Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Na jó lehet a fék hülye példa volt, mert az már kitaposott ösvény, nem nagyon lehet mellényúlni, de amúgy is példa volt nem személyeskedés senkivel szemben. Akkor mondok mást. Nagyon sok astrában nincs lámpamagasság állító, a fényszórókat terheletlen állapotban lövik be, aztán ha beül hátra 3 ember plussz csomagok, akkor az eget veri és kibacca a szembejövő szemét úgy hogy alapból az autó teljesen szabályos és gyári. Mégsem kapjuk le az ilyen embert a 10körméről nem? Nem sokan vannak akik legalább egyszer ne közlekedtek volna így (jó tudom lehet TE pont nem :D ) de én nagyon sokszor. Ilyenkor jobban vakítom a szembe jövőt mint bármilyen ledes hátsó lámpával. Részemről ennyi. :icon1:

DE ha már lámpa, és ha már hátsó: elég hamar feketednek az izzók, egyik jobban mint a másik, főleg a helyzetjelző, úgye lent két izzószálas van (+ködzáró), érdemes valami márkásabbat venni, az tovább húzza? Rühellem amikor körbejárom a kocsit és szemre más a fényerő, kiveszem és látom hogy mámegint feketedik. <_< Jobbára a teszkóban szoktam izzót venni. Meg az sem mindegy hogy a két fixáló pöcök egymással szemben vagy szögben áll, az izzó oldalán.

Én akkor ledesítettem be idegből, mikor 1 hónapig nem volt elég egy doboz GE égő a jobb hátsó helyzetjelzőben...

Akkor 6500 forint körül volt a beruházás és még mindig nem bántam meg. Most kb 2000 forintból ki lehet hozni. Hát szívjon az izzóval aki akar... :D

Link to comment
Megosztás:

Én akkor ledesítettem be idegből, mikor 1 hónapig nem volt elég egy doboz GE égő a jobb hátsó helyzetjelzőben...

Akkor 6500 forint körül volt a beruházás és még mindig nem bántam meg. Most kb 2000 forintból ki lehet hozni. Hát szívjon az izzóval aki akar... :D

Úgyis meg van ütve az egyik hátsó lámpám, műszakira cserélnem kell. Lehet akkor szétszedem a régit és azon tudok kísérletezni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a 3 év alatt 3db izzót kellett cserélnem összesen: kettőt a refiben, meg egy hete a jobb hátsó féklámpáét.

Én akkor ledesítettem be idegből, mikor 1 hónapig nem volt elég egy doboz GE égő a jobb hátsó helyzetjelzőben...

Akkor 6500 forint körül volt a beruházás és még mindig nem bántam meg. Most kb 2000 forintból ki lehet hozni. Hát szívjon az izzóval aki akar... :D

Link to comment
Megosztás:

... Akkor mondok mást. Nagyon sok astrában nincs lámpamagasság állító, a fényszórókat terheletlen állapotban lövik be, aztán ha beül hátra 3 ember plussz csomagok, akkor az eget veri és kibacca a szembejövő szemét úgy hogy alapból az autó teljesen szabályos és gyári. Mégsem kapjuk le az ilyen embert a 10körméről nem? Nem sokan vannak akik legalább egyszer ne közlekedtek volna így (jó tudom lehet TE pont nem :D ) de én nagyon sokszor. Ilyenkor jobban vakítom a szembe jövőt mint bármilyen ledes hátsó lámpával. Részemről ennyi. :icon1:...

Ezt már akartam kérdezni, csak nem mertem... erre tudtok valami egyszerű megoldást? Pl. megjelölöm a 2 tekerőtárcsa tetejét és tekerek rajtuk 2-t (4-et, 8-at?) amikor telepakolom az autót? Aztán túra után meg ugyanannyit vissza? Mondjuk múlt héten megpakolva kb. 4 centit volt lejjebb az autó segge a szokottnál a hátsó keréknél, az vajon mennyire fájt a szembejövőknek? (Mondjuk senki se villogott, hogy hé te hüje).

Link to comment
Megosztás:

Na most álljunk meg egy ásónyomra azért.

Nyilván itt is mindenki farag, meg ha nem tennénk, nem menne előre a világ, ezzel nincs is baj.
NADE!

A ledesítés konkrétan azért basz fel, mert az esetek 99%-ában nem látszik. Azt hiszik hogy betesznek egy ilyen ledes cuccot az izzó helyére, és az hú milyen jó, pedig nagyon nem így működik. Az izzónál az izzószál fényét egy tükör sokszorozza és szórja szét, az izzószál a fókuszpontban van. Na most egy led az marhára nem így világít, és ahhoz, hogy valami értelmezhető fény jöjjön ki belőle, ahhoz a lednél optika kell. Meg hogy egyáltalán normálisan működjön, ahhoz azért kell némi pénzt költeni.

A fentebb linkelt cucc, amit Pszilaj kollega elkövetett, is belekerült 6000ft-ba. Na most ennyit az átlag sufni ledesítő nem fog rááldozni.

Egyébként. Igen, kétévente cserélem a fékfolyadékot. Motort meg pont ezért raktam be kompletten, és nem álltam neki farigcsálni. :) A gumijaimat is egyszerre cserélem és egyformára, és nem öregebb egyik sem 5 évnél.

Amúgy 13 év, és 260.000km alatt, mióta nálunk az autó, egy kezemen meg tudom számolni hány izzót kellett cseréljek. Pedig volt már generátor hibám.

A világításra azért is harapok ennyire, mert én vagyok az az ember, aki képes volt megvenni 30 euróért a gyári új eredeti menetfény relét, amit a kormány melletti 8 érintkezős csatiba kell bedugni, és akkor járó motornál automatice felkapcsolja a tompítottat, gyújtásra meg a helyzetjelzőket. Én mindig, mindenhol világítok, mert sok mindent meg lehet előzni vele. Így aztán mikor ilyen antituningot látok, vagy simán csak egy szar világítású gépet, akkor nagyon fel tudok kúródni agyilag. Én évente szét szoktam szedni a lámpáimat, elöl-hátul, és kimosom, kipucolom őket a portól. A xenonra ugyanúgy harapok. (akár gyári, akár nem)

Link to comment
Megosztás:

Én akkor ledesítettem be idegből, mikor 1 hónapig nem volt elég egy doboz GE égő a jobb hátsó helyzetjelzőben...

Akkor 6500 forint körül volt a beruházás és még mindig nem bántam meg. Most kb 2000 forintból ki lehet hozni. Hát szívjon az izzóval aki akar... :D

Nem tudom, mi lehet a gond nálatok, nekem a kocsi 9 éve van meg, ez alatt cseréltem 1 azaz egy darab hátsó helyzetjelző izzót, meg a fémyszóróba tettem emelt fényerejű izzókat (nem azért, mert kiégett volna az eredeti), pedig 7 éve naponta ezzel járok dolgozni, lakott területen kívül, ahol égniük kell állandóan.

Link to comment
Megosztás:

Mire jó ez gyerekek, szinte mindenki tuningolt-szerelt valamit az autóján a fórumon, és senki nem "szakember" nem csak a fékre kell gondolni, elég egy előzéskor leálló motor...aztán ha valaki azt írja belenyúlkált a motorba arra mégsem hujjogtok hogy ne gyere velem szembe. Na és hányan járnak közülünk szar gumikkal, vagy épen télen nyárival, nyáron télivel, az jobb? Kétévente fékfolyadék csere, tudjátok, felforrhat, pont neked megy, mindenki betartja? Soroljam még? Egyrészt, másrészt még nem is láttátok milyen lett, nekem a ledes kismoci lámpám egyáltalán nem szemet bántó, attól hogy valaki csinál valamit ami új terület nem törvényszerű hogy szar lesz.

Amit nem irtam le amiért ezt csináltam mert folyton kimozdult az izzo a foglalatbol fék, index stb régi autó igy tehát fix és nem kapok semmi visszajelzést hogy szar ez az... csak hogy hogyan csináltam mi kell hozzá :)

Link to comment
Megosztás:

Én ilyet gányoltam és már négy éve vakítom vele a mögöttem jövőt...

Ja és műszaki vizsgán fel sem tűnik senkinek, hogy házi készítésű! :D :P

Mondjuk azért, mert ez a precíz, normális kivitelezés kategóriába tartozik, viszont ha fogsz egy led szalagot 3 után lenyesed aztán begyűröd az izzó helyére akkor szinte biztos, hogy balfa...ul fog világítani.

Engem különösebben nem érdekel, csak azt utálom amikor valaki kokányolását kell rendbe raknom... nem az itteni emberekre gondolok, félre ne értsétek...

Ha már minden áron led akkor kimondott hozzá való izzót kell venni + 1 relét és kész.

Link to comment
Megosztás:

Ezt már akartam kérdezni, csak nem mertem... erre tudtok valami egyszerű megoldást? Pl. megjelölöm a 2 tekerőtárcsa tetejét és tekerek rajtuk 2-t (4-et, 8-at?) amikor telepakolom az autót? Aztán túra után meg ugyanannyit vissza? Mondjuk múlt héten megpakolva kb. 4 centit volt lejjebb az autó segge a szokottnál a hátsó keréknél, az vajon mennyire fájt a szembejövőknek? (Mondjuk senki se villogott, hogy hé te hüje).

Elméletileg ha ugyanannyit tekersz le, majd fel akkor ugyanott fog állni.

Na most álljunk meg egy ásónyomra azért.

Nyilván itt is mindenki farag, meg ha nem tennénk, nem menne előre a világ, ezzel nincs is baj.

NADE!

A ledesítés konkrétan azért basz fel, mert az esetek 99%-ában nem látszik. Azt hiszik hogy betesznek egy ilyen ledes cuccot az izzó helyére, és az hú milyen jó, pedig nagyon nem így működik. Az izzónál az izzószál fényét egy tükör sokszorozza és szórja szét, az izzószál a fókuszpontban van. Na most egy led az marhára nem így világít, és ahhoz, hogy valami értelmezhető fény jöjjön ki belőle, ahhoz a lednél optika kell. Meg hogy egyáltalán normálisan működjön, ahhoz azért kell némi pénzt költeni.

A fentebb linkelt cucc, amit Pszilaj kollega elkövetett, is belekerült 6000ft-ba. Na most ennyit az átlag sufni ledesítő nem fog rááldozni.

Egyébként. Igen, kétévente cserélem a fékfolyadékot. Motort meg pont ezért raktam be kompletten, és nem álltam neki farigcsálni. :) A gumijaimat is egyszerre cserélem és egyformára, és nem öregebb egyik sem 5 évnél.

Amúgy 13 év, és 260.000km alatt, mióta nálunk az autó, egy kezemen meg tudom számolni hány izzót kellett cseréljek. Pedig volt már generátor hibám.

A világításra azért is harapok ennyire, mert én vagyok az az ember, aki képes volt megvenni 30 euróért a gyári új eredeti menetfény relét, amit a kormány melletti 8 érintkezős csatiba kell bedugni, és akkor járó motornál automatice felkapcsolja a tompítottat, gyújtásra meg a helyzetjelzőket. Én mindig, mindenhol világítok, mert sok mindent meg lehet előzni vele. Így aztán mikor ilyen antituningot látok, vagy simán csak egy szar világítású gépet, akkor nagyon fel tudok kúródni agyilag. Én évente szét szoktam szedni a lámpáimat, elöl-hátul, és kimosom, kipucolom őket a portól. A xenonra ugyanúgy harapok. (akár gyári, akár nem)

Nekem eléggé fogynak az izzók, de vban hogy nem is ég ki, csak lóg a wolfram, aztán persze nem vetítt szépen. Mittudomén évente kiég valamelyik elől a hátsó csak feketednek-halványodnak.

1567560-20140821-67gRIq.jpg

Teszek fel képet szerintem ilyen nincs még sehol az országba és nem gány mivel ezzel fogalkozok.

Oks, várjuk.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, mi lehet a gond nálatok, nekem a kocsi 9 éve van meg, ez alatt cseréltem 1 azaz egy darab hátsó helyzetjelző izzót, meg a fémyszóróba tettem emelt fényerejű izzókat (nem azért, mert kiégett volna az eredeti), pedig 7 éve naponta ezzel járok dolgozni, lakott területen kívül, ahol égniük kell állandóan.

Szerintem én csak valami rossz sarzsot fogtam ki, mert sorban befeketedtek. Mintha a védő gáztöltet hiányzott volna belőle.

Nem hiszem, hogy akkora túlfeszültség lett volna a kocsiban, mert akkor mást is kinyírt volna.

Aztán döntöttem, hogy gányolok. Amúgy is nagyon "odáig vagyok" a LEDes cuccokért... :)

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg ha ugyanannyit tekersz le, majd fel akkor ugyanott fog állni.

Nekem eléggé fogynak az izzók, de vban hogy nem is ég ki, csak lóg a wolfram, aztán persze nem vetítt szépen. Mittudomén évente kiég valamelyik elől a hátsó csak feketednek-halványodnak.

http://p.coldline.hu/2014/08/21/1567560-20140821-67gRIq.jpg

Oks, várjuk.

nem mozog a lámpád? vagy maga az izzó nem remeg?

egy izzót kellett kicserélnem eddig, sőt nem, is cseréltem, pótoltam :) jobb első helyzetjelzőt elfelejtettem visszarakni(valamiér útba volt), aztán kirázódott(lógott a vezetéken)

Módosítva : aholy
Link to comment
Megosztás:

Na jó lehet a fék hülye példa volt, mert az már kitaposott ösvény, nem nagyon lehet mellényúlni, de amúgy is példa volt nem személyeskedés senkivel szemben. Akkor mondok mást. Nagyon sok astrában nincs lámpamagasság állító, a fényszórókat terheletlen állapotban lövik be, aztán ha beül hátra 3 ember plussz csomagok, akkor az eget veri és kibacca a szembejövő szemét úgy hogy alapból az autó teljesen szabályos és gyári. Mégsem kapjuk le az ilyen embert a 10körméről nem? Nem sokan vannak akik legalább egyszer ne közlekedtek volna így (jó tudom lehet TE pont nem :D ) de én nagyon sokszor. Ilyenkor jobban vakítom a szembe jövőt mint bármilyen ledes hátsó lámpával. Részemről ennyi. :icon1:

DE ha már lámpa, és ha már hátsó: elég hamar feketednek az izzók, egyik jobban mint a másik, főleg a helyzetjelző, úgye lent két izzószálas van (+ködzáró), érdemes valami márkásabbat venni, az tovább húzza? Rühellem amikor körbejárom a kocsit és szemre más a fényerő, kiveszem és látom hogy mámegint feketedik. <_< Jobbára a teszkóban szoktam izzót venni. Meg az sem mindegy hogy a két fixáló pöcök egymással szemben vagy szögben áll, az izzó oldalán.

Igen, én havonta cserélgettem, feketedtek. Aztán vettem tungsramot, és azóta az van benne :) A hátsó helyzetjelzők voltak.

Link to comment
Megosztás:

Nálam két év és kb 50ezer km alatt sem nézett ki így a GE Megalight. Itt valami disznóság van :D

Elméletileg ha ugyanannyit tekersz le, majd fel akkor ugyanott fog állni.

Nekem eléggé fogynak az izzók, de vban hogy nem is ég ki, csak lóg a wolfram, aztán persze nem vetítt szépen. Mittudomén évente kiég valamelyik elől a hátsó csak feketednek-halványodnak.

Link to comment
Megosztás:

Ok, nem megbántani akarlak, nem azért írtam.

Tudom, igaz az hogy sokan csak beledobják azt kész is nem törödünk másokkal hogy esetleg kivakitja a szemüket stb, nekem is ez már a 4. cserém volt mások véleményéből adodóan cserélgettem is őket hol erősebbet ritkábbat tettem+ most akarok beszerezni prizma lapot a ledek elé hogy jobban szétszórja a fényét.

Link to comment
Megosztás:

Nem is volna egyébként a gyári hátsó lámpákkal semmi baj, ha a ködzárófényhez hasonlóan foncsorozott volna az összes izzó helye. Vagy továbbmegyek, a sedan mintájára felül lenne a prizmafelület, és a helyzetjelző izzónak csak a sima burán kellene átvilágítania.

Caravanban az összesnak van fényvetője, de nem foncsoros csak szürke műanyag.

Link to comment
Megosztás:

még nem végleges! prizma lap megy elé+ igazitás nagyobbitás oldalról is lehessen látni.......erősebb fény a féknek és persze várom az ötleteket asikeresebb megvalósitáshoz. Felülről fék, index,,tolató, helyzetj

Hmmm...most felvetődött bennem egy másik aggály, hogy így egyenlőre nagyon látszik hogy nem izzó, és ha nem is vakítt a yard ki fogja szúrni, és beleköt hogy mi ez. Valami olyan kéne elé, ami homogenizálja a fényt hogy ne látszódjanak külön-külön a ledek. Le kellett venni azt a szürke műanyagot hogy beférjenek a ledek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.