Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ráadásul Johnny-nak tudtommal szervója sincs, így aztán elég megerőltető lehet a kormányzás vele, neki is, meg a kormányműnek is. Nekem a 195-ös egy napig volt az autón, elég is volt. Sose volt előtte halálfélelmem, akkor volt.

Hurkagyurkák! :rolleyes:

Nekem semmi bajom vele,tartani kell és kész.Szervót pedig nem rakok,kell a francnak plusz hibaforrás.

Parkoláskor sem zavar,mert csak a szőke nők tekergetik állóhelyben a kormányt én mindig gurítom egy picit,sosincs gondom.

Viszont kanyarban tapadósabb és ez kárpotól.

Fogyasztást szerintem max 0,5l-rel növeli.

Link to comment
Megosztás:

Hurkagyurkák! :rolleyes:

Nekem semmi bajom vele,tartani kell és kész.Szervót pedig nem rakok,kell a francnak plusz hibaforrás.

Parkoláskor sem zavar,mert csak a szőke nők tekergetik állóhelyben a kormányt én mindig gurítom egy picit,sosincs gondom.

Viszont kanyarban tapadósabb és ez kárpotól.

Fogyasztást szerintem max 0,5l-rel növeli.

hát ja tekerni mindig minimális mozgás elett kell, de ki lehet probálni az mennyivel nehezebb

a fogyasztsá nő ezt hallani mindnehol, de ezen is el lehetne vitázni:d

nagobb kerék kisebb fordulat nagyob sebesség, de ugyanakkor nehezebben mozditja meg a kocsit szélesebb igy nagyobb a surlódás szoval... a nagyobb fogyi a valószínű

Link to comment
Megosztás:

Nekem semmi bajom vele,tartani kell és kész.Szervót pedig nem rakok,kell a francnak plusz hibaforrás.

Parkoláskor sem zavar,mert csak a szőke nők tekergetik állóhelyben a kormányt én mindig gurítom egy picit,sosincs gondom.

Viszont kanyarban tapadósabb és ez kárpotól.

Ennél szebben én sem mondhattam volna. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hurkagyurkák! :rolleyes:

Nekem semmi bajom vele,tartani kell és kész.Szervót pedig nem rakok,kell a francnak plusz hibaforrás.

Parkoláskor sem zavar,mert csak a szőke nők tekergetik állóhelyben a kormányt én mindig gurítom egy picit,sosincs gondom.

Viszont kanyarban tapadósabb és ez kárpotól.

Fogyasztást szerintem max 0,5l-rel növeli.

Van szervóm és nem vagyok szőke nő! Amúgy télen 175 x 14, nyáron 185 x 14 a nyerő!!! FALKEN!

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(epk947 @ 2007-06-15 - 23:15)

Van szervóm és nem vagyok szőke nő! Amúgy télen 175 x 14, nyáron 185 x 14 a nyerő!!! FALKEN!

És azt, hogy nő vagyok????

Szerintem azt sem mondta senki! :rolleyes:

Johnny ezt írta:

"Parkoláskor sem zavar,mert csak a szőke nők tekergetik állóhelyben a kormányt én mindig gurítom egy picit,sosincs gondom."

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(epk947 @ 2007-06-16 - 16:12)

IDÉZET(epk947 @ 2007-06-15 - 23:15)

Van szervóm és nem vagyok szőke nő! Amúgy télen 175 x 14, nyáron 185 x 14 a nyerő!!! FALKEN!

És azt, hogy nő vagyok????

Szerintem azt sem mondta senki! :rolleyes:

Johnny ezt írta:

"Parkoláskor sem zavar,mert csak a szőke nők tekergetik állóhelyben a kormányt én mindig gurítom egy picit,sosincs gondom."

No hát azéééér!

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor már ott is a válasz, hogy 205/50R15. :rolleyes:

Egyébként szerintem 195/50R15 soha nem volt váltóméret hivatalosan (mégha ez közelebb is van átmérőben a többihez), egyszerűen a lényegesen kedvezőbb ára és a kisebb (sportosabb) oldalfala miatt használják ezt.

Az ecotec motorokon pedig asszem 175/65R14 volt gyárilag.

nekem az 1.7-es td nemet mot.-hoz 14-es felni valo legalábbis én ezzel vettem viszont a potkerekem manko létezhet ez mert azt hallottam hogy a 96 utániakra volt jellemzö az enyém 96-os 68le

Módosítva : astra
Link to comment
Megosztás:

Egy ideje figyelgettem, hogy ereszt a jobb elsőm, nem feétünően, de fogyogatott a nyomás. Amikor a kúton megnéztem fura volt hogy szisszent a szelepsapi, gondoltam ereszt a szelepnél. Megmozgattam de igazán nagy változás nem történt.

Ma megelégeltem a dolgot és bementem a gumishoz. Kiderült, hogy egy kis szög(drót, vagy akármi) volt benne ami, csak éppenhogy átlyukasztotta a gumit. Mellette pedig szép lassan szökött a levegő. A lyuk nem volt akkora, hogy fúrni kellejen, ezért csak egy foltot kapott és mehettem is.

Valahogy nem szeretem az ilyen kalandokat.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Egy ideje figyelgettem, hogy ereszt a jobb elsőm, nem feétünően, de fogyogatott a nyomás. Amikor a kúton megnéztem fura volt hogy szisszent a szelepsapi, gondoltam ereszt a szelepnél. Megmozgattam de igazán nagy változás nem történt.

Ma megelégeltem a dolgot és bementem a gumishoz. Kiderült, hogy egy kis szög(drót, vagy akármi) volt benne ami, csak éppenhogy átlyukasztotta a gumit. Mellette pedig szép lassan szökött a levegő. A lyuk nem volt akkora, hogy fúrni kellejen, ezért csak egy foltot kapott és mehettem is.

Valahogy nem szeretem az ilyen kalandokat.

Én se szeretem, de már megéltem 1 x, 2 x.

Volt olyan, hogy 2 db szöget is talált a gumis benne, amiből az egyik egy fej nélküli 100-as volt és már bent keringett a levegőben! Egy hétig jártam vele úgy, hogy 2 naponta kellett rátöltenem 3 tizedet. Ez 15 éve volt, még Budapesten és Skoda 130 GL-el.

Link to comment
Megosztás:

Hurkagyurkák! :)

Nekem semmi bajom vele,tartani kell és kész.Szervót pedig nem rakok,kell a francnak plusz hibaforrás.

Parkoláskor sem zavar,mert csak a szőke nők tekergetik állóhelyben a kormányt én mindig gurítom egy picit,sosincs gondom.

Viszont kanyarban tapadósabb és ez kárpotól.

Fogyasztást szerintem max 0,5l-rel növeli.

Kiváncsi vagyok hogy én 205/40 8" X R17" es kerékkel mit fogok kezdeni szervó nélkül! B)

Na meg persze a fogyasztásra is.

Link to comment
Megosztás:

Falken Ziex ZE 512 új (21.770 HUF), vagy Conti sport Contact 3 (6 mm-es használt) - 18950 HUF, vagy Bridgeston Turanza ER30 szintén használt 6 mm-es 19050 HUF...

Én az újra szavazok, de cáfoljatok meg, hogy a másik kettő annyival jobb...már ha jobb...vagy nem jobb...vagy bármi... :)

Link to comment
Megosztás:

Falken Ziex ZE 512 új (21.770 HUF), vagy Conti sport Contact 3 (6 mm-es használt) - 18950 HUF, vagy Bridgeston Turanza ER30 szintén használt 6 mm-es 19050 HUF...

Én az újra szavazok, de cáfoljatok meg, hogy a másik kettő annyival jobb...már ha jobb...vagy nem jobb...vagy bármi... :)

Én ugyan nem vagyok ennek a témának a szakértője, de Bridgestone Turanza ER30-ashoz volt már szerencsém (még meg is van), bár sztem nem abban a méretben, ami Téged érdekelne (195/50R15). A tapasztalat az, hogy nagyon jól tapad, de hangos kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Na Falken megrendelve... B)

Amúgy a gumikpontkom áraival nem hogy nem tudnak versenyképesek maradni a kereskedők, de elég csúnyán húzós árakat kaptam, még ismerősöktől is...darabja egy 7-8 ezerrel mindenki rosszabbat tudott csak mondani...

Majd ne felejtsd el befizetni utána a termékdíjat. :)

(igaz nem sok)

Meg szerintem AFA sincs rajta, ez a netes kereskedelem nagy előnye. Ha exportál, akkor egyből visszakapja az ÁFÁ-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.