Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

De én ezt a gummát direkt a gyorsulgatós kartársnak emlegettem fel. Ha figyelnél, tudnád. ;)

Á nem vagyok én "gyorsulgatós kartárs",inkább csak érdekel a technikai oldala ennek a dolognak.

Elég sokat dolgoztam érte ahhoz hogy minden versenyen a koppig nyomjam a gázt.

Azért köszi hogy így vagy úgy de gondoltok rám. :wink:

Link to comment
Megosztás:

ET-ről jut eszembe

Figyeljetek oda ha felnit vesztek. Simán rám akarták sózni a bontóban az et39-es fenit mint F Astra felni. De én figyeltem :(

Ja és az opelbonto.hu oldal árai nem aktuálisak... vagy átvágtak !?

Természetesen számlát sem adtak. A két melós olyan kelletlen kedvetlen tették dolgukat, hogy mire kijöttem még az életkedvem is elment.

Eggy előnye hogy még mindig olcsóbbak más bontókhoz képest de nem annyira mint a honlapjuk mutatja :wink:

Link to comment
Megosztás:

Általánosítottam az olcsó kijelentéssel pedig csak pár dolgot vettem. Lehet csak a felni volt olcsóbb. Sok helyen ahol volt 14-es 5eFt-ért adták. Náluk a honlapon 3eFt-ra volt írva de a helyszínen már 4eFt-ra mondták. Az már az én figyelmetlenségem, hogy a 4 közé belekerült egy kukába való felni is. Ha így számolom akkor drága volt. Az első kettőt jól megnéztem a többinél már csak az ET-re és a perem ütődésekre figyeltem és pakoltam a csomagtartóba.

Gumisnál kiderült hogy 3 tökéletes 1 üt így az ki lett cserélve a pótkerék felnijével. Vissza már nem viszem reklamálni nem ér annyit ha a benzinköltséget is számolom.

Pótkeréknek még elmegy annyira nem vészes.

Szóval így jártam...

Link to comment
Megosztás:

ET-ről jut eszembe

Figyeljetek oda ha felnit vesztek. Simán rám akarták sózni a bontóban az et39-es fenit mint F Astra felni. De én figyeltem :(

Ja és az opelbonto.hu oldal árai nem aktuálisak... vagy átvágtak !?

Természetesen számlát sem adtak. A két melós olyan kelletlen kedvetlen tették dolgukat, hogy mire kijöttem még az életkedvem is elment.

Eggy előnye hogy még mindig olcsóbbak más bontókhoz képest de nem annyira mint a honlapjuk mutatja :wink:

Nekem azt mondták mindenre a telefonban,hogy nincs ,amikor próbáltam utalni rá,hogy lekőne venni a honlapjukról,megkaptam,hogy ne ugráljak, az f-s asztrák már nem mennek,úgysem,és a kedves hölgy rámk.../vágta a telefont.

Link to comment
Megosztás:

amúgy ET38 is jó az astrára

Azért 10-11mm különbség már megváltoztatja rendesen a futóműgeometriát.

Más:

Hátsó kerékcsapágyról volt szó nem régen, hogy gyári, gyári ident vagy skf...

Tegnap szerelgettem és mit látok a hátsó kerékagyon? SKF logó mindkét hátsón

Ebben pedig még 100%, hogy az van amivel a gyárból kijött.

Ezek után hogy van az, hogy jobb a gyári az skf-nél :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.