Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mint írtam a tankbeömlő teljesen körbe volt rohadva, látni lehetett a belső dobot. Na és azok az utánzat GSI-beömlők? Vagy gyári mocitető, akár GSI, vagy semmilyen.

és az eszedbe se jutott, hogy egyszer még réges régen rárakhatta azt aszárnyat, mikor a rohadás még a hírébe se volt??? Ugyan az a szín el se üt...

Lényeg az hogy a hátuljárol készült kép ebben a formában nem idevaló, de szerintem még az a mű gsi beömlő se.... ez nem cicás, esetleg gagyi, de annak se mondanám.

:rolleyes: <_< Már én is rájöttem..Ezért vettem GSI mocitetőt...Csak le kéne festeni -_-

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: És???? Nem találsz hozzá piktort? B) -_- <_<

Ismerek egy jó piktort, de soha nem ér rá :D :)

Komolyra fordítva a szót, van egy lökösöm, meg a mocitető, a bal első sárvédő kavicsfelverődéses, meg a két hátsó ív is cserére érett.....egyszerre szeretném lefesteni, de mivel a munkaeszközöm a kocsi, nem tudom nélkülözni addig még a kasznis végez vele(morcosítást terveztem a GSI géptetőre), meg én lefestem. Szóval nem egyszerű....Ha nem kéne naponta 100Km-t autóznom a munkahelyemre, már rég megcsináltam volna B)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Kiváncsi lennék, h a fékeket is fejlesztette a muksó, mert amennyi lovat feltételez ez a szárny, ahhoz minimum egy Boing fékjei kellenének... <_< -_-

És hogy még érdekesebb legyen egy öregek otthona előtt szokott állni. Holnap kinyomozom kié lehet, kiváncsi vagyok rá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Aha, nem olajos a kezed, hanem flitteres. :D

:wacko:

Egyik haver mondta ,hogy nézegettek a csajával verdákat és kiszúrt a nő egy kis szörnyet (Fiat polskit)

Rózsaszínbe,sötétítve és a teljesítménynövelő Hello Kitty-s matricákkal körberagasztgatva :wacko:

Tuti az is ilyen tündi-bündi-édi-bédi kis járgány lehetett :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Egyik haver mondta ,hogy nézegettek a csajával verdákat és kiszúrt a nő egy kis szörnyet (Fiat polskit)

Rózsaszínbe,sötétítve és a teljesítménynövelő Hello Kitty-s matricákkal körberagasztgatva :wacko:

Tuti az is ilyen tündi-bündi-édi-bédi kis járgány lehetett :wacko: :wacko:

Aki látott polski mocit, azt tudja hogy a motortér messziről se nevezhető tündibündinek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.