Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ilyenkor váltókar mozgatására kigyullad?

Ezt az egészet vagy 3 napja kezdte, de nem figyeltem rá, mert ahogy mondod, váltókat üresbe, újra R és pilácsolt. Viszont tegnap este ködfénnyel áltam be a garázsba (persze ott is mikor ég ki az izzó ha nem ilyenkor), mert akárhányszor tettem újra R-be semmi fény. Akkor azt hittek bizti vagy ilyesmi, de ma reggel megint működött, és többet nem, kivéve most este ahogy beálltam az udvarba. Direkt kipróbáltam, nem vettem ki R-ből, csak gyújtás le, vár... vár, gyújtás rá és pilácsol.

Link to comment
Megosztás:

valaki nyert egy csokit...

p0351 1. henger gyujtó tekercs hiba

hibás komponens:

T1 Gyújtótekercs - Közvetlen indítás

vagy

A4 Vezérlőegység - Multec

majd minnyá jön Wessz, és elmagyarázza, mert ilyen hibakódot még nem véltem felfedezni soha...

és nemtudom mi az a közvetlen inditás gyujtótekercse :)

imádom az ilyen fogalmazásokat... :(

Link to comment
Megosztás:

Még egy kérdés. Ki lehet mérni valahogy hogy melyik tekercs szar vagy kompletten cserélni kell az egészet? Most néztem a komplett trafósor ára az 30-55ezerig van.

Kompl. trafóhíd csere. :P :(

Nem a kiméréssel van a baj, hanem az egybeöntöttséggel. :)

Link to comment
Megosztás:

Még egy kérdés. Ki lehet mérni valahogy hogy melyik tekercs szar vagy kompletten cserélni kell az egészet? Most néztem a komplett trafósor ára az 30-55ezerig van.

nekem van egy tarcsiba,de nem tudom hogy az 1,2-é ugyan az e mint a többié??

Link to comment
Megosztás:

OFF

Mondjuk, ha a "Győzike" logika mentén haladunk, akkor valóban csak az lehet, mert Megyerben (Győzike szülőfaluja)

nincs szalon :)

És itt jegyezném meg, hogy Győzike számomra nem Salgótarjáni, hanem Nógrádmegyeri falusi romagyerek.

Nomeg tényleg van egy pólóm amire ez van írva: "SALGÓTARJÁNI VAGYOK DE NEM ISMEREM GYŐZIKÉT"

Saját ötlet, egyedi gyártás....

Tüntető jelleggel büszkén szoktam hordani az országban mindenhol :(

ON

Sziasztok!

Bocs,hogy mostanában nem voltam erre,de az a fránya munka elszólított.

A logika kitűnő!Télleg Salgótarján a válasz.szeretném ha elárulnád nekem hol lehet ilyen pólót szerezni?Én is szívsen viselnék ilyet. :P

Link to comment
Megosztás:

Szomorú alkalom miatt újra kérdéssel fordulok hozzátok.

Ma éjjel hazafelé egy kóbor eb elém ugrott,sajnos a nagyobbik fajtából. :)

Lerombolta a gépsárkány jobb elején a műanyag spoiler-t.Úgy tűnik a fém részek nem sérültek, de ahol csavarok fogták a műanyagot ott a csavarfejekről leszakadtak cuccok és pár horpadás is keletkezett.Mint a múltkor írtam jövő héten viszem az 1 éves kötelezőre most meg még ez is lehúzza a családi kasszát.

Na szóval az lenne a kérdésem,hogy mennyibe kerül k.b. a spoiler javítása(ha lehet javítani) vagy cseréje?

Bocs,hogy ilyen hosszú lére eresztettem,de teljesen el vagyok keseredve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.