Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

ezt neked egy kipufogos nagyon egyszerüen megmondja de kérdezz meg többet is mert ha sok van neki raktáron el akarja adni öket .- azt szeretném megtudni hogy miota kicserélték a gyujtáskapcsoló alatt lévő ny. panelt azota a központi zár távkapcsolója eszi a gombelemet 3hét alatt 4 darabot mi lehet az oka ?????????????????????????

lehet hogy meg van a válasz .be mentem az óráshoz nálunk kitisztitotta agy kulcsban lévö távkapcsolót azota ragyogóan mükszik..........

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsotokat szeretnék kérni!

A kocsim Astra G 1.6 16V 2001-es (Z16XE) és olyan hibát észlelek hogy sebességváltáskor amikor a kuplungot engedem fel az autó ránt egyet. Semmi több gázadáskor semmi probléma és megy is a kocsi. A szervízben kitisztították a fojtószelepet és a gyertyák is cserélve lettek utána egy pár napig jó is volt de megint előjött a hiba. Mi lehet a probléma? AGR szelepet januárban cserélték! Szinte csak városban használom és 90000 km van benne. Lehet hogy nem nagy hiba csak bosszantó!

Link to comment
Megosztás:

a rudazat sokott berohadni, és attól ég le a motor.

szereld ki, és próbáld meg mindenhol ahol forog befujkálni rozsdaoldóval, és megjáratni...

hátha jó lesz :lol:

Remek volt a tipp Ákos ( ismét kiderült ki a PROFI :lol: ) ! A rudazat volt berohadva ( nemkicsit)! Mozgatás-kenegetés-ráolvasás és siklik mint állatt.

Köcce még1x ( +1 ital a neved mellett )

Off

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóm egy 2003-as 1.4-es G Astra. Meleg motornál néha csak úgy tudom beindítani az autót ha gázt adok. A probléma nem állandó csak néha fordul elő. Tudnátok esetleg segíteni a probléma megoldásában?

Előre is köszönök minden segítséget! :lol:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Remek volt a tipp Ákos ( ismét kiderült ki a PROFI :lol: ) ! A rudazat volt berohadva ( nemkicsit)! Mozgatás-kenegetés-ráolvasás és siklik mint állatt.

Köcce még1x ( +1 ital a neved mellett )

Off

bazzz. lassan alkesz leszek :lol:

ügyes gyerek vagyok :P

tudod... a rutin, és az évek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóm egy 2003-as 1.4-es G Astra. Meleg motornál néha csak úgy tudom beindítani az autót ha gázt adok. A probléma nem állandó csak néha fordul elő. Tudnátok esetleg segíteni a probléma megoldásában?

Előre is köszönök minden segítséget! :lol:

meg kell pucolni a folytószelepházat kivül, belül...

retkes, az okoz ilyet.

Link to comment
Megosztás:

tisteletem a topiklakoknak. azt szeretném megtudni hogy az inditokulcsban lévö panel cseréje mibe kerülhet mert 5hét alatt 4db gombelemet használt el .előzménye a dolognak hogy cserélték az immobilájzer paneljét a gy. kapcsolo alatt azota szorakozik a szerkezet . az auto indul baja nincs csak ez a dolog nagyon bosszanto köszi a válaszokat elöre is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Egy 2004.-es 1.2 "G" Astra Vivám van, nevetségesen kevés (19000) km.-el. Ma azt vettem észre, hogy amikor benyomom a kuplung pedált a motortérből egy jól hallható kattanás hallatszik, amikor kiengedem szintén. A jelenség csak járó motornál hallható. Mi lehet a gond? Mire gyanakodjak, és milyen megterhelésre számíthat a pénztárcám, ha - ne adj isten - gond lenne...?

Köszönettel.:

Julot

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem a tisztelt G-s cartársakhoz, hogy létezik-e valami online is elérhető szerelési könyv G-Astrához? Egyik kollégám családjába került egy ilyen autó 1.2-es Ecotec motoros kivitelben, ehhez kellene legalább az alap karbantartásokhoz valami "Így csináld..."-szerű könyv. Nem lenne baj, ha magyar nyelvű lenne, de ha nincs, jó más nyelvjárásban íródott is :lol:

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem a tisztelt G-s cartársakhoz, hogy létezik-e valami online is elérhető szerelési könyv G-Astrához..

Köszi!

Szia!

Telo-nak küldj 1 privit, mert ő tuti tudja, hogy hol van ilyen infó. Talán a G Astra Klub oldalán van segítség.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.