Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Kisérlezetek Etanol-Benzin keverékkel....

ha 335Ft-os benzinnel, és 230Ft-os E85-el számolva...

A következő fogyasztási értékek jöttek ki:

100% benzin: 5,6-5,7l/100km 1909Ft/100km

30% E85 70% benzin: 5,83l/100km 1769Ft/100km

50% E85 50% benzin: 6,25l/100km 1765Ft/100km

Link to comment
Megosztás:

No hát akkor praktikusan ezek szerint

140 Ft a különbség 100 km-en. ez ~7%-os megtakarítás.

Ez egy átlagos 15.000 km/év használat esetén 21.000 Ft megtakarítás.

De azért sok esetben emiatt távolabbi kutakra kell utazni, ha épp nincs a közelben Etanol os kút

Kisérlezetek Etanol-Benzin keverékkel....

ha 335Ft-os benzinnel, és 230Ft-os E85-el számolva...

A következő fogyasztási értékek jöttek ki:

100% benzin: 5,6-5,7l/100km 1909Ft/100km

30% E85 70% benzin: 5,83l/100km 1769Ft/100km

50% E85 50% benzin: 6,25l/100km 1765Ft/100km

Link to comment
Megosztás:

No hát akkor praktikusan ezek szerint

140 Ft a különbség 100 km-en. ez ~7%-os megtakarítás.

Ez egy átlagos 15.000 km/év használat esetén 21.000 Ft megtakarítás.

De azért sok esetben emiatt távolabbi kutakra kell utazni, ha épp nincs a közelben Etanol os kút

Hát, ez nem egy mellbevágó különbség... Ráadásul az átállás után jönnek a sűrűbb benzinszűrő cserék (eleinte legalábbis). És valóban, ha az ember közelében nincs etanol-kút, az odazarándoklás költsége is olvasztja ezt a sovány árelőnyt... Mondjuk a MOL-t most nyaggatja a versenyhivatal, erőfölénnyel való visszaélés gyanújával, de bármi is legyen az eredmény, nem hiszem, hogy pánikszerűen leesnének az üzemanyagárak, annál is inkább, mert az adótartalom kiugróan magas nálunk. Ki van ez találva... A határok közelében lakók (pl. Ukrajna) tudnak komolyabban fogni az üzemanyagköltségen a kint tankolással....

Link to comment
Megosztás:

a mol-ról csak 2 cikk

http://vastagbor.blog.hu/2010/04/13/a_mol_az_aranyermes

http://vastagbor.blog.hu/2010/05/13/kenjuk_a_mol_ra

a mol úgy táncol ahogy az állam fütyül.

2 napja olvastam az autómotor áprilisi számát.

van benne egy tavaszi autóátnézős cikk.

rájöttem miért eszik többet a kocsi.

a kocsiban hagyott hólapát és kefe súlytöbbletet okoz...

LOL

Link to comment
Megosztás:

No hát akkor praktikusan ezek szerint

140 Ft a különbség 100 km-en. ez ~7%-os megtakarítás.

Ez egy átlagos 15.000 km/év használat esetén 21.000 Ft megtakarítás.

De azért sok esetben emiatt távolabbi kutakra kell utazni, ha épp nincs a közelben Etanol os kút

Még 1-2x tankolom, hátha lejebb sikerül szorítani a fogyasztást, de negem sem gyözött meg ez a különbség...

Link to comment
Megosztás:

Még 1-2x tankolom, hátha lejebb sikerül szorítani a fogyasztást, de negem sem gyözött meg ez a különbség...

Ti is észre vettétek már, hogy etanolnál a fogyasztás magasabb fordszámmal használva gyorsabban növekszik, mint benzinnel?

Kipróbáltam omv carrera 100-at, parasztvakítás... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

én meg adjak tel. számot ahol olcsón javítanak turbót meg adagolót?

Hát ez sem törvényszerű! Haverom is olcsó kútnál tankol meg sokszor innen onnan jött gázolajat. De neki az 1,7es DTI (NEM CDTI) 174000 km után amiből ő kb 90 et előtte meg az apja a többit (aki szintén nem a prémium kategóriát tankolta és szokszor még nem is kúton) tette bele. Semmi gond a turbóval fogyasztása is eszméletlenül barátságos. Talán annyi hogy a gázoil szűrőt némiképp gyakrabban cserélik. Szal ez teljesen nem egyértelmű, mert vki kannáz vagy olcsó helyen tankol ettől beszarik az adagoló vagy a turbó. Lehet jó a kannás gázoil ha éppen egy mol vagy akámilyen normális kúton tankolták, csakhát a manusznak aki hozzáfér igencsak nudli a fizuja de kiadás meg van (merthát a gyereknek a száját akármi van be kell tömni gázt villanyt ki kell fizetni) emberünk leszívja aztán kút ár 60% ér eladja. Huhh de tudnám értékelni ha benzinhez is vmi ismerős hozzáférne tuti hogy onnantól kútra nem mennék.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez sem törvényszerű! Haverom is olcsó kútnál tankol meg sokszor innen onnan jött gázolajat. De neki az 1,7es DTI (NEM CDTI) 174000 km után amiből ő kb 90 et előtte meg az apja a többit (aki szintén nem a prémium kategóriát tankolta és szokszor még nem is kúton) tette bele. Semmi gond a turbóval fogyasztása is eszméletlenül barátságos. Talán annyi hogy a gázoil szűrőt némiképp gyakrabban cserélik. Szal ez teljesen nem egyértelmű, mert vki kannáz vagy olcsó helyen tankol ettől beszarik az adagoló vagy a turbó. Lehet jó a kannás gázoil ha éppen egy mol vagy akámilyen normális kúton tankolták, csakhát a manusznak aki hozzáfér igencsak nudli a fizuja de kiadás meg van (merthát a gyereknek a száját akármi van be kell tömni gázt villanyt ki kell fizetni) emberünk leszívja aztán kút ár 60% ér eladja. Huhh de tudnám értékelni ha benzinhez is vmi ismerős hozzáférne tuti hogy onnantól kútra nem mennék.

ilyen is van, de olyan is hogy egy benzines elfutott 400.000km-t (és addig csak a kötelezőt plussz szelepszár szimmeringet kellet rajta cserélni)

Link to comment
Megosztás:

ilyen is van, de olyan is hogy egy benzines elfutott 400.000km-t (és addig csak a kötelezőt plussz szelepszár szimmeringet kellet rajta cserélni)

Megmondom őszintén, mióta autóm van (2003), a mogyoródi jeten tankolok. 1. fiestát, aztán F-et és most a G-t. Ez az első dízelem, egy éve járok oda, eddig nem volt problémám, remélem, nem is lesz. Az igaz, ha nem pesten vagyok, noname kúthoz nem megyek, csak neveshez. De sztem nem is a névtől függ a nafta, hanem az adott kúttól... Bár a franchise miatt ugye nem engednék a rossz minőséget... Nem tudom, ezzel eddig még nem szívtam, meglássuk. Simán van 15-20Ft különbség literenként és ebből még nem volt probléma. Majd elválik :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Megmondom őszintén, mióta autóm van (2003), a mogyoródi jeten tankolok. 1. fiestát, aztán F-et és most a G-t. Ez az első dízelem, egy éve járok oda, eddig nem volt problémám, remélem, nem is lesz. Az igaz, ha nem pesten vagyok, noname kúthoz nem megyek, csak neveshez. De sztem nem is a névtől függ a nafta, hanem az adott kúttól... Bár a franchise miatt ugye nem engednék a rossz minőséget... Nem tudom, ezzel eddig még nem szívtam, meglássuk. Simán van 15-20Ft különbség literenként és ebből még nem volt probléma. Majd elválik :devlish:

reméljük eztán se lesz problémád

én maradok a shell+omw-nél MOL-nál SOHA

Link to comment
Megosztás:

Én is Shell, OMW-t preferálom (utóbbi időben inkább OMW)

De miért nem mol?

Tankoltam 1-2x náluk, nem volt semmi gondom sem...

Felénk előszeretettel vizezték a benzint és nem egy autó állt meg tőle többek között az én G-m is anó

Erre sokan panaszkodnak a MOL-ra....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.