a Caravan modellnél. Tudomásom szerint nem is forgalmazták ott 1.2 és 1.4-es motorokkal sem. Állítólag olcsóbb a szervizelése is. Nekem az ára mellett azért tetszett meg, mert 2600-as fordulaton leadja a maximális nyomatékát, így nem kell annyira pörgetni. Ugyanakkor 4000 fölött már kifulladni látszik. 140-ig elég komfortos a belső, fél terheléssel 175 körül van a vége.

Valami hasonló rángatást én is tapasztaltam, de még senki sem tudott, vagy akart, elfogatható választ adni a jelenségre. A kollégám az injektoros motorok sajátjának gondolja, a szervíz némi dugulást sejt a dologban, de az is lehet, hogy csak a lábam remeg. A dugulásban lehet valami, mert azután vettem észre először, hogy kiszárítottam a tankot 2 km-el a kedvenc benzinkutam elérése előtt.

Komolyabb disznóságot a motor lemosása után tapasztaltam. Másnap mikor kiálltam a garázsból pocsék egyenetlen járással honorálta a motor a tiszta motorházat, de az elektronika nem jelzett, hogy gondja lenne és két perc után abba is hagyta.

Mindenesetre, ha kigyullad a sárga motorvezérlő lámpája van 10 újraindítási időd, hogy meglátogass egy szervízt. Úgy tudom, hogy ezután felülírja a korábbi hibakódokat és utána már nem tudják kiolvasni a hibát.

Remélem az olajad nem fogy engem még bíztatnak, hogy lesz az még 2dl/1000km alatt.

Jó utat!

Link to comment
Megosztás:

...Nekem az ára mellett azért tetszett meg, mert 2600-as fordulaton leadja a maximális nyomatékát, így nem kell annyira pörgetni. Ugyanakkor 4000 fölött már kifulladni látszik.

Igen, nekem is ez tetszik benne... Sokkal könnyebb vele elindulni, úgymond lefulladásbiztos. Viszont valóban 4000 fölött már kevésbé húz. Ez a 8 szelepesek sajátossága ugye. Apukám 1.5-ös szintén 8 szelepes Lanos-a is hasonló karakterisztikájú... Viszont annak ellenére, hogy alig vezet és picit rutintalan (hogy finoman fejezzem ki magam :roll:), még soha sem fulladt le vele... sőt, néha olyan startokat produkál, hogy csak úgy nézek!

Link to comment
Megosztás:

Most lehet hogy butaságot írok, de úgy hallottam a hengerenkénti motoroknál nem szerencsés kiüriteni a tankot...

Mintha a gépkönyv is írna vmi hasonlót, ha jól emlékszem... Ezért sem értem, hogy miért nem töltik fel egy picit még pár literrel a márkakereskedésben átadás előtt az új autó tankját (ne villgojon az a tankolnikénemár lámpa legalább), biztos ami biztos. Én pl kicsit paráztam az elején az első benzinkútig, de azért szerencsére odáig kitartott... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ezért sem értem, hogy miért nem töltik fel egy picit még pár literrel a márkakereskedésben átadás előtt az új autó tankját (ne villgojon az a tankolnikénemár lámpa legalább), biztos ami biztos. Én pl kicsit paráztam az elején az első benzinkútig, de azért szerencsére odáig kitartott... :roll:

vannak amik nem változtak a Merkuros idők óta :?

Link to comment
Megosztás:

Khmmmm..., nem Calibráltál el valamit ?

Tényleg küldtem rá egy sms-t... Nem tom mi történt velem :oops:. Sosem szoktam szavazni ilyen TV műsorokban. Na jó, tán még egyszer a Big Brother 1-re küldtem 1 szavazatot.... Most lehet röhögni. Egyébként a Levivel még megasztár előtt volt személyes kapcsolatom, talán ezért is szavaztam rá most...

Jaj, most jövök rá, hogy ez nem a cseverészős topik. Bocsika :oops:. Téma lezárva.

Link to comment
Megosztás:

Hozzáértőktől kérdezném, hogy mi lehet a problémám:

Amikor hidegen beindítom a járgány egy furcsa hang jön a motortérből. Olyasmi mint egy alacsony fordulatszámú porszívó aminek megtelt a porzsákja.Nehéz megfogalmazni de egy magasfrekvenciájú villyogás. Ahogy melegszik a gép a hang egyre inkább eltünik de az elején nagyon is hallható.

Off

Link to comment
Megosztás:

Hozzáértőktől kérdezném, hogy mi lehet a problémám:

Amikor hidegen beindítom a járgány egy furcsa hang jön a motortérből. Olyasmi mint egy alacsony fordulatszámú porszívó aminek megtelt a porzsákja.Nehéz megfogalmazni de egy magasfrekvenciájú villyogás. Ahogy melegszik a gép a hang egyre inkább eltünik de az elején nagyon is hallható.

Off

Úgy hívják, hogy szekunderlevegő kompresszor.Először én is csak néztem!A lényege, hogy hidegindításkor a katalizátor ne fulladjon bele a benzindús kipuffgázba.Ahogy melegszik a moci, ez a kütyü szépen lassan kikapcsol, és olyankor a fordulat is lemegy a normális értékre.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

A következő lenne a problémám: ma reggel óta furcsa hangot lehet hallani az autóban. A hang ilyen zúgáshoz, kerregéshez hasonlatos, mely a középkonzol mögül jön. Akkor hallani, amikor jár a motor és a fűtés melegre van beállítva. Függetlenül attól, hogy megy-e a keringtető ventilátor, vagy nem. A hang csak akkor szűnik meg, amikor a fűtést leveszem hideg levegőre. Nem is fúj be meleg levegőt.

Az autó egy Astra G.

Mi lehet ennek az oka? Mi a megoldás? Mi romlott el? Saccperkb mennyi a javítása.

A másik kérdés: Partsnet mikor lesz? Egyáltalán lesz még! egy nagyon jó kis oldal...

Hna mindegy. Akkor megkérdezem:

Egy G Astrán saccperkb mennyi egy fék"generál"? Anyagköltség érdekel elsősorban.

83e km van benne és már időszerű lenne így vizsga előtt kicseréltetni a fékbetéteket.

A válaszokat előre is köszi,

Soma

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

*1 A következő lenne a problémám: ma reggel óta furcsa hangot lehet hallani az autóban. A hang ilyen zúgáshoz, kerregéshez hasonlatos, mely a középkonzol mögül jön. Akkor hallani, amikor jár a motor és a fűtés melegre van beállítva. Függetlenül attól, hogy megy-e a keringtető ventilátor, vagy nem. A hang csak akkor szűnik meg, amikor a fűtést leveszem hideg levegőre. Nem is fúj be meleg levegőt.

Az autó egy Astra G.

Mi lehet ennek az oka? Mi a megoldás? Mi romlott el? Saccperkb mennyi a javítása.

*2 A másik kérdés: Partsnet mikor lesz? Egyáltalán lesz még! egy nagyon jó kis oldal...

Hna mindegy. Akkor megkérdezem:

*3 Egy G Astrán saccperkb mennyi egy fék"generál"? Anyagköltség érdekel elsősorban.

83e km van benne és már időszerű lenne így vizsga előtt kicseréltetni a fékbetéteket.

A válaszokat előre is köszi,

Soma

1. irány a szervíz, ezt így meg nem mondja neked senki.. :arrow:

2. mi ezt honnan tudjuk? :oops:

3. ha már fékbetét csere, akkor a tárcsát és a dobot is fel ekll szabályozni...az ár csak egy tipp vhol 30-40eFt környékén max megvan, ha nem kell cserélni a dolgokat, mert ennéla futásteljesítmáénynél cserélendő már esetleg a tárcsa és dob is... :)

remélem azért nem csak feldobod a kérdést aztán többet ide vissza sem nézL, mert akkor morcik leszünk :evil:

Link to comment
Megosztás:

1. irány a szervíz, ezt így meg nem mondja neked senki.. :arrow:

2. mi ezt honnan tudjuk? :oops:

3. ha már fékbetét csere, akkor a tárcsát és a dobot is fel ekll szabályozni...az ár csak egy tipp vhol 30-40eFt környékén max megvan, ha nem kell cserélni a dolgokat, mert ennéla futásteljesítmáénynél cserélendő már esetleg a tárcsa és dob is... :)

remélem azért nem csak feldobod a kérdést aztán többet ide vissza sem nézL, mert akkor morcik leszünk :evil:

Nem csak feldobtam a kérdést. Régebben is olvastam az oldalt + a fórumot. Csak most nekem is lett volna kérdésem, ezért mertem feltenni a kérdést, hátha már valaki találkozott itt ilyesmivel. (kérdésem első fele)

2. botor módon azt hittem, hogy ti tudtok róla valamit. Nem jött be. De azért nem kell levenni az embertárs fejét... :wink:

3. köszömöm a választ.

Hja és nem áll szándékomban felétek sem nézni. Még a "bunkó" fogadtatás ellenére sem. ("Akinek nem inge, az ne vegye magára. De akinek igen, az végre öltözködjön már fel!")

További kellemes napot!

Link to comment
Megosztás:

Még a "bunkó" fogadtatás ellenére sem.

nem érzem, hogy bunkó lett volna a fogadtatás.

csak engem anyukám ugy tanitott, hogy egy uj helyen köszönjek, ismerkedjek, szerezzek barátokat, és utána kérjek csak szivességet.

és ne ugy kezdjem hogy:

csá,

és 2 oldal kérés.

mert amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten ........

bölcs csávó vagyok ma... :) :) :)

mától nem foglalkozom a 100 hozzászólásnál kevesebbet irt "fórumlakókkal"........

Link to comment
Megosztás:

Nem csak feldobtam a kérdést. Régebben is olvastam az oldalt + a fórumot. Csak most nekem is lett volna kérdésem, ezért mertem feltenni a kérdést, hátha már valaki találkozott itt ilyesmivel. (kérdésem első fele)

2. botor módon azt hittem, hogy ti tudtok róla valamit. Nem jött be. De azért nem kell levenni az embertárs fejét... :wink:

3. köszömöm a választ.

Hja és nem áll szándékomban felétek sem nézni. Még a "bunkó" fogadtatás ellenére sem. ("Akinek nem inge, az ne vegye magára. De akinek igen, az végre öltözködjön már fel!")

További kellemes napot!

Gyenge kezdés után erős visszaesés.... :oops:

Leírtam amit tudtam segíteni, sajnos nem sok de most ennyi tellet..

Szerintem nekem/nekünk nincs mentegetőzni valom/valónk, de ilyen hangnem után neked most már van! :)

Link to comment
Megosztás:

off-topic írta:

Hozzáértőktől kérdezném, hogy mi lehet a problémám:

Amikor hidegen beindítom a járgány egy furcsa hang jön a motortérből. Olyasmi mint egy alacsony fordulatszámú porszívó aminek megtelt a porzsákja.Nehéz megfogalmazni de egy magasfrekvenciájú villyogás. Ahogy melegszik a gép a hang egyre inkább eltünik de az elején nagyon is hallható.

Off

Úgy hívják, hogy szekunderlevegő kompresszor.Először én is csak néztem!A lényege, hogy hidegindításkor a katalizátor ne fulladjon bele a benzindús kipuffgázba.Ahogy melegszik a moci, ez a kütyü szépen lassan kikapcsol, és olyankor a fordulat is lemegy a normális értékre.

Köszönöm! Ezek szerint ez normális dolog.

Off

Link to comment
Megosztás:

nem érzem, hogy bunkó lett volna a fogadtatás.

csak engem anyukám ugy tanitott, hogy egy uj helyen köszönjek, ismerkedjek, szerezzek barátokat, és utána kérjek csak szivességet.

és ne ugy kezdjem hogy:

csá,

és 2 oldal kérés.

mert amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten ........

bölcs csávó vagyok ma... :) :) :)

mától nem foglalkozom a 100 hozzászólásnál kevesebbet irt "fórumlakókkal"........

anyukád nagyon helyesen tanított :wink:

Csak azt felejtette el mondani, hogy ez az internetre nem igaz.

Mint mondtam, nem vagyok itt "új". Mert ugye egy nyilvános fórumot mindenki olvashat. Minden nyom nélkül...

"egy uj helyen köszönjek, ismerkedjek, szerezzek barátokat"

Erre egy bölcs mondás jut eszembe: "Messziről jött csiga, azt mond, amit akar!

Már elnézést, de én köszöntem. (Amit ugye illik viszonozni! :roll: )Az internetet meg nem elsősorban barátságszerzésre használom, arra ott a való élet. Az internet az ami, információs szupersztráda.

Milyen szívességet is kértem? Hja, hogy információt.

És ahhoz, hogy "jogom" legyen ezt megkapni, itt 100 hozzászóláson kereztül jópofizni kellett voltna? Elnézést, de ezt sehol nem láttam leírva, így ha vétettem, a fórumszabályok ellen, akkor megkövetlek.

(Lehet rossz napod van - mindenkinek lehet, hisz emberek vagyunk -, de nem ilyennek "ismertelek meg". Nem baj, én is tévedhetek.)

Hja és jól mondtad: "mert amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten ........"

"mától nem foglalkozom a 100 hozzászólásnál kevesebbet irt "fórumlakókkal"

Tégy belátásod szerint!

De nehogymár a hozzászólások száma minősítsen egy embert. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.