Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Újabb segítségre lenne szükségem. Nem működik a kicsikémben a tolatólámpa. Az izzót már ellenőriztem, világít.

A biztosítékok jók.

Kérlek segítsetek, hol lehet még probléma a rendszerben.

Előre is köszönöm!

Üdv: Peti

A váltóban a kapcsoló ment tönkre akkor.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a választ.

És hogyan tudnám orvosolni a problémát?

Drága dolog lesz ez nekem, esetleg én is meg tudom csinálni?

Köszi, Peti

Veszel egy kapcsolót, asszem az összes Opel-váltóban ugyanolyan van.

A csere meg max két perc alatt megoldható, ha van pár szerszámod otthon.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szuper. És hogyan kellene hozzákezdenem?

Utastérből, vagy alá kell feküdnöm?

Köszi

Úgy, hogy kinyitod a motorháztetőt. :lol: :lol:

Na jó, komolyan. Tehát a kapcsoló ott van a váltón a kuplungkar alatt és egy kétszálas kábel megy rá.

Más nincs ott, tehát össze se lehet keverni mással. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy, hogy kinyitod a motorháztetőt. :lol: :lol:

Na jó, komolyan. Tehát a kapcsoló ott van a váltón a kuplungkar alatt és egy kétszálas kábel megy rá.

Más nincs ott, tehát össze se lehet keverni mással. :D

Na ez a dolog engem is érdekel, mert ugyanebben a cipőben járok. :lol:

A hátsó ablakmosóproblémát meg megoldottam, eccerűen csak meg volt tőrve a cső, amiben a folyadék megy. Ki kellett nyesni egy másfél centis darabot, és láss csodát...! Visszaaplikáltam, és kész Niagara!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Link? :D :lol:

Itt vannak a Youtube-os videóim. :lol:

Egyébként arra gondoltam, hogy lehetne nyitni egy Corsa bigblock topicot is, ahol lehetne az épp aktuális projekteket bemutatni, illetve infókat gyűjteni. :lol:

Vagy eleve lehetne egy projektek című témát létrehozni, ahol mindenki külön Topicban bemutathatja az autóját és az aktuális változtatásokat.

Link to comment
Megosztás:

Itt vannak a Youtube-os videóim. :lol:

Egyébként arra gondoltam, hogy lehetne nyitni egy Corsa bigblock topicot is, ahol lehetne az épp aktuális projekteket bemutatni, illetve infókat gyűjteni. :lol:

Vagy eleve lehetne egy projektek című témát létrehozni, ahol mindenki külön Topicban bemutathatja az autóját és az aktuális változtatásokat.

Miért nem használod a "Webnapló" szolgáltatást?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni egy elég érdekes probléma megoldásában! Nem vagyok egy műszaki zseni, de most pontosan tudom, hogy mi a gond, csak a műszaki kifejezésekkel vannak problémáim, ezért előre is elnézéseteket kérem!

Nos a probléma a következő!

Kis Corsám egy kicsit betegeskedik. (93-as 3 ajtós, az utolsó kocka széria 1.2-es) Nyáron volt vele egy kis probléma (főtengelyszimering csere) :lol: . Elvittem a szerelőmhöz, aki annak rendje, és módja szerint böcsülettel meg is csinálta. Viszont (nem szándékosan) elkövetett egy hibát. A váltó leszedése közben elfelejtette (és most jönnek elő a hiányosságaim a műszaki cuccok terén) lelazítani azt a "kötést" ami magát a váltót, és a váltó kart fogja össze. Nem vette észre, lekapta a váltót, és ebben a félgömb alakú kötésben(végül is úgy kell elképzelni, mintha mondjuk a jobb kezeddel marokra fognád a bal öklödet (kicsit képzavar tudom) ) egy műanyag persely eltörött, és kihullott. Miután kicserélte a szimeringet, visszarakta a váltót, szólt, hogy kész. El is mentem a kocsiért, el is indúltam vele hazafelé, és kb 20 kilóméterrel később megszünt a kapcsolat a váltó, és a váltókar között. Hármasban maradt a gép. Így kellett visszamennem a szombati kupiban hozzá, hogy nézze meg. Nagynehezen vissza is értem. Persze ilyenkor már bontó nem volt nyitva, és egy hibrid megoldással de megoldotta a problémát. A Ladának kb ugyanilyen a megoldása, és volt is neki elfekvőben egy ilyen alkatrésze, ami ugyan nem volt kompatibilis, de fel lehetett aplikálni a váltóból kijövő csonkra, és a váltórúd alfelére. Igaz, hogy két vastag kábelkötegelővel még meg kellett fejelni, de tényleg patentűl működött. SAJNOS EDDIG!! Mostanában rakoncátlankodik a kicsike. Amikor megállok a pirosnál, és tenném egyesbe, akkor hármasba ugrik a váltó. Vagy ha lassítok, mondjuk egy kanyar előtt, és 4-esből szeretném áttenni 2-esbe, akkor előfordúl, hogy: kuplung, váltókar megfog, jobbról balra vissza kettes, de négyesbe húzza a váltót vissza. Az az érdekes, hogy ezt minden előjel nélkül teszi, tehát semmi recsegés, vagy elakadás, egyszerüen szépen finoman beteszem ugyanabba a sebessegébe: 4-ből 4-be! :lol: . Ma reggel kinyitottama a géptetőt (mintha lett volna értelme, mert marha bölcsen tudok felette állni, de nem vágom a dolgokat), és észrevettem, hogy a rögzítéshez használt egyki kábelkötegelő el van szakadva. Ebből arra következtetek, hogy mivel a szerkezet nem kompatibilis, ezért a kapcsolat a váltó, és a váltó kar között "lazább lett", és ez okozhatja a problémát.Ezeket a problémákat csak menet közben, vagy induláskor veszem észre, amikor ráemelem a kuplungot, és érzem, hogy nem abban a sebességben van, amiben én szeretném. A jelenség ritka ugyan, de piszok zavaró! Szinte biztos vagyok benne, hogy a probléma megjelenése sűrüsödni fog, egészen addig, amig eccer majd a Hungária közepén hagy cserbe, és mondjuk 5-ösben, ja és csúcsidőben!

Szóval a kérdésem: Lehet e kapni ezt az egy alkatrészt autósboltban, vagy bontóban, vagy kezdjek el pánikolni? (nekem az a kis szerkezet kell, ami (végül is egyfajta gömbcsukló megoldással) összefogja magát a váltót a váltókarral.

Segítségeteiket, és valaszaitokat előre is nagyon köszönöm.

Maradok Tisztelettel: Mihaszna a Zulu

Link to comment
Megosztás:

Lehet kapni új komplett váltómechanikát, asszem 40e.ft környéke.Külön javítókészlet nincs hozzá.Bontóból érdmes keresgélni.Bontós árakkal nem vagyok tisztában.Demónak asszem van ilyesmi elfekvőben.

Ha lenne, akkor nekem se lógna annyira a váltóm, hogy nem lehessen úgy belőni, hogy vegye az 1-2-t és az 5-öt is. :lol:

Én a télen csinálok magamnak GE-szemes megoldást. Az se lesz épp olcsó, de legalább holtjátékmentes lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.