Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Mint látom, 2 tojás a kocsink ^_^

Hátrányok (ami nekem az, lehet, hogy másnak nem):

1. Mindig megy a klíma, ha szellőztetek, akár akarom, akár nem. Asszem akkor is, ha melegítek, akkor is, ha hűtök. Az lehet, hogy akkor nem megy, amikor épp akkora hőmérsékletet állítok be, mint a kinti, ezt nem tudom, mindenesetre fogyasztásnövekedést biztos okoz. Mondjuk nálam a dízel-lét miatt ez amúgy kicsi, dehát azért mégis...

2. Nem tudom csak úgy beengedni a menetszelet, mint régen az F-nél: kikapcsolt szellőzőnél még pályán is csak szellő lengedez, igazán nem jön a levegő, pedig a pollenszűrő tiszta, ha megy a venti, jön is rendesen az ájer.

Ettől függetlenül persze inkább jó, mint rossz és kényelmes, mint kényelmetlen, de külön szerintem nem rakatnám be... Mindenképp előnye, hogyha beállítok mondjuk 25 fokot, akkor először hűt, aztán persze kevésbé, így nem fagyok le az állandó hideg levegőtől, ami a manuálisnál lenne.

Mint ahogy Robi is írta az ECO gomb a megoldás! :D (talán azt nem felejti el)

Mivel a kompresszor töbször megy ezért nem olyan "könnyen" büdösödik mint a manuális szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Na megint egy hülye kérdés.

Miért nem folyik a kondenzvíz nekem.

Nem vizes a szőnyeg ,nem vizes a pollennél ,nincs eldugulva a cső, és egyszerűen semmi.

Múlt héten egy vödör forró vizet raktam be,semmi.fél órát járattam egy helybe....

úgy hűt ,hogy az ablakon kívülről lecsapódik a pára...

Nem értem.

Itt a lé ,hol a lé??? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Na megint egy hülye kérdés.

Miért nem folyik a kondenzvíz nekem.

Nem vizes a szőnyeg ,nem vizes a pollennél ,nincs eldugulva a cső, és egyszerűen semmi.

Múlt héten egy vödör forró vizet raktam be,semmi.fél órát járattam egy helybe....

úgy hűt ,hogy az ablakon kívülről lecsapódik a pára...

Nem értem.

Itt a lé ,hol a lé??? ^_^

Szia!

Ez érdekes... nekem meg dől a "lé" a kocsi alól ha megy a klíma. Konkrétan megvan a nyomvonal hogy a parkolóba milyen úton álltam be. Sőt ahol a rüki-t kapcsolom ott meg kb egy 200Ft-os méretű tócsa is lesz... :D

Valaki írta, hogy valami kereszttartóra van rávezetve a kondenzvíz cső ezért nem lesz tócsa a G alatt álló helyzetben sem. Nektek biztos így van! :D Nekem úgy látszik ezt a Classic II-ről már "leoptimalizáták" vagy nekem van valami pl.: eldugulva...

Üdv. Schiszi

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ez érdekes... nekem meg dől a "lé" a kocsi alól ha megy a klíma. Konkrétan megvan a nyomvonal hogy a parkolóba milyen úton álltam be. Sőt ahol a rüki-t kapcsolom ott meg kb egy 200Ft-os méretű tócsa is lesz... :D

Valaki írta, hogy valami kereszttartóra van rávezetve a kondenzvíz cső ezért nem lesz tócsa a G alatt álló helyzetben sem. Nektek biztos így van! ^_^ Nekem úgy látszik ezt a Classic II-ről már "leoptimalizáták" vagy nekem van valami pl.: eldugulva...

Üdv. Schiszi

egy gumi pipa van a tűzfalon...de a pipa alatt szintén száraz....valami van alatta..

Link to comment
Megosztás:

Na megint egy hülye kérdés.

Miért nem folyik a kondenzvíz nekem.

Nem vizes a szőnyeg ,nem vizes a pollennél ,nincs eldugulva a cső, és egyszerűen semmi.

Múlt héten egy vödör forró vizet raktam be,semmi.fél órát járattam egy helybe....

úgy hűt ,hogy az ablakon kívülről lecsapódik a pára...

Nem értem.

Itt a lé ,hol a lé??? ^_^

Ha erről személyesen győződtél meg, akkor azt is látnod kellett, hogy hova van kivezetve a kondenzvíz.

Ettől a vödör forróvizes sztoritól kifeküdtem! :D 1986_brainiac_150.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha erről személyesen győződtél meg, akkor azt is látnod kellett, hogy hova van kivezetve a kondenzvíz.

Ettől a vödör forróvizes sztoritól kifeküdtem! ^_^

Jóvan már :D

Igen láttam hol van hol van cső,a forró víz csak a párolgás miatt kellet.

Akkora lik van a kifolyón ,hogy a kis újjam belefér.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma reggel vettem észre hogy nem megy a klímám. Amikor bekapcsolom olyan erőlködő hangot hallok, amit ahoz tudok hasonlítani mikor egy motor erőlködne. Amit bekapcsolsz majd ki, utána megint be és ki. A ventillátorom sem forog. Tud valaki valami megoldást? Mi lehet a baja?

Link to comment
Megosztás:

én felűről is látom.

OK! Akkor majd megvizsgálom.

Más: ma voltam a klímaszerelőnél, mert megint elkezdett kevésbé hűteni a klíma. Egy hónapja volt feltöltve utoljára gázzal, akkor a befúvott levegó 3,5 fok volt. Ma 5,5 fok. A szerelő szerint ez még tök jó, de azért átnézte, hogy hol ereszthet a rendszer!

Hát úgy tűnik megvan: a kondenzátor (nálam konyhanyelven "hűtő") jobb oldalán (szemből nézve) van egy műanyag kupak, ami menetes rögzítésű. Alatta habzik a "szappanos lé" ha ráfújjuk... Emlékeim szerint azt mondta ez a szárítószűrő!

Képet is teszek fel ha majd műxik a képfeltöltés.hu...

Valakinek volt hasonló hibája?

Köszi, Schiszi

Link to comment
Megosztás:

Schiszi!

Mennyi volt a feltöltés? Nekem ma szart be. A klíma szivatyúm vagy mi a fene megy de a ventillátorom nem forog. Lehet hogy elment a gáz??? Esetleg valami tipp mi baja lehet? egy deka hideget nem fúj.

Szia! Egy hónapja volt 8,8k HUF a feltöltés. Most csak megnézték hol ereszt.

Nekem a venti azért nem indult el, mert nem volt elég nyomás a rendszerben és a nyomáskapcsoló nem indította a következő venti.fokozatot. Nálam 3 fokozatú a venti, és csak az alap pörgött ha ment a klíma. A feltöltés megoldotta a kérdést, de ha egyik pillanatról a másikra ment el a gáz Neked, akkor nagy gáz lehet. Nekem fél év alatt ment el a hűtőközeg 3/4-e...

Most egy hónap alatt annyit változott a teljesítmánye, hogy nem 3,5fokos levegőt tol, hanem 5,5-öt!

Üdv. Schiszi

Link to comment
Megosztás:

Szia! Egy hónapja volt 8,8k HUF a feltöltés. Most csak megnézték hol ereszt.

Nekem a venti azért nem indult el, mert nem volt elég nyomás a rendszerben és a nyomáskapcsoló nem indította a következő venti.fokozatot. Nálam 3 fokozatú a venti, és csak az alap pörgött ha ment a klíma. A feltöltés megoldotta a kérdést, de ha egyik pillanatról a másikra ment el a gáz Neked, akkor nagy gáz lehet. Nekem fél év alatt ment el a hűtőközeg 3/4-e...

Most egy hónap alatt annyit változott a teljesítmánye, hogy nem 3,5fokos levegőt tol, hanem 5,5-öt!

Üdv. Schiszi

Szóval akkor azt mondod hogy nem lehet gáz a rendszerben. És ez miatt nem megy a hűtőnél évő ventillátor, mivel nincs benne nyomás. Remélem nem nagy baja van.

Link to comment
Megosztás:

OK! Akkor majd megvizsgálom.

Más: ma voltam a klímaszerelőnél, mert megint elkezdett kevésbé hűteni a klíma. Egy hónapja volt feltöltve utoljára gázzal, akkor a befúvott levegó 3,5 fok volt. Ma 5,5 fok. A szerelő szerint ez még tök jó, de azért átnézte, hogy hol ereszthet a rendszer!

Hát úgy tűnik megvan: a kondenzátor (nálam konyhanyelven "hűtő") jobb oldalán (szemből nézve) van egy műanyag kupak, ami menetes rögzítésű. Alatta habzik a "szappanos lé" ha ráfújjuk... Emlékeim szerint azt mondta ez a szárítószűrő!

Képet is teszek fel ha majd műxik a képfeltöltés.hu...

Valakinek volt hasonló hibája?

Köszi, Schiszi

Nekem is korábban hasonló problémám volt. A klímaszerelőm azt mondta ez amolyan konstrukciós hiba, mert a szárítószűrő műanyag kupakjánál megáll a víz, befolyik alá (előnyben akik ritkán mossák az autót ^_^ ), kikezdi az anyagot idővel és szép lassan elkezdi a gázt ereszteni. Nekem cserélték a hűtőt, ennek már alul van a szárítószűrő műanyag kupakja, azért a víz nem tud megállni benne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is korábban hasonló problémám volt. A klímaszerelőm azt mondta ez amolyan konstrukciós hiba, mert a szárítószűrő műanyag kupakjánál megáll a víz, befolyik alá (előnyben akik ritkán mossák az autót ^_^ ), kikezdi az anyagot idővel és szép lassan elkezdi a gázt ereszteni. Nekem cserélték a hűtőt, ennek már alul van a szárítószűrő műanyag kupakja, azért a víz nem tud megállni benne.

Szuper! Én is azt szeretném, ha ezt "használtautó garancia" (Mapfre) keretében orvosolná az eladó (Schi**er)...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok,

Pár oldallal ezelőtt említettem, hogy majd levégálláskapcsolózom a belső/külső levegőkeringető csappantyút. Mielőtt elkezdtem volna még egyszer megpróbáltam, hátha produkálja a hibát, mert előző alkalommal sehogy sem tudtam rábírni. Most szétnyitva a mechanika fedelét, hogy a fogaskerekek tengelyei egyik oldalt szabadon legyenek, és lássam belülről is, megint "megszorúlt" a mechanika. Kivettem a motort belőle s így is le tudtam fogni, és csak egy helyben rázkódott a rotor. Szétszedve a motort, láttam , hogy a motor mágnesét elengedte a ragasztó, ezért kkörbe tudott mozogni a házában, az az betudott állni egy nyugalmi helyzetbe az egész. Pillanat ragasztóval megragasztottam, összeraktam és azóta jó.

Gondoltam megosztom veletek, már többen írták, hogy gondjuk van evvel. ha valaki szétszeretné szedni a motort írjon, ha nem tudja, hogy lehet levenni a hátsó fedelét, mivel a kefék sérülhetnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.