Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

akkor ezen nyugott szivvel sporolok:D

Akkor már te tudod mit vehetsz!

De én még továbbra sem tudom mekkora külömbség lenne a 13-14-es közt, mert árban ahogyan néztem a 4gumi+felnin 6-8ft külömbség van 'csak'.

De gyakorlatban? Járok valami hátránnyal ha 13'helyett 14're váltom téli nyári szettem?

Link to comment
Megosztás:

Akkor már te tudod mit vehetsz!

De én még továbbra sem tudom mekkora külömbség lenne a 13-14-es közt, mert árban ahogyan néztem a 4gumi+felnin 6-8ft külömbség van 'csak'.

De gyakorlatban? Járok valami hátránnyal ha 13'helyett 14're váltom téli nyári szettem?

hát azér a kettő más sztem. én csak arra voltam kiváncsi h a pár milivel magasabb ugyanojan gumi mér annyival drágább, de már megtudtam h azér mer az ritka méret. azt nemtudom jár e hátránnyal de nekem 14es van

Link to comment
Megosztás:

Akkor már te tudod mit vehetsz!

De én még továbbra sem tudom mekkora külömbség lenne a 13-14-es közt, mert árban ahogyan néztem a 4gumi+felnin 6-8ft külömbség van 'csak'.

De gyakorlatban? Járok valami hátránnyal ha 13'helyett 14're váltom téli nyári szettem?

nem jár semmilyen hátránnyal, csak váltóméretben érdemes maradni :D

Link to comment
Megosztás:

jólvanna... meggyőztetek :D azér egy 205öst lehet kiprobálok:P

Szia!

Meg fogsz lepődni akkora lesz a különbség, nem 1-2-3-ban hanem fent amikor már kell is az erő, nagyon megfoglya a vasat egy ilyen széles gumi és minimum 1Liter/100Km pluszt számolhatsz szerintem. Nekem anno az nz-n 8deci volt a különbség a 175 és a 195 között mikor felkerült rá!

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem is olyan drága.

Tavaly, amikor vettem is a téligumikat, akkor fizettem kb 40000-et gumikkal együtt. Akkor volt ilyen akció a márkakereskedésekben. A szerelés, centír vmi 4000 volt.

De ez egy kerékre 1500-2000 :D

Amúgy tegnap este is cseréltettem az omin a két hátsó nyárit, 2000-ért csinálta a srác kerekenként, ez a drágábbik fajta volt.

Mondjuk szívott is egy nagyot a centírral, újra fel kellett rakni a gumit elforgatva :)

Link to comment
Megosztás:

De ez egy kerékre 1500-2000 :)

Amúgy tegnap este is cseréltettem az omin a két hátsó nyárit, 2000-ért csinálta a srác kerekenként, ez a drágábbik fajta volt.

Mondjuk szívott is egy nagyot a centírral, újra fel kellett rakni a gumit elforgatva :D

Gondolom az a múltkori 1 csavaros történet sem tehetett jót neki :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom az a múltkori 1 csavaros történet sem tehetett jót neki :D

Két csavar volt, és nem ezen a keréken. Egyszerűen csak a gumiban is volt, meg a felniben is

elég sok gramm egy oldalon, és első felrakásra pont egy helyzetbe kerültek :)

180 fokkal elforgatta a gumit a felnin, így már okés :D

Link to comment
Megosztás:

De ez egy kerékre 1500-2000 :D

Amúgy tegnap este is cseréltettem az omin a két hátsó nyárit, 2000-ért csinálta a srác kerekenként, ez a drágábbik fajta volt.

Mondjuk szívott is egy nagyot a centírral, újra fel kellett rakni a gumit elforgatva :)

Értettem, azért írtam, hogy akkor az enyém nem is olyan drága. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.