Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

A kormánynál lévő kulcslyukat? Amivel a gyujtást adom? Én megkenemn ha azt mondod ez a gond!!!! Mivel hiszek neked és bízok benned! CSak azér kérdem még egyszer mert nehogy rosszul irjam le miről beszéltem.....

Tehát a kormányba a kulcslyukat kennyem meg zárolajzóval!!! És kész!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

A kormánynál lévő kulcslyukat? Amivel a gyujtást adom? Én megkenemn ha azt mondod ez a gond!!!! Mivel hiszek neked és bízok benned! CSak azér kérdem még egyszer mert nehogy rosszul irjam le miről beszéltem.....

Tehát a kormányba a kulcslyukat kennyem meg zárolajzóval!!! És kész!

:lol:

jaja. nem mondom, hogy minden OK lesz utána, de ha csak a por ami beleraadt a zárba az okozza a bajt, akkor meg tud javulni.

ha valami más a baj mondjuk a zár kopása, akkor nem biztos hogy eredményes leszh a fujkálás.

de ez a legolcsobb amit ki lehet próbálni. ha nem sikerül,akkor elkönyveled ugy hogy előre befektettél a téli felszerelésbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom jó helyre írom-e, de mindegy.

Kicsit el vannak fáradva az ablaktörlőim elől, és apu volt ma Csergőéknél, és vett egy első szettet. Namármost, ezen nincs az a kis leszorító "szárny", mint a gyárin. Azt át lehet tenni valahogy?

Elvileg át.... Nekem az eredeti gyárin fémből volt ez a szélterelő, de amit vettem utána újat, ami szintén GM, elvileg Astrához való, arra külön lehetett rakni, és asszem külön is kellett fizetni érte, és ez ráadásul már csak műanyag. Azt nem próbáltam, hogy az eredeti fémet át lehet-e rakni az újra (aminek a lapátja még picit rövidebb is, mint az eredeti gyári), de talán még az is elképzelhető.

Link to comment
Megosztás:

dremu!

Apunak kb ugyan ez van néha. Csak abban sípol, mintha benne lenne a kulcs.

Francba ugy látom ez normális! :lol:

DE!

WB40-l megküldtem a zárat és frankóbb let hálisten!

Nem tudom mikor ti gyujtást adtok egy kicsit nekinyomjátok a kulcsot a kormánynak jobbról balra ugy 3 milit? Mert nekem csak ugy jó? Ez normális?

Vagy már én vagyok hülye! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Azt megtudja nekem mondani valaki, hogy az X14XE motorkodú G Astrában milyen lambdaszonda van? És hol lehetne olcsón szerezni, mert kezd az enyémben meghalni. Köszike

Kérdezd meg a Csergöben. Akkor jársz a legjobban ha gyárit veszel, mégha drága is. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki hogyan kell a hamutartó mögötti izzószálacskát cserélni?

Ugyanis kiégett. Nézegettem, de az én finom kezeiimmel nem akarom szétbarmolni.

köszi.

Lehet venni IGY CSINÁLD kézi könyvet én is vettem mert semmit sem tudok az autórol!! Eztek a dolgok símán benne vannak pik-pak megcsinálod! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát leírás szerint nincs :lol:

Nos én telefonon rendeltem! De ha gondolod megnézem neked a Tel számot holnapra és az Igy Csináld kézikönyvet megveheted! GLS aszem kihozza 1 nap alatt!!!

######a könyv minden benne van amit az autórol tudni érdemes pláne ha nem ismered az autót hogy mi micsoda hova csatlakozik hogy kell kiszedni! Szerintem frankó book! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.