Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Szerencsére annak ellenére,hogy közel 200k km van benne az előző tulaj (ismerős) vigyázott rá ,szóval jó állapotú eddig...

a szervó dolog csak érdeklődés,mert lehet pár hét és megszokom..:lol:

a leírt cserélendő dolgokat "viszonylag" olcsón láttam itt-ott (lényegesen olcsóbb volt mint az előző kocsimban(2001es cordoba)

én is szervósból ültem át, és csak az első hónap volt furcsa (meg még egy darabig a szűk helyre parkolás, hogy ezret pörög a kormány, és azt is gyurmásan, de egyébként tök hozzá lehet szokni. (az emberiség autózott szervo előtt is :huh: ) Ha szeretnél könnyíteni egy kicsit akkor gokartozz 10 percet, és utána gyorsan ülj be az autóba. Sokkal könnyebb lesz ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

én is szervósból ültem át, és csak az első hónap volt furcsa (meg még egy darabig a szűk helyre parkolás, hogy ezret pörög a kormány, és azt is gyurmásan, de egyébként tök hozzá lehet szokni. (az emberiség autózott szervo előtt is :huh: ) Ha szeretnél könnyíteni egy kicsit akkor gokartozz 10 percet, és utána gyorsan ülj be az autóba. Sokkal könnyebb lesz ^_^ B)

napi 10 perc gokart? Nem is rossz ötlet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a pénzt azt mondom még rá is szánnám!Amennyit most az előző kocsimon bukok(még megvan) ez filléres dolog.. :huh:

Kérdés,hogy müszaki vizsgán belekötnek-e...

Miért kötnének? Amit gyárilag be lehet építteni ahhoz nem kell engedély. Sehol nincs az leírva, hogy neked ez nem volt alapból a kocsiban.

Link to comment
Megosztás:

Miért kötnének? Amit gyárilag be lehet építteni ahhoz nem kell engedély. Sehol nincs az leírva, hogy neked ez nem volt alapból a kocsiban.

De le van, de a kutya nem néz utána (tudtommal a VIN tartalmazza ezt is). Legegyszerűbb, ha keresel pl. bontóban egy ugyanilyen motorú autót, és abból egy-az-egyben átraksz mindent, ami ezzel kapcsolatos (szíjtárcsák, szivattyú, esetleg generátor, motortartó bak, kormánymű, csövek).

Link to comment
Megosztás:

Hogyan lehetne megoldani, hogy a szervó könnyebben müködjön, ezáltal meg könnyebben lehessen forgatni a perecet? (185 papucsok vannak most rajta)

nekem a C14NZ-ben nincs kormanyszervo, a kerekek 195/55R15; eleinte faraszto volt, de minden alkalom egyben testepito torna is, gondolj bele masik tv nezes kozben magneses kutyuvel erositik a hasukat, autozni elvezet, igy kozben a felkarodra is gyursz, en megszoktam, pedig nem vagyok egy kisportolt testalkat (vallam, mint a kigyoe)

de ahogy en nezegettem, szerintem sima bele lehet tenni, ha a szukseges alkatreszek rendelkezesre allnak

Link to comment
Megosztás:

nekem a C14NZ-ben nincs kormanyszervo, a kerekek 195/55R15; eleinte faraszto volt, de minden alkalom egyben testepito torna is, gondolj bele masik tv nezes kozben magneses kutyuvel erositik a hasukat, autozni elvezet, igy kozben a felkarodra is gyursz, en megszoktam, pedig nem vagyok egy kisportolt testalkat (vallam, mint a kigyoe)

de ahogy en nezegettem, szerintem sima bele lehet tenni, ha a szukseges alkatreszek rendelkezesre allnak

Azért az Astra szervójánál is van könnyebb szervó. Lásd B Omega. Na azzal álló helyzetben is lehet egyujjazni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Végre az én autóm is szervós! :lol:

Nem vagyok gyenge hogy a kormányt nem bírtam volna tekerni szervó nélkül de most hogy benne van sokkal kényelmesebb közlekedni!

Én mindenkit csak buzdítani tudok hogy csinálja meg (na persze csak az akit érdekel a dolog) hiszen csak elkezdeni nehéz!

Nekem az egész 30 ezerben volt benne igaz feleslegesen kidobtam az ablakon 7 ezret egy felesleges futómű beállítás miatt, de szerintem még így is megérte!

A szervó alkatrészekért köszönet Tominak!

Üdv: Máté

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.