Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Üdvözletem.Szeretnék tanácsot kérni.Az autó egy 1.4 astra 98-as.A gond az hogy megálltam a garázs elött és egyszercsak elment a kormányszervóm.olaj van bizzti jó.Az a baj nehéz tekerni a kormányt.Kéne ötlet hogy mit szedjek szét rajta mi lehet a baj?

Üdv:csiziktomi

Generátor, diódahíd környékén keresgélj! Vagy ott a gond vagy valahol kontakt hiba van. A kormányszervó a generátorról van megtáplálva.

Ha ezeket kizártad, akkor a szervószivattyú a ludas.

Link to comment
Megosztás:

Vezerles revizional erdemes kompletten cserelni a vezermuszij megvezetesevel kapcsolatos alkatreszeket, tobbet kockaztatsz a vizpumpa aranal...

Ő hosszbordás szíjat cserélt, nem vezérműszíjat. Mondjuk azt nehezen is cserélt volna, hiszen láncos. Twinportnál különvették a vízpumpát és a vezérlést, tehát a hosszbordás szíj hajtja a vízpumpát.

Link to comment
Megosztás:

Ő hosszbordás szíjat cserélt, nem vezérműszíjat. Mondjuk azt nehezen is cserélt volna, hiszen láncos. Twinportnál különvették a vízpumpát és a vezérlést, tehát a hosszbordás szíj hajtja a vízpumpát.

Ja, tenyleg, ez mar tp... Ha nem ereszt a tombszelence, akkor elvileg nincs baja a vizpumpanak.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Hátsó ablakfűtéssel van valakinek tapasztalata?

Tesómnak cseréltek csomagtérajtót, azóta nem jó. Megbontottam a burkolatot, hátha nem jól dugták össze a csatit, de jó. Ha már ott voltam rátettem egy próbalámpát, és ott van az áram, mégse fűt. Meg tud az úgy szakadni, hogy egy szál se működjön? Vagy ha valahol letestel? De akkor meg verné a biztit!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem pont műszaki probléma szerencsére, de most fedeztem fel, hogy a képen látható rövid kábel lóg a semmiben...

Hová tartozna ez?

Az aksi kábeléhez tartozik ahogy nézem, csak nemtudom, hogy honnan jött le...

[ig]http://kepfeltoltes.hu/110210/20110210305_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Erre tudna nekem valaki választ adni?

Halvány lila fingom sincs, hogy honnan jöhetett le az a csati.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.