Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A Corsában minden olyan pofon egyszerű, hogy nem is kell könyv hozzá. :D

Mondjuk az enyémhez meg már külön könyv kellene, mert alig van valami, ami nincs átalakítva. :P

De bizony neked is kellene egy könyv hozzá! De csak azért, hogy tudjad, hogy is volt eredetileg :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. találtam egy kis A Corsát, azt irják róla h 14i sport és hogy 104 lóerő :S ilyen van?? ;)

KATT amugy nem néz ki roszul, valaki tud róla valamit esetleg?? azt irja a srác hogy pesten,szeged leht megnézni

segítsetek pls

vagy ha valaki tud egy jó kis 1.4-es corsa-t már az ujabbikat a nagylököset jóáron,jó álapotban,műszakival,nem széthajtva,szétgányolva, szólhatna nekem köszike!! :D) max 200-ezer-ig

üdv!!

Link to comment
Megosztás:

Dehogy van, az ember hülyeségeket írkál. A mellékelt képen egy C14SE látszik, ami éppen 82lóerős, szóval még csak azt sem mondhatom hogy a kilowatthoz írta a lóerőadatot, mert a 76 sem stimmel... Érdekes szövegrész még, hogyaszongya: "B kategóriás corsának a műszerfala van benne". B kategóriás Corsa? B generáció esetleg, de nem kategória, mert ez azt feltételezné hogy valami másodrendű vacak... ráadásul egy frissítés utáni A Corsa műszerfal van a képen, mégcsak nem is az amit írt, de az sem amire gondolt sztem... Emberünk nagyon érthet az autójához... :D

Link to comment
Megosztás:

Hali Srácok!

Szükségem lenne egy kis segítségre!!!

A Corsa-mat fényeztettem a napokban, persze én kitaláltam, hogy a lökös is legyen lefújva szíre, de úgy, hogy ne legyen rücsis műanyag kinézete.

Régen én magam lefújtam sima lökhárító festékkel,ami folyamatosan pergett le,de volt ahol ott maradt rendesen.

A fényezőm ezt nem tudta teljesen eltávolítani és ráfújta a szórógittet,ami megoldotta a régi festéket és így most van,ahol szép, van ahol rücsis,nagyon csúnya.

A fényező azt mondta, hogy műanyag tisztára kellene tisztítani, na de mivel? A homokfúvósok nem bíztatnak a dologgal.

Szerintetek mi legyen?

Link to comment
Megosztás:

A piros Corsa, amiről beszélgettek, pont ma fogom megnézni, ma jön Budapestre vele a srác.

Kicsit utánna néztem a dolognak és ennek alapból 82lovasnak kellene lennie, de ha kicserélik a hengerfejét a C16Se hengerfejre akkor erősebb lehet, de akkor sem lesz 104paci.

Én ezeket az infókat kaptam, lehet, hogy nem hitelesek teljesen!

Link to comment
Megosztás:

A piros Corsa, amiről beszélgettek, pont ma fogom megnézni, ma jön Budapestre vele a srác.

Kicsit utánna néztem a dolognak és ennek alapból 82lovasnak kellene lennie, de ha kicserélik a hengerfejét a C16Se hengerfejre akkor erősebb lehet, de akkor sem lesz 104paci.

Én ezeket az infókat kaptam, lehet, hogy nem hitelesek teljesen!

Nem olyan 1Xű rátenni a C16SE hengerfejét, a blokkot is meg kell munkálni hozzá.Akkor kivitelezhető.

Sok sikert hozzá.Azért ne feledd, hogy ezekl a verdák már megették a kenyerük javát, ne várj nagy csodát.Ilyen autót csak szerelmből vesz az ember.Alaposan át kell nézni a bódét, hogy a szokásos helyeken nem hervad-e.Mert ennek az A2-nek is ez a legnagyobb ellensége.

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan 1Xű rátenni a C16SE hengerfejét, a blokkot is meg kell munkálni hozzá.Akkor kivitelezhető.

Sok sikert hozzá.Azért ne feledd, hogy ezekl a verdák már megették a kenyerük javát, ne várj nagy csodát.Ilyen autót csak szerelmből vesz az ember.Alaposan át kell nézni a bódét, hogy a szokásos helyeken nem hervad-e.Mert ennek az A2-nek is ez a legnagyobb ellensége.

Igazad lehet, meg ugye a megpiszkált járgányok nem éppen a legmegbizhatóbbak.

Tényleg a lökösökre visszatérve: biztosan nem lehet semmit kezdeni a régivel?

Megérdeklődtem, 8000;- lenne a két lökös bontóban.

Link to comment
Megosztás:

Igazad lehet, meg ugye a megpiszkált járgányok nem éppen a legmegbizhatóbbak.

Tényleg a lökösökre visszatérve: biztosan nem lehet semmit kezdeni a régivel?

Megérdeklődtem, 8000;- lenne a két lökös bontóban.

Ha a 2 együtt annyi, és fényezhető, akkor meg kell venni. :D

Link to comment
Megosztás:

Ebay....Itthon ilyesmit aranyáron mérnek.

Sikerült találni lököst!!!! :D

Az egyik srác vett magának egy törött GSi-t és annak a lököseit rakja fel magának, az övét pedig eladja, ami levolt kezelve vmi anti-szilikonnal,aztán szórógittezve volt 3-szor, és színre fújva. Igaz a színe nekem nem jó, viszont csak színre kell fújatnom.

Az ára a kettőnek együtt:12000;-

Ugye nem sok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.