Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

És ha azt mondom hogy egyedül vagy a problémáddal? Még soha senkit nem hallottam aki panaszkodott volna amiatt hogy nehézkes utántölteni a G Astra ablakmosótartályát. Lehet hogy az Opelnél sem hallottak erről, azért csinálták ilyenre, illetve ezért nem módosították menet közben.

Link to comment
Megosztás:

És ha azt mondom hogy egyedül vagy a problémáddal? Még soha senkit nem hallottam aki panaszkodott volna amiatt hogy nehézkes utántölteni a G Astra ablakmosótartályát. Lehet hogy az Opelnél sem hallottak erről, azért csinálták ilyenre, illetve ezért nem módosították menet közben.

nem tekintem ezt akkora eget rengető problémának, azért hidd el, hogy együtt tudok élni vele és nem cserélném le semmi pénzért másra az autót úgy unblokk (pláne nem az említett előzőkre), de ez a tipikus esete, hogy a jót elcseszik, ahelyett, hogy ami bevált azt megtartanák.

Ne mondd, hogy nem öntenéd bele Te is könnyebben a 2x akkora nyílásba, mint a G astráén lévőbe. :lol:

De mondom, lehet , hogy csak én vagyok béna és senkinek egy csepp sem megy mellé :lol:

Amúgy meg csak a samarafikázó kommentre reagáltam és ha már írtam, akkor gondoltam megemlítem ezt is, mert eszembe jutott, nem mint önálló problémát említettem...

Link to comment
Megosztás:

nem tekintem ezt akkora eget rengető problémának, azért hidd el, hogy együtt tudok élni vele és nem cserélném le semmi pénzért másra az autót úgy unblokk (pláne nem az említett előzőkre), de ez a tipikus esete, hogy a jót elcseszik, ahelyett, hogy ami bevált azt megtartanák.

Ne mondd, hogy nem öntenéd bele Te is könnyebben a 2x akkora nyílásba, mint a G astráén lévőbe. :lol:

De mondom, lehet , hogy csak én vagyok béna és senkinek egy csepp sem megy mellé :lol:

Amúgy meg csak a samarafikázó kommentre reagáltam és ha már írtam, akkor gondoltam megemlítem ezt is, mert eszembe jutott, nem mint önálló problémát említettem...

Én is kicsinylem a lyukat. :D Mindig mellé meg egy csöppet, aztán persze rászárad. :(

Link to comment
Megosztás:

Én is kicsinylem a lyukat. :lol: Mindig mellé meg egy csöppet, aztán persze rászárad. :lol:

Pár éve vettem 48 Ft-ért egy nagy műanyag tölcsért. Persze előtte sokat gondolkodtam, hogy megér-e ekkora összeget a dolog, de aztán belevágtam... :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem ugyan ezt eljátszották, csak 0304-el. Trafó, gyertya csere, EGR kitisztítva lezárva. Hiba maradt. Most van benne v-power racing, plusz szeleptisztító adalék. 50 km 4-esben 4000-es fordulaton kedden és majd meglátjuk. Egyenlőre jó. Ezt tudom csak Neked is tanácsolni.

Atis25! próbáljátok ki Molnál az Evo Neo-t!! 99 oktánszámú és átlagban olcsóbb 20-30 ft al a racingtől! nekem tökéletesen bejött! Már csak pár hét srácok és nem kell félni a szelepakadástól :lol: jön a tavasz :(

Amúgy ha rám hallgattok minden 3-4 tankolás után megkínáljátok egy kis prémium nyállal és kinyomni kicsit a szemét! akkor nem lesz para :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pár éve vettem 48 Ft-ért egy nagy műanyag tölcsért. Persze előtte sokat gondolkodtam, hogy megér-e ekkora összeget a dolog, de aztán belevágtam... :lol:

Mondok jobbat: LIDL ablakmosó folyadék 5 literes kiszerelésben. Valami 400Ft volt és adnak hozzá egy kivezetést is amivel könnyedén után lehet tölteni.

Link to comment
Megosztás:

Pár éve vettem 48 Ft-ért egy nagy műanyag tölcsért. Persze előtte sokat gondolkodtam, hogy megér-e ekkora összeget a dolog, de aztán belevágtam... :lol:

Még gondolkodom a beruházáson.

Ha eme problémába belegondolunk, akkor (ahogyan itt korábban is elhangzott) az a gáz, hogy külső eszköz alkalmazása kell a rendeltetésszerű használathoz. Ez olyan, mintha tankoláskor mellé menne mindig az eleje, mert nem lehet hozzáférni, ellenben lehet tölcsérezni. Nem 1926-ban vagyunk, amikor papa fogta a tölcsért és a mama harisnyáját és úgy szűrte a benzint a babettába.

Link to comment
Megosztás:

Még gondolkodom a beruházáson.

Ha eme problémába belegondolunk, akkor (ahogyan itt korábban is elhangzott) az a gáz, hogy külső eszköz alkalmazása kell a rendeltetésszerű használathoz. Ez olyan, mintha tankoláskor mellé menne mindig az eleje, mert nem lehet hozzáférni, ellenben lehet tölcsérezni. Nem 1926-ban vagyunk, amikor papa fogta a tölcsért és a mama harisnyáját és úgy szűrte a benzint a babettába.

És az milyen gáz, hogy külső tartályból kell ezeket után tölteni a rendeltetésszerű használathoz! Sőt tovább megyek. Az milyen gáz, hogy ablakmosót kell tölteni, meg tankolni is kell (ez már nem is gáz, ez már égés)!

Link to comment
Megosztás:

És az milyen gáz, hogy külső tartályból kell ezeket után tölteni a rendeltetésszerű használathoz! Sőt tovább megyek. Az milyen gáz, hogy ablakmosót kell tölteni, meg tankolni is kell (ez már nem is gáz, ez már égés)!

nem értitek a lényegét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.