Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

kereplő hang nekm is vanhideg motornál,,, Pl elindítom ,,,kerepel.. leálítom ismét elindítom csendben van,,, megy ugye járatom egy picit aztán megint elkezd kicsit kotoncolni, ahogy olvasgattam fórumon,, vagy a hidrotőke , vagy lehet a szervószivattyú halgattam a hangot de istenbíz nemtudttam hogy honann ered szelepdekni alól vagy honann,, na mondom kíváncsiságból megkérdezek egy szerelőt hogy mit talál ki vagy mit mond erre asztmondta:

Sz@r az olaj ... Mondom Castrol Rs most cseréltem 10W60 as... azt mondja erre akor meg tegyek bele 5W et mert a 10 es vastag azér kerepel... De érdekes picit felmelegszik a motor, már semmi hangja mintha elemes lenne ... nemhinném hogy vastag lenne a 10W-s olaj!

Jah Óra szerint 315 ezer van a kocsiban! (kizárt me látszana) de eztmutatja ezt írom be :D

namost várom mit írtok :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mondom Castrol Rs most cseréltem 10W60 as... azt mondja erre akor meg tegyek bele 5W et mert a 10 es vastag azér kerepel... De érdekes picit felmelegszik a motor, már semmi hangja mintha elemes lenne ... nemhinném hogy vastag lenne a 10W-s olaj!

Jah Óra szerint 315 ezer van a kocsiban!

Kétlem, hogy az olajjal lenne baj, de ha valóban ki akarsz próbálni egy "vékonyabb" olajat, akkor javaslom a Mobil1 5W-50-esét vagy a Gulf Racing 5W-60-asát. Mit lehet tudni a motorról? Átesett már egy felújításon?

Link to comment
Megosztás:

Kétlem, hogy az olajjal lenne baj, de ha valóban ki akarsz próbálni egy "vékonyabb" olajat, akkor javaslom a Mobil1 5W-50-esét vagy a Gulf Racing 5W-60-asát. Mit lehet tudni a motorról? Átesett már egy felújításon?

Én úgytudom csak hidrotőke csere volt... edíg a legnagyobb javítás, olajat nem eszi csak amegengedett mennyiséget 15000km 5-7dl között. A blokk elviekben bontatlan!

Link to comment
Megosztás:

Melyik ez a Valvoline-motorolaj pontosan? Nem a Diesel Turbóra gondoltál? A kopottabb motorokba ajánlott, szintén ásványi Valvoline Maxlife-fal és a Castrol GTX High Mileage márkanevű motorolajával lehet, hogy hasonlóan járnál, mint a Shell olajával, mert azokat már nem az 1990 előtt gyártott autók motorjához tervezték. Nézd meg ezeket a motorolajokat:

http://www.olajshop.hu/termekek/castrol/uj...w_40/1l/details

http://www.metabond.hu/metabondnet2/

http://www.olajshop.hu/termekek/liqui_moly...w_40/5l/details

Köszi a linkeket, megnéztem. Sok helyről hallottam, hogy a régebbi autókba nem igazán jó az ún. univerzális olaj. Ami combo annak mindig vannak kompromisszumai, legyen az bármi. Autó, mobiltelefon, pc stb...

Eddig nem hallottam sok jót a márkatársaktól az univerzális olajokról. Primitívebb de újabb autókba tökéletes pl. Suzuki meg ilyenek, de a régi autók egyikre-másikra nagyon allergiásak tudnak lenni.

Így jutottam el ehhez a kettőhöz:

- Valvoline Diesel Turbo 15W40, ajánlás szerint hagyományos és turbódízel motorokhoz

- Metabond Hard 15W40, ez pedig inkábbb a régebbi autókhoz és az 1980 tájéki motorokhoz van.

(univerzális olaj ez is, benzinesbe is ajánlják)

Lövésem nincs melyik legyen. Az egyik azért szimpatikus, mert kifejezetten dízelbe lett fejlesztve, a másik meg azért mert kifejezetten a régi motorokhoz...passzolok :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a segítséget.A csipegeti az azt jelenti h normális használat mellett 3000km-en egy litert ha taposom akkor hamarabb megeszi.Castrol Magnatec 5W40es van benne.Próbáljak esetleg másik olajat?

Az enyémben 10W 60-s Castrol RS van C20XE motor, ajánlani tudom csak, de kipróbálhatsz pl 10W ből Metabond terméket is!

Link to comment
Megosztás:

Én 10W40re gondoltam köv olajcserénél de megpróbálom az RS-t,ha ez sem segít akkor a közeljövőben kap egy gyűrűsort.

nem bizti hogy a gyűrűnél eszi meg lehet szelepszár szimering is sztem, jó a 10W 40 is bőven én is azért tettem bele 60-st mert iylennel járt az előző tulaj ! :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben 10W 60-s Castrol RS van C20XE motor, ajánlani tudom csak, de kipróbálhatsz pl 10W ből Metabond terméket is!

Hát én nem tudom de az én gépem is hasonló kajás mint Gabó20 kollégáé, én már tettem beleCastrol SLX Bugatti 10W-60-ast, hát ha nem ingyen lett volna még ma is rínék úgy ette, most occsó olajjal járok nem gyepálom a gépet most is annyit eszik oilból. Én is kíváncsi lennék vmi tuti megoldásra( a generálon kívül) :)

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem tudom de az én gépem is hasonló kajás mint Gabó20 kollégáé, én már tettem beleCastrol SLX Bugatti 10W-60-ast, hát ha nem ingyen lett volna még ma is rínék úgy ette, most occsó olajjal járok nem gyepálom a gépet most is annyit eszik oilból. Én is kíváncsi lennék vmi tuti megoldásra( a generálon kívül) :)

Hát amikor hondám volt nekem is cefetül ette olyanszinten hogy 500km/1 lityó az bizti akkor kapott tescos olajat:D Naabból kb 2,5 litert tudott megenni és kifeküdtt :D Szal azért ennyire olcsó olajjal azért nejárj :D Nemtudom ha pl kopásból adódóan csipegeti az olajat arra van e a generálon kivül valami tényleg jó megoldás Opel16v-t keresd meg ez ügyben ő nagyon otthonvan ezen a trületen! :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként az a "csipegeti" az menyiségben mit takar?? :)

A kezelési kézikönyv 154-155. oldalán mindegyik motortípusnál ott áll, hogy az olajfogyasztás megengedett mértéke 0,75 liter / 1000 km (!). Mindkét német szerelési kézikönyv, amely már a gyakorlati tapasztalatokat is alapul vette az 1990-es évek elejétől, leírja, hogy egy rendesen karbantartott motornál a 0,2 liter / 1000 km-es olajfogyasztás az általános, de az Opel szerint hivatalosan "legfeljebb 1 liter lehet az olajfogyasztás mértéke 1000 km-enként" (Etzold, 61. oldal; Korp, 16. oldal).

A legtöbb Opel Astra F motortípushoz tökéletesen megfelelő választás 10W-40-es részszintetikus olaj. Futó Mester és mások többször leírták már itt a fórumon, hogy az 5W-40-es viszkozitású szintetikus, illetve HC-olajok az illesztések miatt nem minden esetben jelentenek jó választást. Egyre több helyen olvasom a tapasztalatokat, hogy bár általánosságban igaz az, hogy a 16 szelepeseknél (gyárilag) nagyobb az olajfogyasztás mértéke (lásd CorsIKa hozzászólását), ez egy rendesen karbantartott motornál egyáltalán nem ölt vészes mértéket egy 8 szelepeshez képest.

Xray autójának esetében teljesen érthető a 10W-60-as, illetve 5W-50-es "versenyolajok" használata, mert egy 150 lóerős "bivalyról" van szó. Az én 60 lóerős halottaskocsimba viszont semmi értelme nem lenne ilyet tölteni. Gabó20 autójának csak a feltételezhetően visszatekert kilométeróra állását ismertük meg, de nem az autójának a típusát. A saját tapasztalataimból kiindulva egyetértek Tápiószecsővel, hogy 3000 km-en sok az 1 literes fogyasztás, noha ez bőven alatta van az Opel által megengedett határértéknek.

Az olajfogyasztás számos tényezőtől függ: a motorolaj minőségétől és viszkozitásától, a motor tömítettségétől (nem az olajfolyásra gondolok), a teljesítmény kihasználtságának fokától, a termikus üzemi körülményektől stb-stb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.