Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Total Quarz 7000 10W40 olajról van-e valakinek infója? Nagyon ajánlgatták, de azon kívűl, hogy a dobozán is istenítik semmit nem tudok róla csak azt, hogy felső közép kategória.

Olajdepo, Szegedi út, a Fornetti mellett, és Valvoline 10W-40.Ezt a Totalt még nem ismerem, de nem is fogom!

Link to comment
Megosztás:

Olajdepo, Szegedi út, a Fornetti mellett, és Valvoline 10W-40.Ezt a Totalt még nem ismerem, de nem is fogom!

Nekem is Valvoline 10w40 van benne, de mivel Valvoline-ra középkategóriát mondtak, erre meg felsőt és árban 1-1500 Ft/5L a különbség, gondoltam megkérdezem ki mit tud róla.

Link to comment
Megosztás:

1.Akkor miről beszélünk?Meg voltál vele elégedve? :wink:

2.Ha középkategória, akkor a 10W-40-et miért nem lehet kapni szinte sehol a városban ezen helyen kívül? :roll:

1, Meg :lol: Egyből ez került bele a fórum olvasgatását követően. :wink:

2, Én pl. nem ott vettem. :wink:

3, Tényleg csak érdeklődöm : ;)

Lassan olajcserés lesz a gépezet és ma megláttam ezt az olajat, rákérdeztem mit merre hány lépés. ezt dobta ki a gép :lol:

Link to comment
Megosztás:

opel16v:Az én motorom z16xe,5w40-es van előirva 30000km cserével/ACEA-A3/B3/.Metabondból milyet javasolsz ill mennyi literja?Jövő héten meglátogatjuk Bp-t ha megbeszéljük tudnánk talizni ez ügyben?Köszi :shock:

Azért azt remélem tudod, h azt a 30ekm-ert csak az öltönyös marketingesek találták ki, ha jót akarsz a kocsidnak, akkor 10ekm-ként cserélsz...

Link to comment
Megosztás:

Az megint más kategória. :lol:

Igen,más mivel jóval nagyobb igénybevétel,stb viszont egy motor annyi mint egy új személyautó.Gondolod az autógyárak mernék vállalni a garis cseréket?Ezt nem 'fehérgalléros' emberkék döntik el,hanem laborok ill.sok millió km próba utak.Az autógyárak terveznek/vagy sikerül vagy nem lásd 1,616v,de van más márka is ami nem vált be/vw/az olajcégek

pedig szintén nagy pénzekért olajat bele.Ha nem igy van tévedek,de mint a vezérműszijak esetében hamar kapcsolnak a gyárak. :wink:

Link to comment
Megosztás:

benzingoz:

A gyárnak az az érdeke, hogy minél hamarabb új kocsit vegyél, abból neki nincs pénze, hogy sokáig használod. Tehát, ha elmegy 3 évet, 100000-120000ekm-ert, akkor már nekik régen jó.

De ez a téma itt már ki lett vitatva, aki sokáig szeretné használni az autóját, az cserél 10ekm-ként olajat, akinek ez nem szempont, az jár a gyár által ajánlott 30-45ekm-ként olajcserére. Csak maximum nem folyik le az olaj, annyira besűrűsödik. :lol:

BTW ez az ajánlott olajcsere periódus sok mindentől függ. Hidegben-melegben jobban gyűrődik az olaj, ha csak rövid távokat mész vele, akkor megint, ha meg taposod neki, akkor pláne...

Link to comment
Megosztás:

Olajat én is 7-9e között szoktam cserélni mindíg tudtam szerezni de most nálunk az Opel olajat a 10w - 40-es félszintetikusat 3400-ért adták tehát az megy bele szűrőt is találtam az 1030ft nem noname a nevét nemtom sárga zöld dobozos.

Érdekelne hogy a dizeleseknek milyen az olajuk??? Mert nekem ha beleöntöm akkor 3nap után már tök fekete mondjuk a mostani olajam az 6500jó ha futott de olyan fekete hogy eszméletlen ilyen még nem volt mondjuk ez sűrű olaj ami benne van. Pedig még blokmosóval is kimostam mielőtt beleöntöttem remélem az opel olaj jobb lesz vagyis szebb. Haverom beleszakította a menetet az alu olajteknőmbe szerintetek annak mit lehet csinálni??? (sietett hogy az ő autója hamarabb kerüljön az emelőre)Seki, se be. Csere????

Gondoltam arra is hogy esztergáltatok bele egy nagyobb csavart de akkor abban nem lenne mágnes, ja meg kérdéses hogy alumíniumot ki munkál meg. Bontóban van olajteknő?? :?: 8)

Link to comment
Megosztás:

Olajat én is 7-9e között szoktam cserélni mindíg tudtam szerezni de most nálunk az Opel olajat a 10w - 40-es félszintetikusat 3400-ért adták tehát az megy bele szűrőt is találtam az 1030ft nem noname a nevét nemtom sárga zöld dobozos.

Érdekelne hogy a dizeleseknek milyen az olajuk??? Mert nekem ha beleöntöm akkor 3nap után már tök fekete mondjuk a mostani olajam az 6500jó ha futott de olyan fekete hogy eszméletlen ilyen még nem volt mondjuk ez sűrű olaj ami benne van. Pedig még blokmosóval is kimostam mielőtt beleöntöttem remélem az opel olaj jobb lesz vagyis szebb. Haverom beleszakította a menetet az alu olajteknőmbe szerintetek annak mit lehet csinálni??? (sietett hogy az ő autója hamarabb kerüljön az emelőre)Seki, se be. Csere????

Gondoltam arra is hogy esztergáltatok bele egy nagyobb csavart de akkor abban nem lenne mágnes, ja meg kérdéses hogy alumíniumot ki munkál meg. Bontóban van olajteknő??  :?:   8)

Pár észrevételem lenne:

-az opel gyári olaját felejtsd el,de gyorsan.Valvoline,castrol,mobil 1 és csak Gabi miatt Metabond :lol: 10W-40 csak és árban ne a legolcsóbb legyen,ha hosszútávon megtartod az géped!

-Olajszürőből nem kell márkás,én 600Ft-ért szoktam venni,a feladatát az is ellátja!

-a blokkmosót is felejtsd el,ha rám hallgatsz,sok olyan koszt is lehoz,ami inkább jobb ha marad a blokkban :wink: ,szivárgás lehet a vége a sok öblögetésnek.

-a menetnél pedig megkellene nézni,hogy melyiken szakadt meg a menet.Ha megoldható,akkor új tömités minden cserénél és próbáld meg teflonszalaggal betekerni és úgy a helyére rakni!Ha az sem megy,akkor eggyel nagyobb menet bele és mágneses csavar! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nos végigrágtam magam a hozzászólásokon - eddig meg voltam győződve, hogy a gyári félszint 10W-40 Opel olaj pont jó a 93-as, 151 ezernél járó, hibátlan állapotú X16SZ motoromba - de természetesen most már fogalmam sincs, hogy milyet is... Félszintetikus 10W-40-ként a Castrol Powertec (Made in Romania, ami itthon kapható...) jut eszembe, ezt használtam az OFF 88-as BMW 530i-be (M30 "big six" motor) ON, és ott abszolút hibátlanul teljesített, noha abban a motorban minimum a duplája volt, mint az Astráéban (nemcsak köbcenti, hanem km is...). 1 liter ugyan annyi belőle , mint a 4 literes Opel olaj (majdnem), persze vágom hogy olcsó hús és a leve... Most egyébként ilyen gyári cájg van az X16SZ-ben, és (ugyan asszonyhasználattal) 5000 km alatt egy deci nem fogyott belőle. A hengerfej-javítás, olaj vizesedés stb végett most le kell 0cseréljem, vettem is újabb kanna gyári olajat, de persze elolvastam a topikot és pont fogalmam sincs, hogy akkor most mit is és hogyan. Hidegindításkor az első mp-ben lehet egyébként hallani, hogy hidrotőkés az autó. Szeretnék minél később motorjavítással foglalkozni, így nem mindegy, mit kapjon a gép...

Link to comment
Megosztás:

Benzingoz!

Van a Metabondnak 5W40-es olaja is, TOP néven. Az 5L-es kiszerelés 9984Ft. Klubos ár 8986Ft.

Át tudod venni itt Pesten a boltban, 11.ker, Budafoki út mellett, lágymányosi híd budai oldalánál.

30000km sok, 10-15-önként cseréld ha jót akarsz. :lol:

Ja, és tapasztalat, hogy ezek a Z-s motorok elkezdik 100000km környékén zabálni az 5W40-et, ilyenkor át kell térni a 10W40-re (SPEED típus).

Ha érdekel az olaj, írd meg püben az adataid, és megrendelem neked, a boltban át tudod venni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.