Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Lenne egy problémám, amiben szeretném segítségeteket kérni. 3 hónapja vettem meg az astrámat és nem értek még hozzá.

Múlt héten egy mágus kivarázsolta az éj leple alatt a kormánylégzsákot a kocsimból. Tegnap vettem bele egy használtat amit beleraktam. A probléma az, hogy a légzsák visszajelzője a műszerfalon továbbra is világít. Mi lehet a probléma?

Ha valamit rossz helyre írok bocsi de még csak ma regisztráltam és ismerkedek :)

nem tartom kizártnak,hogy a hiba megszüntetése után is,ugy marad a lámpa,vannak olyan kódok,amiket ha kijavitasz,nem viláit tovább semmi,viszont vannak olyanok,amiket csak géppel lehet törölni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régebben vesézgettünk egy problémát, mely szerint hidegindításnál a fordulatszám felugrik 1800-2100 köré és ott jár pár másodpercig, majd visszaesik 1300-ra és ott (kicsit dadogva) hangoskodik míg egy kicsit fel nem melegszik a gépállat. Ezt én is kérdeztem pár hónapja és utánam sajnos mások is tapasztalták ezt és írták is. Túl vagyok szinte mindenen (kipucoltattam a folytószelepházat, stb. megnézték a csöveket, stb.) de sajnos semmi. A probléma még mindig fenn áll, bár egy kicsit szűkült a jelenség leírása legalábbis nálam. Még mindig hidegindításnál csinálja és akkor, ha legalább 19-20°C körüli vagy a feletti hőmérséklet van (vagy meleg PÁRÁS idő) . Indítok és kb. egy perc járatás után nyomok egy kövér gázt kb. 3000-ig utánna minden szép és jó. Megkérdeztem több szakit is, de senki nem tudott konkrét választ adni. Kezdjük el cserélgetni az alkatrészeket azt meglátjuk? Azért az sokba fájna!!! :( HA esetleg valaki tudja erre a választ, akkor legyen kedves írja meg, mert én nem tudok erre gombot varrni :)

Addig is további szép napot mindenkinek....

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Olyan problémám van egy opel astra G vel hogy a tolatólámpa nem müködik pedig nincs kiégve az izzó :S talán biztosíték? vagy kapcsoló?:S és hol találom a kapcsolót vagy a biztosíték hányas mert azt se igazán találom :S

a biztitáblát a bal oldalon,a lábadnál lévő kis tároló rekeszke alatt találod,nyisd ki,és látni fogsz 4 db tekerőkét,amit lapos csavarhúzóval el tudol forgatni,mögötte van,hogy hányas a helye,az rá vagyon irva a tároló hátuljára amit kivettél,remélem érthető volt. A kapcsoló a váltón van elvileg fent.

Link to comment
Megosztás:

a biztitáblát a bal oldalon,a lábadnál lévő kis tároló rekeszke alatt találod,nyisd ki,és látni fogsz 4 db tekerőkét,amit lapos csavarhúzóval el tudol forgatni,mögötte van,hogy hányas a helye,az rá vagyon irva a tároló hátuljára amit kivettél,remélem érthető volt. A kapcsoló a váltón van elvileg fent.

Megvan nem az volt hiba motor térben nem volt összedugva egy csatlakozó nem is értem hogy egy szerelőnél nem tünik fel mikor összerakják... Ha már itt tartunk tudtok megbízható szerelőt szervizt ?:S Budapesti vagyok környéken nagyon örülnék egy megbízhatóba :)

Link to comment
Megosztás:

Megvan nem az volt hiba motor térben nem volt összedugva egy csatlakozó nem is értem hogy egy szerelőnél nem tünik fel mikor összerakják... Ha már itt tartunk tudtok megbízható szerelőt szervizt ?:S Budapesti vagyok környéken nagyon örülnék egy megbízhatóba :)

keresd meg Wessz-t ő az,irj neki privit.

Link to comment
Megosztás:

Jólvan majd felkeresem és még1 probléma Radionál (gyári) SAFE bejön és utána nem adja ki a kód beírási lehetőséget :S Ilyenkor mi a teendő?:)

Ha párszor el lett rontva a kód, akkor várni kell egyre több időt, esetleg bekapcsolt gyújtásnál nyomd az AS-t és úgy kapcsold be a rádiót (ha jól emlékszek a kombinációra).

Más:

X1.4 XE motor: amiket eddig átalakítottam: kicseréltem a gyertyákat iridiumra, kitakarítottam az egr szelepet, elvittem szoftvert frissíteni (nem volt újabb, de valami vákumcsövet a helyére raktak, mert le volt csúszva és fals levegőt szívott állítólag). Jelenleg 205/55 r16 gumi van rajta, és nem akar gyorsulni, de nem tudom mi okozza. A gyertya talán nem, mert az régebb óta benne van, és szerintem utána nem éreztem különbséget. A vákumcső és a gumi egyidőben lett csinálva (2 napos eltérés), plusz az egr is előtte lett kitakarítva. Ebből a 3 dologból okozhat-e valamelyik sokkal lassabb gyorsulást, valamint 2 literes fogyasztásnövekedést (a gumi most került rá, az nem)?

Computer semmi rendellenességet nem jelez, levegőszűrő tiszta, nincs eldugulva. Motor hangosabban jár, lassan pörög fel még 1-2-ben is.

Link to comment
Megosztás:

nem tartom kizártnak,hogy a hiba megszüntetése után is,ugy marad a lámpa,vannak olyan kódok,amiket ha kijavitasz,nem viláit tovább semmi,viszont vannak olyanok,amiket csak géppel lehet törölni...

Köszönöm szépen a gyors segítséget :)

Amúgy attól, hogy világít a lámpa még működne a légzsák egy esetleges balesetnél?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tegnap újra kivillogtattam a hibát és most már nem csak a 0351es hibát dobja hanem 0352-0353-0354 is. Van valakinek ötlete hogy hogy kezdjem a hiba kijavítást!?

  1. érintkezőknél a kapcsolat ellenőrzése - kontakt spray
  2. gyertyák cseréje - tartalék csak van
  3. trafóhíd csere - legolcsóbban egy cartárs tuti jó kölcsön alkatrészével (próba erejéig) oldható meg

Link to comment
Megosztás:

És akkor ha kitöröltetem a hibakódot a computerből akkor minden rendben lesz elvileg? És mennyibe kerülne ez? Kicsit rossz egy tolvaj számlájára fizetgetni :P

Vedd le az akkuról a sarut/sarukat. Ha már levetted, akkor nézd át az összes lufi csatiját pl. ülések alatt. Gyakran ez a kis áramszünet segít.

:) Ha van rádiód, akkor előbb keresd elő a kódját :(

Link to comment
Megosztás:

Vedd le az akkuról a sarut/sarukat. Ha már levetted, akkor nézd át az összes lufi csatiját pl. ülések alatt. Gyakran ez a kis áramszünet segít.

:) Ha van rádiód, akkor előbb keresd elő a kódját :(

Köszönöm a jótanácsot. Holnap ezt fogom tenni :hiya:

Ha nem segít akkor majd tovább zaklatlak titeket ha nem baj :P

Link to comment
Megosztás:

Ha párszor el lett rontva a kód, akkor várni kell egyre több időt, esetleg bekapcsolt gyújtásnál nyomd az AS-t és úgy kapcsold be a rádiót (ha jól emlékszek a kombinációra).

Más:

X1.4 XE motor: amiket eddig átalakítottam: kicseréltem a gyertyákat iridiumra, kitakarítottam az egr szelepet, elvittem szoftvert frissíteni (nem volt újabb, de valami vákumcsövet a helyére raktak, mert le volt csúszva és fals levegőt szívott állítólag). Jelenleg 205/55 r16 gumi van rajta, és nem akar gyorsulni, de nem tudom mi okozza. A gyertya talán nem, mert az régebb óta benne van, és szerintem utána nem éreztem különbséget. A vákumcső és a gumi egyidőben lett csinálva (2 napos eltérés), plusz az egr is előtte lett kitakarítva. Ebből a 3 dologból okozhat-e valamelyik sokkal lassabb gyorsulást, valamint 2 literes fogyasztásnövekedést (a gumi most került rá, az nem)?

Computer semmi rendellenességet nem jelez, levegőszűrő tiszta, nincs eldugulva. Motor hangosabban jár, lassan pörög fel még 1-2-ben is.

nagyobb papucsok miatt elképzelhető hogy érezhetően rosszabbul gyorsul a kocsi,nagyobb kerekek,nagyobb forgó tömeg,amit el kell indirani,egr-takaritástól jobbnak kellene lennie,a vákuum cső dolog azt nem tudom,ilyen cső nem igazán szokott magától lecsúszni... szerintem

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kérnék 1 kis segitséget. Nekem is Astrám van és 1 olyan probléma van a géppel hogy 80km/h után gázadásnál elkezd rángatni a kormány és remeg az egész eleje.

Már voltam vele szervizben ahol azt mondták hogy biztos a gumi kopott(ami igaz is volt) és azért van a jelenség de már kapott azóta újat ami ki is van

súlyozva természetesen.Nemrég lett rendbe vágva a teljes futómű nem lóg rajta semmi.Most jött el a pillanat amikor nem tudok mire gondolni.Köszi a segitséget előre is....

Link to comment
Megosztás:

üdv

épp készülök 3 gyerekes nyaralásra, rakom be a 3. gyerekülést, huzatot kicipzározom hogy hozzáférjek a középső övhöz, de nem tudom miért, nem működik...

alapból befeszít, nem enged semmit....

mi lehet a baj?

http://www.youtube.com/watch?v=RVQNWiz-khs

(ha lassan húzom akkor is...)

Nyissad és csukjad vissza a hátsó támlát. Ha nincs rendesen visszazárva akkor reteszeli a középső övet. Lehet, hogy ez a probléma

Link to comment
Megosztás:

üdv

épp készülök 3 gyerekes nyaralásra, rakom be a 3. gyerekülést, huzatot kicipzározom hogy hozzáférjek a középső övhöz, de nem tudom miért, nem működik...

alapból befeszít, nem enged semmit....

mi lehet a baj?

http://www.youtube.com/watch?v=RVQNWiz-khs

(ha lassan húzom akkor is...)

Hello

Volt mostanában lehajtva az a hátsó ülés? Én is jártam már igy! :) Nincs rendesen a helyére kattanva.

Link to comment
Megosztás:

Vedd le az akkuról a sarut/sarukat. Ha már levetted, akkor nézd át az összes lufi csatiját pl. ülések alatt. Gyakran ez a kis áramszünet segít.

:) Ha van rádiód, akkor előbb keresd elő a kódját :(

Sziasztok! Megfogadtam a tanácsot és lekötöttem a sarukat az akkuról legalább egy fél órára. A légzsák csatlakozó is rendesen a helyén volt. A lámpa továbbra is világít sajnos. Ezek szerint sprint valami márkaszervizbe töröltetni a hibát és akkor minden rendben lesz? És még az érdekelne, hogy ez pénzben mennyi lenne... Meg, hogy a márkaszervizt nem fogja érdekelni, hogy magánembertől vettem a lufit és nem tőlük?

A segítséget előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

köszi, próbálom...

ide vágó újabb kérdés

még nem próbáltam de mondták hogy elvileg úgy is lehet a hátsó ülést előre dönteni, hogy előtte az ülé részt felhajtom, és úgy le a háttámlát...

igaz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.