Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

De végülis lehet, csak én nem nagyon tudok alacsony fogyasztáshoz ideális körülményeket produkálni, felesben etanolozok, szinte csak város rövidtávok, 2-5-10 kilóméterek, meg pörgetem is a kocsit. Az igazmondást nem is vitatom, de úgy vettem észre hogy(nem csak a fórumon) általában hajlamosak a gazdik lefele szépíteni a fogyin.

Ebben igazad lehet... Hát ilyen használat mellett neked gondolom 8L körül mocorog. Vagy feljebb, ha ólomzoknit húztál :)

Link to comment
Megosztás:

2 személlyel, klíma nem volt, pont olyan idő volt, h az ablakok is mind fel voltak húzva, csak a levegőrostélyon jött be levegő, bp-kolozsvár pálya nélkül, konstans 90 (már amennyire emléxem). Ez 2002-ben volt. Amúgy én jól fogyasztok mindig :) 1.1-es fiestával bp-gdansk 4,6L. Amúgy vegyesben 6,5 L volt az F-fel, persze nem télen. De most már kicsit jobban pörgetem a dízelt (is), mióta tudok erről az eltaknyosodós dologról. Szal én hiszek neki, sztem elvileg lehetséges és 1ébként is miért kamuzna? Itt mi mindannyian tök jó fejek vagyunk :) és igazmondók, nemde?!

Nem endorf kamuzik, hanem a haverja aki ezt állította. Vagy rossz gumija volt és emiatt csalt a km óra. :D

Nekem sincs nehéz lábam, mégis csak 5,7 volt a legjobb eddig. Igaz, ez nyáron téli gumival. :D

Szerk: most nézem, hogy az enyémnek más a motorkódja. Akkó' nem szó'tam, me' így aztat má' nem tom. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a legjobb még az elején tanulóvezető koromban nagypapis stílusban volt 6.3L/100Km 1.4-el. Azért hihetetlenek ezek a kicsi számok, mert nem sokan laknak pálya mellett, hogy felhajt, megy 2 órát meg lehajt. Ha már város van dugó, kapcsolgatás az már dob a fogyin.

Így van. Konstans autópálya tempónál 6 körüli benzines fogyasztásokat lehetne kihozni. Persze nálunk nehéz azt megcsinálni, hogy fellépsz a pályára és 500 km múlva leesel róla... Olasz, svájci túráinkon több száz kilométereket tudtunk gurulni lassítás-gyorsítás nélkül. Itthon persze a legtöbben városi-elővárosi jövés-menésre használjuk a gépeket, ami teljesen más tészta.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kamuzik. :)

5,47-re jön ki a fogyasztás, amit nehezen hiszek el, ha 100-zal megy átlagban. Valami itt nem stimmel. :)

Én is mindig mondtam neki,h kamuzik.....eljött velem Ukránba tankolni beletankolt 51l-t,lenullázta a napi számlálót,ment vele 950km-ert úgy,h nem fogyott ki,hanem kimentünk együtt megint Ukránba tankolni és 52L ment bele(én tankoltam csutkára mindkét alkalommal neki)

Szal....nem kamuzik bárki-bármit mond és akármennyire hihetetlen(még nekem is)Nekem a Z14XE 7.5-8.5L/100km 17-es gurigákkal.100-al haladva amugy lehet 6L alá menni ez már nekem is sikerült egy Mátészalka-Tatabánya oda visszán 5.9L jött ki 4 személlyel+150kg csomaggal.

Visszatérve a vezetési stílusára havernak:dinamikusan vezet napi 20km-eket 30% város a többi Mátészalka-Nagydobos útvonal főúton 90-130 között,gyári méretű gumival 195/60 R15-ös aluval).Kilométer órája sem csal,mert egyszer teszteltük egy útvonalat táblától-tábláig és neki is nekem is 7.9km jött ki.

Szal...lehet irigyelni!!

Még valami reggeli első indításnál neki 30másodperc alatt visszaáll az RPM-je 750-800-ra,nekem a Z14Xe 3 perc nektek is ilyesmi???

Link to comment
Megosztás:

Biztos ez a 10Ft? EDC honlapon 5-öt írnak...

Igen tényleg -5 ft.Valamiért 10-re emlékeztem,de vissza és rákerestem a kedvezményre

és itt is 5-öt írtak.Bocs. :)

Én végig azzal voltam,hogy tízzel kevesebb( először tankoltam a kártyával)

és nem igazán számoltam utána a számlán,hogy tényleg annyi-e.

Link to comment
Megosztás:

Igen tényleg -5 ft.Valamiért 10-re emlékeztem,de vissza és rákerestem a kedvezményre

és itt is 5-öt írtak.Bocs. :)

Én végig azzal voltam,hogy tízzel kevesebb( először tankoltam a kártyával)

és nem igazán számoltam utána a számlán,hogy tényleg annyi-e.

Pedig már kezdtem örülni hogy régi a honlapjuk vagy mittomén :)

De azért ez is valami..

Link to comment
Megosztás:

Én is mindig mondtam neki,h kamuzik.....eljött velem Ukránba tankolni beletankolt 51l-t,lenullázta a napi számlálót,ment vele 950km-ert úgy,h nem fogyott ki,hanem kimentünk együtt megint Ukránba tankolni és 52L ment bele(én tankoltam csutkára mindkét alkalommal neki)

Az is lehet, h kicsit többet forog az óra odaát, mint kéne :) Igaz, ez akár bármelyik hazai kúton is előfordulhat, az átlagember ugye nem tudja leellenőrizni, ha 1-2 litert elcsal a műszer...

Link to comment
Megosztás:

Az is lehet, h kicsit többet forog az óra odaát, mint kéne :) Igaz, ez akár bármelyik hazai kúton is előfordulhat, az átlagember ugye nem tudja leellenőrizni, ha 1-2 litert elcsal a műszer...

Dehát,akkor az azt jelentené,hogy még kevesebb ment a tankba.Akkor még kisebb lenne a valódi fogyasztása,nem?

Megnéztem most a B Vectrásoknál is a fogyitopikot és ott pl. 6,2-es átlag (is) van,tehát egyre inkább

hihetőnek tűnik az itt említett 6 l. alatti fogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Dehát,akkor az azt jelentené,hogy még kevesebb ment a tankba.Akkor még kisebb lenne a valódi fogyasztása,nem?

Teljesen igazad van, marhaságot beszéltem, előbb írtam, aztán (sem) gondolkodtam. Nem szóltam :)

Akkor vmelyik előző hozzászólásom maradt: hiszek neki, mert nálam is volt az Fnél ily kevés...

Link to comment
Megosztás:

Újjabb negatív rekord! 235 km és több mint a fél tank kifogyott. Ha 52 nek a felét nézzük az 26 akkor a fogyi 11,06 L /100 !!! És ráadásul alatta is van egy jó mutatóval. Nem tudom mi a fene van ezzel. De hihetetlen. Szerintetek? Lambda? Gyújtó TR? GYertya?? Vagy mi a fene???

Link to comment
Megosztás:

1,5 éve van nálam kb ennyi szokott belemenni ha félúton áll. Arra gondolsz hogy talán betojt a mutatóm és a tankba magasabb a szint? Hát látod erre nem is gondoltam. De holnap nyomok is egy telit.

Nekem MOL benzinkúton való tankolás után fogyasztott ilyen gyalázatosan, azóta csak AGIP.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap tankoltam 46.5 litert, ugy hogy mar tankolást jelző villogás után leért a mutató a két csikból az alsóra. Féltem, hogy megáll. Ha jól sejtem , akkor még volt benne kb 6 liter?

Nekem a mutató úgy csal, hogy lassan indul el a teli állástól, ill. a félig állapot alatt gyorsabb fogyást mutat.

Még nem próbáltam teljesen kifogyasztani, lehet nem is jó ötlet, mert felszívja a koszt? Nekem soha nem fogyasztott nagyon keveset, egyszer jött ki 6l télen hosszabb úton, amikor sok falu miatt sok 60-as 80-as tempó. Átlag 8-at eszik nyáron, most télen városban 10, de volt több is. OMV-t tankolok bele egy kúton, de asszem próbaképp váltok. Lehet, valami nem stimmel vele, mert azért sokallom.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap tankoltam 46.5 litert, ugy hogy mar tankolást jelző villogás után leért a mutató a két csikból az alsóra. Féltem, hogy megáll. Ha jól sejtem , akkor még volt benne kb 6 liter?

Nekem a mutató úgy csal, hogy lassan indul el a teli állástól, ill. a félig állapot alatt gyorsabb fogyást mutat.

Még nem próbáltam teljesen kifogyasztani, lehet nem is jó ötlet, mert felszívja a koszt? Nekem soha nem fogyasztott nagyon keveset, egyszer jött ki 6l télen hosszabb úton, amikor sok falu miatt sok 60-as 80-as tempó. Átlag 8-at eszik nyáron, most télen városban 10, de volt több is. OMV-t tankolok bele egy kúton, de asszem próbaképp váltok. Lehet, valami nem stimmel vele, mert azért sokallom.

Mondjuk úgy, hogy az a tankjelző az nem precíziós műszer. De meg lehet tanulni, hogy amikor valamit mutat, akkor az gyakorlatban mit jelent :)

Mondjuk ha kifogy, akkor sem szív szerintem semmi koszt be, mert eleve a tartály aljáról szívja az anyagot, meg a visszafolyó cső miatt keveredik is a tartályban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.