Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok

Pár hónapja vettem egy A Corsa-t(ez a második :rolleyes: ) lesz egy motorcserém C14Nz-ről Se-re.

Viszont elakadtam a légszürőnél(a gyári a kör alaku Az Se- pedig más). Eredetileg Astra F-t szerettem volna bele tenni de nem fér el a motortérben(túl nagy).

Tudnátok segiteni, hogy melyik az ami tuti befér?(Tudom az eredeti de hol találok olyat? :D ) pl.B Corsa. Nem szeretnék felesleges köröket futni bontóból bontóba (főleg messzire). Felénk elég szegényes a kinálat bontott cuccokból....

Gondolkodtam direkt szürőn is de nem sok tapasztalatom van velük, plusz ahogy láttam az "értelmesebbek" elég drágák :icon4: ......A pár ezer forintos darabok pedig nem hinném, hogy "egészségesek" lennének a motornak.

Válaszokat előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy az elakadás jelző kapcsolóm kinn marad. Ez már a második kapcsoló ami kb. 1 év után ment tönkre. Kitámasztottam most, de valahogy esetleg szét tudom szedni és meg tudom csinálni???

Segítséget előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy az elakadás jelző kapcsolóm kinn marad. Ez már a második kapcsoló ami kb. 1 év után ment tönkre. Kitámasztottam most, de valahogy esetleg szét tudom szedni és meg tudom csinálni???

Segítséget előre is köszönöm!

Nem tartom valószínűnek, hogy érdemes mókolni, én a vekinél próbálkoztam anno, de eredménytelen volt:D Mondjuk azt nem értem, hogy mehetett tönkre, az előző gazdi állandóan nyomkodta vagy mi az isten. Mióta nálam van egyszer nem kapcsoltam, ez nem köszöngetésre van:) gondolom nálad is együtt van a jobb-bal indexel, ha ez nem jó, nincs indexed.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem tartom valószínűnek, hogy érdemes mókolni, én a vekinél próbálkoztam anno, de eredménytelen volt:D Mondjuk azt nem értem, hogy mehetett tönkre, az előző gazdi állandóan nyomkodta vagy mi az isten. Mióta nálam van egyszer nem kapcsoltam, ez nem köszöngetésre van:) gondolom nálad is együtt van a jobb-bal indexel, ha ez nem jó, nincs indexed.

Akkor nem mókolgatok, Veszek egyet a csergőnél, vagy mittomén hol :blink: . Együtt bizony, maga az elakadásjelző működik, csak nem marad benn a helyén kikapcsolt állapotban. <_< Köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok Corsa-sok!

2db technikai jellegű kérdésem lenne és remélem tudtok nekem segíteni.

1. Jelenség:
Arról lenne szó, hogy van nekem egy szeretett 85-ös A Corsam, aminek már kezdetektől kezdve van egy olyan jelensége, hogy ha jár a motor akkor egy surrogó hang veszi kezdetét. Viszint, ha a kuplungot kinyomom abbahagyja ezt a hangot és szép csendes lesz a motor. Valamint menet közben (terhelés alatt) ez hang kicsit erősebb és "ércesebb" lesz. 110km/h-nál autópályán őríten zúg/sípol akár egy Ikarus busz.

Amúgy a váltó pöpecül működik, csak van ez a hang...

1. Kérdés:
1. Én a nyelestengely csapágyra gyanakszom. Esetleg valakinek más véleménye vagy hasonló tapasztalata volt e már?

2. Lehet e ilyen alkatrészt vásárolni? (váltót semmiképpen sem szeretnék cserélni)

2. Jelenség:

A napokban előjött az a probléma, hogy menet közben mikor kormányzok olyan érzésem van, mintha akadna a kormányszerkezet, de észre vettem azt, hogy amikor az autó egyenletesen halad (nincs gázadás és motorfék hatás), akkor ez a jelenség szinte eltűnik. Valamint reggelente, ha álló helyzetben tekergetem a kormányt kiparkolásnák, akkor olyan hang jön a műszerfal alól/felől, mintha valami szárazon forogna el valamin.

2. Kérdés:
Lehet e ez a gólyaláb csapágya, vagy inkább kormánymű?

Köszönöm a türelmeteket!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Corsa-sok!

2db technikai jellegű kérdésem lenne és remélem tudtok nekem segíteni.

1. Jelenség:

Arról lenne szó, hogy van nekem egy szeretett 85-ös A Corsam, aminek már kezdetektől kezdve van egy olyan jelensége, hogy ha jár a motor akkor egy surrogó hang veszi kezdetét. Viszint, ha a kuplungot kinyomom abbahagyja ezt a hangot és szép csendes lesz a motor. Valamint menet közben (terhelés alatt) ez hang kicsit erősebb és "ércesebb" lesz. 110km/h-nál autópályán őríten zúg/sípol akár egy Ikarus busz.

Amúgy a váltó pöpecül működik, csak van ez a hang...

1. Kérdés:

1. Én a nyelestengely csapágyra gyanakszom. Esetleg valakinek más véleménye vagy hasonló tapasztalata volt e már?

2. Lehet e ilyen alkatrészt vásárolni? (váltót semmiképpen sem szeretnék cserélni)

2. Jelenség:

A napokban előjött az a probléma, hogy menet közben mikor kormányzok olyan érzésem van, mintha akadna a kormányszerkezet, de észre vettem azt, hogy amikor az autó egyenletesen halad (nincs gázadás és motorfék hatás), akkor ez a jelenség szinte eltűnik. Valamint reggelente, ha álló helyzetben tekergetem a kormányt kiparkolásnák, akkor olyan hang jön a műszerfal alól/felől, mintha valami szárazon forogna el valamin.

2. Kérdés:

Lehet e ez a gólyaláb csapágya, vagy inkább kormánymű?

Köszönöm a türelmeteket!

Üdv

Tudna valaki segíteni???

Link to comment
Megosztás:

Mit értesz az alatt, hogy a valóságban? Nekem ugyan nem dízel volt, hanem C12NZ, de a saját órája szerint az is megfutotta egyszer a 165-öt (kínkeservesen, és 145/70 R13 kerekekkel), pedig a gyári adat szerint talán 142km/h a vége... GPS, gumiméret, és még rengeteg minden számít ilyenkor.

Nyugodtan vonj le belőle 10 km/h-t, mert annyit simán csak az órája akkora sebességnél. :) az enyém legalábbis :)

Amúgy azért kérdeztem, mert egy ismim azzal ámít, hogy lazán megfutja vele a 170-et. Amit nem akarok elhinni egy 50 LE-s szívó motorral szerelt autóról. (Corsa A), ami teljesen gyári, szóval nincs tuningolva. Első dolog, hogy szerintem kevés a teljesítmény ehhez, másrészt a motor ott már abban a tartományban pörögne, ahol nincs már semmi ereje..

Adatot nem találtam a gyár által megadott végsebességre, csak B Corsára 1,5D motorral. Az pedig 150 km/h.

Link to comment
Megosztás:

Nyugodtan vonj le belőle 10 km/h-t, mert annyit simán csak az órája akkora sebességnél. :) az enyém legalábbis :)

Amúgy azért kérdeztem, mert egy ismim azzal ámít, hogy lazán megfutja vele a 170-et. Amit nem akarok elhinni egy 50 LE-s szívó motorral szerelt autóról. (Corsa A), ami teljesen gyári, szóval nincs tuningolva. Első dolog, hogy szerintem kevés a teljesítmény ehhez, másrészt a motor ott már abban a tartományban pörögne, ahol nincs már semmi ereje..

Adatot nem találtam a gyár által megadott végsebességre, csak B Corsára 1,5D motorral. Az pedig 150 km/h.

tgabika szerintem GPS-el mért sebességet írt, ami valós.

Az 1.5TD 180km/h-t megy a valóságban. Az én C14NZ-mmel 165-ig mentem gps-el, tovább nem akartam. De szintén 180-at megy.

Szerintem a szívó dízelnél a 160 még reálisnak mondható. Persze ezek már a véletek.

Link to comment
Megosztás:

Nem GPS-sel mért sebességet írtam, a saját órája mutatott ennyit, és természetesen én sem hittem el. Anno a C20NE Calibrát tudtam óra szerint 230km/h-ig elforgatni, ott volt GPS is, az 210-et mutatott, ami még így is szép, mert azzal a motorral 205km/h a gyári végsebessége...

Akkor nem szóltam... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Volna egy kérdésem!A Corsám van 12 ST.Lecseréltem a 4-es váltót ötösre és a váltó újabb B corséból való.Kiderült hogy a spirálmeghajtója jeladós,de az nem jó a gyári sima spirálos kilóméterórához.Létezik olyan kilóméteróra amit össze lehet hozni az új váltóval?

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek. Az Astra topicba már pár sort írtam,de ez nem tartozik oda és meglehet,hogy ezt sem jó helyre írom. Keresek Corsa A GSI tankot szeretett kis autómhoz ami 2004 óta kivan vonva a forgalomból és át volt alakítva versenyautóvá,de mostanság vissza akarom állítani a forgalomba csak pár dolog hiányzik,köztük a tank. Mivel a karbis mocit át alakítottam befecsire és pár apróságot kicseréltem rajta így nem jöhet szóba a karbis tank. A moci jój megy és jó húz is szóval kicsi a bors de erős. Ha esetleg valakinek bontásból ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Volna egy kérdésem!A Corsám van 12 ST.Lecseréltem a 4-es váltót ötösre és a váltó újabb B corséból való.Kiderült hogy a spirálmeghajtója jeladós,de az nem jó a gyári sima spirálos kilóméterórához.Létezik olyan kilóméteróra amit össze lehet hozni az új váltóval?

Hali. Dobd át a difit az egyikből a másikba. Nem az a baj,hogy be kell húzni azt a pár vezetéket hanem az órát nem tudod berögzíteni. A difi csere nem olyan nagy meló.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy '92 A Corsam. Mostanában elkezdte azt, hogy az 1-2 sebességet nehezen veszi, főleg a 2-őt visszaváltásnál. Mi lehet a baj?

Hogyan tudom ellenőrizni a váltóolaj szintet, vagy esetleg hogyan lehet lecserélni a váltóolajat? (mennyi kell bele, és milyen)

A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.