Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

igen van benne elég olaj mert most lett egy hete cserélve benne és frankón feltöltötte neke a stzerelöm

de azért köszi :D

Te figy már.Én ilyesmit nem kérdeztem.De bachatod ha van benne olaj, csak éppen nyomás nincs hozzá.Rövid időn belül ki fogja nyírni a motorod.De a te motorod, azt csinálsz vele amit jólesik......

Link to comment
Megosztás:

Te figy már.Én ilyesmit nem kérdeztem.De bachatod ha van benne olaj, csak éppen nyomás nincs hozzá.Rövid időn belül ki fogja nyírni a motorod.De a te motorod, azt csinálsz vele amit jólesik......

ez az üzi 2 szer ment el véletlen! nem a te válaszodra reagáltam ! elbatyni nem szeretném és nem is fogom remélem nem azért vettem:)

de azért köszönöm hogy figyelemeztettél

Link to comment
Megosztás:

na meg olyan került bele, ami belevaló?

nah, de mindegy. Ha volt gomba cserélve, és villog a lámpa, akkor ott valami gebasz van.

olajból 10v 40-esGM félszintetikus került bele!a gomba az most lett kicserélve a minap még nem volt idön felvinni üzemi höfokra mert itt van egy köpésre a szerelö!

de ha ezek után is villog akkor tutti hogy a felsoroltak közül rossz valami

bár a szervizesem azt mondta nagyrakás szar a GM 10v 40-es mocioil

Link to comment
Megosztás:

Mikor levettem a baloldali első kereket a nyárigumi feltevéséhez, észrevettem, hogy az a fémkupak, amelyik lezárja a kapcsolószekrényt, kissé be van horpadva. Bizti kapott egy ütést valamikor-valahonnan. Mindenesetre régi volt a nyom, nem most történhetett. abaj vizont az, hogy valószinüleg egy pici lyuk is lett rajta, mert olyan enyhén olajnedves. Letöröltem, de másnap megint olyan volt. Nem szeretném leszedni, igy arra gondoltam, valami Loctite-al megpróbálom betömni a lyukat. Felemelem jól a baloldalát, hogy az olaj átmenjen a tulsó felére, alaposan zsirtalanitom és bekenném az egész horpadásfelületet valami kétkomponensü fémragasztóval, hogy azt a pórust tömje be. Szerintetek fog ez igy sikerülni?

Ja persze lesz olajszintellenörzés is.....

Sikerült megragasztanom... és ugy tünik jó is lett... valami műgyanta alapu kétkomponenses ragasztóval. Olajszintet is ellenöriztem....

Az is kiderült, hogyan lett kilukadva.... Valamikor a bal sárvédő cserélve volt...bizti ütés érte... és akkor a behajló lemez horpasztotta kissé be a lemezfedelet....

Link to comment
Megosztás:

Csövi.

Vettem egy új hangszórókat a régiek helyett. Nem tudom, hogy cserélte-e már valaki ki őket, de a gyárinak van egy tokja ami egybe van öntve a hangszóróval, az újakon meg csak a peremén van néhány csavarnak hely. Lényeg hogy leszedtem a kárpitot ami mögött van a lemez és abba volt a régi lefogatva,( a kárpit és a lemez közöt van kb 2 cm, amennyit kb a régi tok kitart. DSCF1869_www.kepfeltoltes.hu_.jpg A gáz az hogy a lemezbe nem tudom berakni mert az újnak a hátán évő merevítők miatt nem, a kárpitba meg nem tudom ugye berakni mert akkora pont a lyuk mint a hangszóró. szal van valakinek valami ötlete?

Ez az új:

http://www.blaupunkt.com/hu/7606473000_zoom.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.