Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Szerintem te is megnézheted a karter csövedet mi is van benne :)

Ez a motor 3600-s fordulaton adja le az optimális teljesítményt, tehát tessék kíhúzatni odáig! Nem hiszem, hogy a 2dl-s többletfogyasztás visszatart az üzemszerű használattól. Egyszer én is kipróbáltam ezt a spórolós üzemmódot, majd a szokásos stílusomat. A kettő közti árkülönbség: egy pizza+egy kóla ára volt. Hát akkor inkább egy pizzával kevesebbet eszek havonta :rolleyes:

Nálam a spórolós vezetés és a sportos vezetés között nem nagyon volt fogyasztáskülönbség...akkor már inkább maradok a sportosnál.... :)

Link to comment
Megosztás:

Én lakott területen belül nem pörgetem,de kívül meg szoktam tolni van úgy,hogy akár tiltásig is,de 3000rpm alatt nem nagyon járok vele.Idáig 1-szer mértem a fogyasztást egy 400km-es uton volt 24l,és nem spórolósan.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem te is megnézheted a karter csövedet mi is van benne :)

Ez a motor 3600-s fordulaton adja le az optimális teljesítményt, tehát tessék kíhúzatni odáig! Nem hiszem, hogy a 2dl-s többletfogyasztás visszatart az üzemszerű használattól. Egyszer én is kipróbáltam ezt a spórolós üzemmódot, majd a szokásos stílusomat. A kettő közti árkülönbség: egy pizza+egy kóla ára volt. Hát akkor inkább egy pizzával kevesebbet eszek havonta :rolleyes:

Értettem! :)

Link to comment
Megosztás:

Coupé kocsi, 2008.01.02-03

budapest, szombathely, budapest, 501 km ( ebből 300 km autópálya 140 nel, a többi autóút 90-120 között)

2008.01.04-05 majd 140 km városban dugókkal

7,2 L/100 km.

téli kerekekkel... (185/60r15)

Téli gumival többet kajál, ha a nyári 195, a téli meg 185?

Link to comment
Megosztás:

Coupé kocsi, 2008.01.02-03

budapest, szombathely, budapest, 501 km ( ebből 300 km autópálya 140 nel, a többi autóút 90-120 között)

2008.01.04-05 majd 140 km városban dugókkal

7,2 L/100 km.

téli kerekekkel... (185/60r15)

Itt jártál szombathelyen?

Ha ezt tudom megnéztem volna a géped......

Mi célbol jártál erre,többször is jársz erre?

Link to comment
Megosztás:

Ma megtankoltam a Z14XE -t . kőkemény város, kőkemény minusz 10...

8.1 L/100 km

Nekem eddig a csúcs most 7.01l, minden reggel, és délután -5 -10 fok közötti hőmérsékletről indulva, 12-15km-es szakaszokon, néha ez 3-ban az utak miatt 7l. Z14XEP

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Z14XEP az elmúlt 1,5 év alatt (igaz sok km-rel került hozzám), rövid távokon soha sem evett 7L alatt. Most meg télen 8,5... (a múlt télen jobb volt) Esetleg érdemes megnézetni, hogy mi miatt fogyaszthat ilyen sokat, mi befolyásolja ezt? Hova vigyem? Autószerelőhöz v. inkább villamosságszerelőhöz?

Volt egy kartergázcső dugulásom és mindenhova jutott az olajból (még lehet a katalizátor is kapott) azóta mintha többet fogyasztana. Viszont elvittem zöldkártyáshoz és azt mondta, hogy az értékek hibátlanok.

Mindig is nagyon nehezen érte el az üzemi hőfokot (az vízhőfok kijelző alapján mondom). Ma hogy jobb idő volt kb 5 km után mozdult a mutató és 8 km után is éppenhogy elért a 85 fokig...

Lehet katalizátor dugulás attól függetlenül, hogy a zk értékek megfelelőek? Catacleant merjek beleönteni?

Link to comment
Megosztás:

igen, az XEP jobban fogyaszt mint az XE.

sajnos nem voltunk olyan gazdag gyerekek mikor ezt vettük ;)

cserébe nincs benne 400.000 Ft értékü twinport szelep, ami elromolhat B)

A twinport szelep nem a fogyasztás csökkenés miatt lett beszerelve? Vagy csak simán az Euro 3/III ill. Euro 4 környezetszennyezetségi értékek betartása miatt?

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Z14XEP az elmúlt 1,5 év alatt (igaz sok km-rel került hozzám), rövid távokon soha sem evett 7L alatt. Most meg télen 8,5... (a múlt télen jobb volt) Esetleg érdemes megnézetni, hogy mi miatt fogyaszthat ilyen sokat, mi befolyásolja ezt? Hova vigyem? Autószerelőhöz v. inkább villamosságszerelőhöz?

Volt egy kartergázcső dugulásom és mindenhova jutott az olajból (még lehet a katalizátor is kapott) azóta mintha többet fogyasztana. Viszont elvittem zöldkártyáshoz és azt mondta, hogy az értékek hibátlanok.

Mindig is nagyon nehezen érte el az üzemi hőfokot (az vízhőfok kijelző alapján mondom). Ma hogy jobb idő volt kb 5 km után mozdult a mutató és 8 km után is éppenhogy elért a 85 fokig...

Lehet katalizátor dugulás attól függetlenül, hogy a zk értékek megfelelőek? Catacleant merjek beleönteni?

Na ja, ilyet én is tapasztaltam most 35000 körül van a kocsiban, 25-30 ezerig olyan 5-5,5 körül jártam vele klíma nélkül, városon kívül 100-110 között. Egyszer BP-Miskolc stabil 130-nál evett kerek 6 l-t. Most meg asszondta a nagy hidegekben, hogy 7 l, pedig stílus ugyanaz, volt, mint 5 l-nél.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.