Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nem tudtam belenyugodni, elhoztam a CCRT-t a héten Attilától, szegény tesóm (ezúton is köszönöm neki, sokadszor is) összemókolta nekem, omegaowners-en találtam egy leírást, ami alapján nem csak a mechanikát kell átrakni, hanem a hozzá tartozó eletronikát is, és úgy működni fog. És valóban jó is lett. És eszi az írottat is, meg a gyárit is, bár mindegyikből tudtam neki olyat mutatni, ami azért nem ízlett neki. Meg ha már ott túrkáltam beraktam azt a klímavezérlőt is, amit még tőled vettem az ősszel, az is jó lett, köszi.

Örülök neki ..valahogy nem komplikálta azért túl az opel...így néha azért jó, hogy legóautó :icon1: Amit Burrrn-el írtam ki jó minőségű CD-re azt mind lejátszotta eddig.

Majd hívjátok fel, mert asszem megtalálta a crapass-t is ha még kell.

Link to comment
Megosztás:

Rég voltam itt. :) Szét szedtem a motorteret és már majdnem kint van a motor. Tökéletes állapotban, egyedül a tetejéről az ecotec felíratos fojtószelepház(?) hiányzik, mert ma megvette Fapad. A komplett motor nem kell valakinek? Felraktam az adok-veszekbe, mert szerintem ritka szép és jó motor, nem kellene elpocsékolni.

Link to comment
Megosztás:

Rég voltam itt. :) Szét szedtem a motorteret és már majdnem kint van a motor. Tökéletes állapotban, egyedül a tetejéről az ecotec felíratos fojtószelepház(?) hiányzik, mert ma megvette Fapad. A komplett motor nem kell valakinek? Felraktam az adok-veszekbe, mert szerintem ritka szép és jó motor, nem kellene elpocsékolni.

A fojtószelepház a légelosztóval! ;)

Link to comment
Megosztás:

Mitől MV6 egy MV6? azok nem 3.0-ák voltak csak?

Elvileg igen, de állítólag a gyártás elején jött ki pár 2,5td is MV6-ként, de erre senki nem látott még bizonyítékot. Nekem van pár árlistám, de mindegyikben csak a 3.0V6-hoz járt az MV6 felszereltség.

Link to comment
Megosztás:

Az. De látod, itt a társaság csak az MV6 plakettet fúrja (amit gyanítom hogy csak felragasztott az előző tulaj). Az hogy az autó 9 éves sincs, patent állapotú, és csak 106e km van benne... az mellékes ...

:D :D :D :D

Mi a király a fényképekben? Fénykép alapján makulátlan? Olyat már én iss láttam. De fésztofész!!! Mesélj, ha megnézted élőben iss...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudja-e valaki, hogy van-e különbség a 2.0 8v(x20se) és a 16v (x20xev) Omega kipufogók között a katalizátortól hátrafelé, avagy csereszavatosak? Esetleg a kombi, és sedanok között? Felfogatási pontok, csőhosszok, eltérnek-e? Köszi szépen!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudja-e valaki, hogy van-e különbség a 2.0 8v(x20se) és a 16v (x20xev) Omega kipufogók között a katalizátortól hátrafelé, avagy csereszavatosak? Esetleg a kombi, és sedanok között? Felfogatási pontok, csőhosszok, eltérnek-e? Köszi szépen!

Kombi és sedan között van különbség, de szerintem a katalizátortól hátrafele a 8v és 16v miatt nincs különbség

Link to comment
Megosztás:

Utálatos kép...a kabriónál és a senatornál is volt szerencsém ilyenhez :D

Annyira nem volt nehéz szét szedni. Ahogy apa mondta szerelés közbe: ,, Fiam, ha legózni tudtál, akkor ezt a sz*rt is szétszedjük"... :):) Viszont egyetlen bajom van, hogy középen, most a váltó előtti fekete fűtés csövet (dobozt), ami amúgy a rádió mögött van nem tudjuk kiszedni. Mi tartja azt? Csavar vagy valami "bolha"? Nagy fába vágtuk a fejszénket, de mostmár azért is megcsináljuk !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.