Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Üdvözlet Mindenkinek!

Most regisztráltam az oldalon, de már vagy 2 hónapja olvasgatom az írásokat. Sok okosság "hangzik" el, 1-2 dolog innen lett tiszta Nekem is.

Na, azért regisztráltam, mert innen kaptam segítséget. Gondoltam, hátha tudok Én is segíteni.

Nemrég volt kérdés az olajszintjelző. Létezik ilyen dolog, a karter elülső oldalán. Apósom Vecijében találtam. Szólt 1x, h valami sárga olajoskanna világít olykor a műszerfalon. +néztem és menet közben tényleg világított pl. lejtmenetben(gondolom arrébb "löttyent" az olaj, mint a benzin a tankban). A visszajelző a műszerfal bal odalán van a sok visszajelző lanpion között. Talán az összes műszerfalon ott van, csak nincs bekötve. Vagyis ha nincs szintjelző karterban, mineklenne bevezetékelve.

Magamról annyit, h Keszthelyen bitorlok 1'95-ös C20NE fekete Vecit.

Link to comment
Megosztás:

Amiről írsz az a "Check Control" nevű fedélzeti ellenőrző rendszer része (további összetevők még az izzófigyelő, a fékbetét-kopásjező, valamint a hűtőfolyadék és ablakmosó-folyadék szintjelző is), és a Vectrát ugyan nem ismerem ebből a szempontból, de Calibránál C20NE motor esetén feláras extra volt, ettől fölfelé (C20XE pl.) pedig széria.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet Mindenkinek!

Most regisztráltam az oldalon, de már vagy 2 hónapja olvasgatom az írásokat. Sok okosság "hangzik" el, 1-2 dolog innen lett tiszta Nekem is.

Na, azért regisztráltam, mert innen kaptam segítséget. Gondoltam, hátha tudok Én is segíteni.

Nemrég volt kérdés az olajszintjelző. Létezik ilyen dolog, a karter elülső oldalán. Apósom Vecijében találtam. Szólt 1x, h valami sárga olajoskanna világít olykor a műszerfalon. +néztem és menet közben tényleg világított pl. lejtmenetben(gondolom arrébb "löttyent" az olaj, mint a benzin a tankban). A visszajelző a műszerfal bal odalán van a sok visszajelző lanpion között. Talán az összes műszerfalon ott van, csak nincs bekötve. Vagyis ha nincs szintjelző karterban, mineklenne bevezetékelve.

Magamról annyit, h Keszthelyen bitorlok 1'95-ös C20NE fekete Vecit.

Üdvözlégy közöttünk!

Úgy úgy ahogy Tgabika írja, ez az a bizonyos check control, ami vectrás viszonylatban iszonyat ritka, szóval most rendesen irígy vagyok ám. :)

Amiről írsz az a "Check Control" nevű fedélzeti ellenőrző rendszer része (további összetevők még az izzófigyelő, a fékbetét-kopásjező, valamint a hűtőfolyadék és ablakmosó-folyadék szintjelző is), és a Vectrát ugyan nem ismerem ebből a szempontból, de Calibránál C20NE motor esetén feláras extra volt, ettől fölfelé (C20XE pl.) pedig széria.

Ahogy mondod, ellenben vectránál igen ritkán előforduló extra. Nekem mióta kicseréltem egy fullos kötegre a meglévőt, azóta be van kábelezve, és vezérlőt még kapni is hozzá ebay-en, de az izzófoglalatot a műszeregység hátuljára, meg a hozzá tartozó jeladós tartályokat/kartert viszont égen földön nem lehet találni. Neten még csak kép sincs róluk.

Link to comment
Megosztás:

Én a km-óra cserénél minden CC-s (és nem CC-s) izzófoglalatba tettem egy egy ledet, amit kidrótoztam a biztitábláig :)
A karteren kívül szinte mindent meglehet oldani, de tartós vadászattal beszerezhetőek a gyári jeladók. Kérdés, hogy megéri-e :D
Kb. féléve vettem jeladós ablakmosótartályt, tegnapelőtt jelzett először, hogy fogyóban van a nyál.

Link to comment
Megosztás:

Lassan idegroncsot csinál belőlem az autóm, ezért segítséget kérnék. Egy pitiáner, de nagyon bosszantó hibám van: Az index hol dolgozik, hol meg nem. Relét már cseréltem (nyilván gyémánt betétesre az ára alapján), de a hiba megmaradt.

Van amikor teljesen rendben dolgozik és van amikor betagad. Amikor nem megy, akkor általában úgy, hogy csak abbahagyja a villogást és a kontroll lámpa a műszerfalon világít, de maga az index még folyamatos fénnyel sem. Időnként ha ilyenkor ráadom a vészvillogót - az mindig működik - és utána leveszem, akkor egy ideig megint megjavul. A hiba oldalfüggetlen. Ha nem jó, akkor egyik oldalon sem jó, de amikor elromlik, akkor nem az egyik oldalnál romlik el.

Testhiba lenne?

Ja, még annyit, hogy a központi zár - riasztón keresztül - mindig zár, de vagy kinyit, vagy nem. Van esetleg közös testpontjuk?

Link to comment
Megosztás:

Amiről írsz az a "Check Control" nevű fedélzeti ellenőrző rendszer része (további összetevők még az izzófigyelő, a fékbetét-kopásjező, valamint a hűtőfolyadék és ablakmosó-folyadék szintjelző is), és a Vectrát ugyan nem ismerem ebből a szempontból, de Calibránál C20NE motor esetén feláras extra volt, ettől fölfelé (C20XE pl.) pedig széria.

Én se ástam bele magam. Van ablakmosó folyadék + hűtőfolyadék szint jelzés is és gyújtás ráadáskor világít "minden", pár másodperc múlva kialszik, csak 1 lanpion marad égve, de fékpedál +nyomására elalszik az is. Vagyis minden leellenőrízve.

Apósomat kell irigyelni, mert övé a check-controlos gép. Tizenévvel ezelött vette. '92-es kiadású, automata váltós, C20NE, 4 el.ablak, 4 ajtós, CD felszereltség. Előző tulaj hozta Svájc-ból. Ott lehet, h mást jelent a CD kivitel.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlégy közöttünk!

Úgy úgy ahogy Tgabika írja, ez az a bizonyos check control, ami vectrás viszonylatban iszonyat ritka, szóval most rendesen irígy vagyok ám. :)

Ahogy mondod, ellenben vectránál igen ritkán előforduló extra. Nekem mióta kicseréltem egy fullos kötegre a meglévőt, azóta be van kábelezve, és vezérlőt még kapni is hozzá ebay-en, de az izzófoglalatot a műszeregység hátuljára, meg a hozzá tartozó jeladós tartályokat/kartert viszont égen földön nem lehet találni. Neten még csak kép sincs róluk.

Hűtőfolyadék szintjelző eccer +meghalt, néztem németországi bontókban (1,5 évig kint gályáztam), ők pedig rám , h "Was ist"?

Itthon vett újat. Nem a legolcsobb alkatrész, amit lehet venni Vectra-hoz.

Link to comment
Megosztás:

...izzófoglalatot a műszeregység hátuljára, meg a hozzá tartozó jeladós tartályokat/kartert viszont égen földön nem lehet találni. Neten még csak kép sincs róluk.

Karterre ugyan nem tudom a megoldást, de jeladókért, tartályokért és izzófoglalatért sztem nézz körül Calibra bontásoknál, ahogy írtam, minden C20XE és Turbo Caliban széria volt.

Link to comment
Megosztás:

...izzófoglalatot a műszeregység hátuljára...

...neten még csak kép sincs róluk...

Tessék, kép a check control izzófoglalatról egy V6 Calibra műszeregységének hátulján (az a fehér valami 6db izzóval meg egy csatlakozóval a műszeregység hátulról nézve jobb alsó sarkában):

3974954_1024x768.jpg

Link to comment
Megosztás:

Karterre ugyan nem tudom a megoldást, de jeladókért, tartályokért és izzófoglalatért sztem nézz körül Calibra bontásoknál, ahogy írtam, minden C20XE és Turbo Caliban széria volt.

Hm, köszi a tippet! Majd ha már nem lesz más, akkor szerintem beszerzem. :D

A kis foglalatot meg tudom hogy néz ki, láttam már, csak éppen eladó darabot nem leltem sehol, mikor rákerestem.

A karter az amúgy is mókolós, mert nekem kisblokkom van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék beépíteni digitális km órát és egy két dolog nem tiszta!

Tehát pl. a jeladó ami a váltón van az csak egy fajta tipus van, vagy azok között is lehetnek eltérő típusok?!

Na most az analóg órámban van útjeladó ami be van kötve a BC hez és a az ecuba is ,viszont a digitálisban nincsen....ill gondolom hogy ott az útjeladó az az amit váltóba kell becsavarni ? Na most ha az akkor azt hová kötöm be ill az analóg órában sem egyforma az útjeladó de ezt csak gondolom vagy az mindegy ???

Kicsit össze vissza írtam de aki vágja ezt a témát az érti miről beszélek !

Legalább is remélem !

Vetcra a C16SE motor BC vel F13 A VÁLTÓM !

Ja és még valami a km számlálót lehet valahogyan állítani mert ugyanannyira szeretném amennyi most az analóg órám mutat !

Nem vagyok teljesen hülye hozzá mert a BC is meg a c16se motor átalakítást is én csináltam csak nem tiszta minden !

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék beépíteni digitális km órát és egy két dolog nem tiszta!

Tehát pl. a jeladó ami a váltón van az csak egy fajta tipus van, vagy azok között is lehetnek eltérő típusok?!

Na most az analóg órámban van útjeladó ami be van kötve a BC hez és a az ecuba is ,viszont a digitálisban nincsen....ill gondolom hogy ott az útjeladó az az amit váltóba kell becsavarni ? Na most ha az akkor azt hová kötöm be ill az analóg órában sem egyforma az útjeladó de ezt csak gondolom vagy az mindegy ???

Kicsit össze vissza írtam de aki vágja ezt a témát az érti miről beszélek !

Legalább is remélem !

Vetcra a C16SE motor BC vel F13 A VÁLTÓM !

Ja és még valami a km számlálót lehet valahogyan állítani mert ugyanannyira szeretném amennyi most az analóg órám mutat !

Nem vagyok teljesen hülye hozzá mert a BC is meg a c16se motor átalakítást is én csináltam csak nem tiszta minden !

Szerintem kezdd a kapcsolási rajz átolvasásával, a digitális műszeregység rajza is benne van.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kezdd a kapcsolási rajz átolvasásával, a digitális műszeregység rajza is benne van.

Azt tudom és az a legkevesebb a rajz olvasás nem probléma meg a bekötés !

Én azt nem tudom hogy pl .jol fogja é mutatni a sebességet ???

Tehát hogy pl. a sebességjeladó között van különbség vagy mindegy hogy most f13 vagy f16 vagy f20 váltóba csavarom be !!!

Link to comment
Megosztás:

Hm, köszi a tippet! Majd ha már nem lesz más, akkor szerintem beszerzem. :D

A kis foglalatot meg tudom hogy néz ki, láttam már, csak éppen eladó darabot nem leltem sehol, mikor rákerestem.

A karter az amúgy is mókolós, mert nekem kisblokkom van.

X16SZR gastra karterben van jeladó az olajszintnek, azt kell keresni. ;)

Itt a csatlakozója a lambdáé mellett: http://www.opelforum.hu/index.php?app=gallery&image=3272

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.