Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Hol tud kiáramlani az utastérből a levegő (az letekert ablakokon kívül)? Az öregem Warcijának a hátsó oszlopain volt egy-egy szellőző, ahol könnyen ki tudott áramlani a páradús levegő (nem is párásodtak így az ablakok!).

Az fastrámon még nem láttam ilyesmit, igaz, még nem is kerestem. Pedig valahol ki kell menni annak a levegőmennyiségnek, ami a pollenszűrőn keresztül bejön (légnyomásnövekedést még nem éreztem :lol: ).

SZVSZ a szellőzés hiánya miatt párásodik az üveg, ezt egyes kocsikon jobban (Wartburg :lol: ), másikakon rosszabbul (Fastra :lol: ) oldották meg.

Link to comment
Megosztás:

Igen a lökös alatt távozik, oldalt az üzemanyag töltőnyílás oldalán. Nemrég értem haza: esőben mentünk 5-en 60km-et és csak indulás után kellett 1x letörölni az oldalsó ablakokról a párát - akkor is csak azért mert még hideg volt és nem fújattam 2-esen mert lefagytunk volna :lol:.

Utána viszont végig páramentes volt minden, 1-2x kapcsoltam útközben hátsóablak-fűtést, de akkor is csak a szélén volt egy-egy kicsi párafolt.

1 szó mint 100, nincsen sztem semmi baj, a F Astra szellőzésével - csak cserélni kell időben a pollenszűrőt. Ha pedig még így is párásodik akkor meg a szélvédőnél ki kell tömíteni pl. FBS-sel az üveg és a gumi közötti hézagokat, mert attól tud beázni a szűrő.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Egy biztos, az F-astam páramentesítése jobb bármely eddigi autónál (nem opelek), amikbe ültem eddig. Ma is egy másik autóval mentünk Bécsbe, mivel enyémen nincs téligumi. Ha jól van beállítva, és cserélve van 30000km-enként a pollenszűrő, akkor nem lehet semmi baj vele.

Csak ennyit szerettem volna hozzászólni :lol:

Link to comment
Megosztás:

A pollenszűrőt nem olyan régen cseréltem (tavasszal, kb.7000km-nyi por van benne). :shock: Csak 30ezer km-enként kell cserélni?!

Az enyém nem párásodik olyan rettenetesen, de ha többen ülünk benne, akkor azért megjelenik a pára. Annyira még nem zavart, hogy megnézzem, hogy vízes-e a pollenszűrő.

Ui: az enyém egyébként Caravan, abból már többet is láttam elég párásan közlekedni (lehet, hogy véletlenül nem kapcsolták ki a belsőlevegő keringtetőt?)

Link to comment
Megosztás:

A pollenszűrőt nem olyan régen cseréltem (tavasszal, kb.7000km-nyi por van benne). :shock: Csak 30ezer km-enként kell cserélni?!

Az enyém nem párásodik olyan rettenetesen, de ha többen ülünk benne, akkor azért megjelenik a pára. Annyira még nem zavart, hogy megnézzem, hogy vízes-e a pollenszűrő.

Ui: az enyém egyébként Caravan, abból már többet is láttam elég párásan közlekedni (lehet, hogy véletlenül nem kapcsolták ki a belsőlevegő keringtetőt?)

Nekem is elég hamar párásodik az ablak pedig most volt pollenszűrő cserélve.
Link to comment
Megosztás:

Én most kb. 12-13e-nél cseréltem pollenszűrőt, már éreztem, hogy nem olyan tiszta, friss a levegő, mint korábban - volt is a régiben por szépen :wink:

Szerintem mindenképpen érdemes ellenőrizni, hogy a szélvédő és a gumi között nincs e -akár nagyon vékony- hézag, mert már azon is képes befolyni a víz esőben, ill mosáskor és akkor a kéthetenkénti szűrőcsere sem segít... Ja és a falevelek is szeretnek a szűrő környékére bekerülni és ott bevizesedve még szárazabb időben is gondoskodnak a szűrő nedvesítéséről :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én most kb. 12-13e-nél cseréltem pollenszűrőt, már éreztem, hogy nem olyan tiszta, friss a levegő, mint korábban - volt is a régiben por szépen :wink:

Szerintem mindenképpen érdemes ellenőrizni, hogy a szélvédő és a gumi között nincs e -akár nagyon vékony- hézag, mert már azon is képes befolyni a víz esőben, ill mosáskor és akkor a kéthetenkénti szűrőcsere sem segít... Ja és a falevelek is szeretnek a szűrő környékére bekerülni és ott bevizesedve még szárazabb időben is gondoskodnak a szűrő nedvesítéséről :lol:

Jelentem én azt kinyomtam szilóval,azóta NO PÁRA,vagy NO PARA? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazatok van, a pollenszűrőt 15000-ként kell cserélni, csak én szoktam úgy, hogy akkor csak kiporszívózom, meg kifújatom, és csak 30000-ként cserélem. Nekem ez így elég, akkor se párásodik nagyon, ha 5-en ülünk benne, esetleg csak a két oldalsó hátsó, de az meg nem érdekel. Szóval hál istennek enyém jól működik így. Amúgy márkaszervíbe mondta autószerelőm, hogy elég ez így is, mert pl g astrába 30000 a periódus, és nem sokkal másabb a szürő, szóval ha az kibírja....

Link to comment
Megosztás:

De, viszont nálam más gond is van, magát azt a műanyag takaróelemet is cserélni kellene, egyrészt mert nincs közte és a szélvédő között egyetlen gumicsík se (már így vettem :x ), csak a sziló van köztük, úgy látszik, így kevés. Másrészt az egyik süllyesztett rögzítőcsavar műanyag háza is le van törve, úgyhogy csak 1 csavar tartja (meg persze az ablaktörlőcsonkon a műanyaganyák).

Lehet ilyen takaróelemet kapni boltban, vagy csak bontóban keressek, és kb. mennyibe kerülhet? Vagy lehet csak azt a gumicsíkot - ami a szélvédő és a műanyag közé menne - kapni magában is?

Most vettem páramentesítő spray-t, kiderül, segít-e valamit.

Link to comment
Megosztás:

... a hétvégén aláfekszem, és kiderítem biztosra.

Na aláfeküdtem, de nem találtam azt a számot a váltón, vagyis nem tudom.

Amit láttam azt még letisztítva is alig lehetett olvasni és a következőképp nézett ki: A1 117 1 W418

Gabi, ez a 418 az lenne amit te említettél? De ha igen akkor hol az Fvalahány? Vagy rossz helyen nézem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.