Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Üdv!

Lenne még egy gyors kérdésem...

A hűtőm bal alsó sarkánál, valahonnét szivárog a hűtőfolyadék... Érdemes megpróbálni hűtőtömítő folyadékot használni? Hogyan érdemes keverni ezt a folyadékot, hogy ne tömítse el sehol a hűtő rendszert?

Ha a leeresztő csap akkor tudok adni egyet,olcsóé :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Lenne még egy gyors kérdésem...

A hűtőm bal alsó sarkánál, valahonnét szivárog a hűtőfolyadék... Érdemes megpróbálni hűtőtömítő folyadékot használni? Hogyan érdemes keverni ezt a folyadékot, hogy ne tömítse el sehol a hűtő rendszert?

"Hogyan érdemes keverni ezt a folyadékot, hogy ne tömítse el sehol a hűtő rendszert?"

Úgy, hogy ne használd!

Javítás, de inkább csere. (Ha szétnyílik, akkor Automentő és lehet hengerfej is. Nem olcsó mulatság.)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Következő lenne a problémám: tegnap este hazajöttem autó leállít. Kulcs kivesz de a középső információs kijelző égve marad. Nem a gyári magnó van benne ezért csak a dátum/idő/hőfok dolgokat mutatja. A dátum eltűnt de az időt és a hőfokot mutatta. És azóta is sajnos. Már lekötöttem az akkut egy fél órára az sem segített. Kíváncsi lennék mi lehet a probléma. Találkoztatok már ilyennel? Köszi a segítséget

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Következő lenne a problémám: tegnap este hazajöttem autó leállít. Kulcs kivesz de a középső információs kijelző égve marad. Nem a gyári magnó van benne ezért csak a dátum/idő/hőfok dolgokat mutatja. A dátum eltűnt de az időt és a hőfokot mutatta. És azóta is sajnos. Már lekötöttem az akkut egy fél órára az sem segített. Kíváncsi lennék mi lehet a probléma. Találkoztatok már ilyennel? Köszi a segítséget

Nem kapcsolódott ki a rádiód. Akkor mutatja csak a hőfokot, ha a rádió be van kapcsolva.

Link to comment
Megosztás:

Nem kapcsolódott ki a rádiód. Akkor mutatja csak a hőfokot, ha a rádió be van kapcsolva.

Nekem mindig csak az ido/dátum/hőfok infót mutatja. Rádióhoz nincs köze. És csak gyújtáson kapcsolódik be meg ha megnyomom ott a két gomb közül az egyiket akkor egy pár másodpercre. De most egyfolytában mutatja a hőfokot és az időt. Menet közben és most jelen pillanatban a parkolóban is világít és mutatja. Ezt nem értem. De a dátum eltűnt. Azt most abszolút nem mutatja. Nem egy nagy veszteség inkább az zavar, hogy folyton világít. Az akkut gondolom nem fogja benne az a pár pici izzó leszívni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Cserélnem kéne az Astrám (Z14XE) trafójának a csatlakozóját, mert gallyra ment az egyik érintkező, a trafó tűje alig érintkezik vele és néha nem megy emiatt a 3.henger. Tudna valaki ötletet adni, hol lehet ilyen beszerezni? Csak mert a szaküzletes ár annyi mint egy olajcsere:D Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem működik a hátsó szélvédő fűtőszálja. (Caravan) A tükörfűtés működik. Egy kapcsolón vannak ugye. Néztem bizi táblát, a szerinti biztosíték rendben van.

Szemre nincs szakadás a szálaknál. A hátsó ajtó borítása alatt lehet vhol csatlakozó?

Gondolom ez lehet lecsúszva/szétcsúszva, de még nem fülött a fogam hozzá, hogy lebontsam. Esetleg vki járt már így? Ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem működik a hátsó szélvédő fűtőszálja. (Caravan) A tükörfűtés működik. Egy kapcsolón vannak ugye. Néztem bizi táblát, a szerinti biztosíték rendben van.

Szemre nincs szakadás a szálaknál. A hátsó ajtó borítása alatt lehet vhol csatlakozó?

Gondolom ez lehet lecsúszva/szétcsúszva, de még nem fülött a fogam hozzá, hogy lebontsam. Esetleg vki járt már így? Ötlet?

Nekem se megy! Fóliás a hátsóablakom és elszállt tőle az összes fűtőszál. A csatlakozót az üveg körül lévő kárpit alatt találod.....mérj rá,van-e ott áram!

Link to comment
Megosztás:

Nekem már 4 éve fóliás és eddig semmi baja sem volt.:-)

Nekem 2 év után halt meg.....a fólián semmi sérülés, mégis szakadt a szál, hozzáértő villanyász mondta nekem is hogy a fólia felfogja a hőt a fűtőszál túlmelegszik és elég....

Link to comment
Megosztás:

Az speciál fehér alapon lyukacsos fólia. Nekem feketében van.

Vágom már! Láttam olyat, valamelyikre reklám is van nyomtatva. Nekem lehet az a gondom hogy hővédős fóliát rakattam fel, sok meleget megfog nyáron, de a fűtőszálra nem gondoltam.....

Link to comment
Megosztás:

Vágom már! Láttam olyat, valamelyikre reklám is van nyomtatva. Nekem lehet az a gondom hogy hővédős fóliát rakattam fel, sok meleget megfog nyáron, de a fűtőszálra nem gondoltam.....

Nekem 3M-es van az ablakon évek óta, eddig semmi baja nem volt, csak mióta ezt a sz*rt ráraktam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.