Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Elkezdtem lecserélni a nyári gumikat, és erre mit látok.:

PA070025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :D

Gondolom ezzel messze ne menjek, ugye? Mindkettő el van törve hátul. Áprilisban volt műszaki vizsgán, lehetséges hogy így ment átt? Tudom hogy csak újat kéne venni párban, de a bontott mibe fájhat? Karcsi van programod holnapra? ;)

Vmiért nem sikerült a linkelés, de a két hétsó rugóról van szó.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Elkezdtem lecserélni a nyári gumikat, és erre mit látok.:

PA070025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :D

Gondolom ezzel messze ne menjek, ugye? Mindkettő el van törve hátul. Áprilisban volt műszaki vizsgán, lehetséges hogy így ment átt? Tudom hogy csak újat kéne venni párban, de a bontott mibe fájhat? Karcsi van programod holnapra? ;)

Vmiért nem sikerült a linkelés, de a két hétsó rugóról van szó.

Na, mit látsz? :P

Link to comment
Megosztás:

Jobb kormányos? A ball oldalon nem sok hely maradt. :D

Sajna balkormányos...volt.

Ami a rugókat illeti nekem is törött rugcsival ment át a vizsgán. Csak az elsô futómüvet nézték meg.

Bontott van és nincs panaszom rá. Nem tom számít-e de én átszámítva 6000Ft-bôl megúsztam.

Hogy nem vetted észre, nem csilingelt???

Link to comment
Megosztás:

Az biztos hogy a kiszedéshez nem kell rugóösszehúzó. ;)

He-he-he. :P Ahogy elnéztem a javítási kézikönyvben a berakáshoz sem. Legalábbis remélem. :D Amúgy érdekes, hogy mindkét rugónak a vége van eltörve. Kivettem a darabot kézzel úgy ,hogy a rugó bentmaradt a helyén. Ki tudja mióta használom így, akkár mehetnék is tovább vele. Persze nem fogok. :D

Link to comment
Megosztás:

He-he-he. ;) Ahogy elnéztem a javítási kézikönyvben a berakáshoz sem. Legalábbis remélem. :D Amúgy érdekes, hogy mindkét rugónak a vége van eltörve. Kivettem a darabot kézzel úgy ,hogy a rugó bentmaradt a helyén. Ki tudja mióta használom így, akkár mehetnék is tovább vele. Persze nem fogok. :D

Én nagyon bírom az ilyen meglepiket :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Elkezdtem lecserélni a nyári gumikat, és erre mit látok...

Ha sikerül rugót venned írd már meg létszi az árát, mert én is gondolkodom új beszerzésén. Pont ma panaszkodtam a szerelőmnek, hogy eléggé ül a kocsi fara, mert valószínűleg ki vannak lágyulva a rugóim. Alákukkantott és megállapította, hogy legalább nincsennek eltörve. Használt rugóról lebeszélt, mert lutri milyen elfáradt rugót tolnak rám. Ha kilágyul a rugó, akkor nem csak jobban ül a kocsi és jobban berúgózik terhelésre, hanem akkor nagyobb esély van rugótörésre.

Link to comment
Megosztás:

Asszony beszél még veled? :D

Nem baj ha nem beszél ,csak enni adjon! ;)

Ha sikerül rugót venned írd már meg létszi az árát, mert én is gondolkodom új beszerzésén. Pont ma panaszkodtam a szerelőmnek, hogy eléggé ül a kocsi fara, mert valószínűleg ki vannak lágyulva a rugóim. Alákukkantott és megállapította, hogy legalább nincsennek eltörve. Használt rugóról lebeszélt, mert lutri milyen elfáradt rugót tolnak rám. Ha kilágyul a rugó, akkor nem csak jobban ül a kocsi és jobban berúgózik terhelésre, hanem akkor nagyobb esély van rugótörésre.

Kizárt dolog, hogy új rugókat vegyek, egyszerűen nincs rá pénzem. De nézegettem pár webáruházat kiváncsiságból, de még nem akadtam sehol rugókra. Érdekes, hogy nekem nem volt megülve a hátulja. Felhoztam a pincéből a letört darabokat, biztos hogy nem mostanában történt, mert akkor fémes színű lenne a törés, ez meg már el van oxidállódva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.