Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Szóval kijelenthetem, hogy az 1.2-es moci "lomha, de legalább keveset fogyaszt!" :P

2 hete mikor megvettem a gépet, megtankoltam csurig és nulláztam a napi km számlálót. Tegnap gyulladt ki az üzemanyag-lámpa. Az első kútnál tankoltam 42,6 litert. a napi számlálón 622km volt. átlag 6,8 liter.

Ebben volt 3db pesti dugóban ücsörgés összesen kb 2 óra, 60km pálya 160-180-al, 120km pálya 130-140-el, valamint vegyes város/vidék.

És ez 1,4-es motor... asszem jó vásárt csináltam...csak el ne kiabáljam :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kissé aggódom, bár egy Fordos kolegám nyugtatgat! Miről is van szó?

Reggel otthonról elindultam munkába. Éppen mikor kijártam az udvarról felgyulladt a "benzinkút" lámpa! mire beértem a munkahelyre már villogot. Munkahely és az otthon köze 44km! Az úton magamat azzal nyugtattam, hogy elvileg 52 literes a tankom, tankolást jelző lámpa kigyulladásától számítva elvileg 10 liter még van! Ez igaz? Mert ha igen, akkor még egy 130 km re való üzemanyag van az autómban! Ugyanis 10 litert 170km-en eszik.

Nem mértem még 6liter/100km -nél több fogyasztást!

Eddigi fogy: 5.6

5.8

6

5.8

Jah még hozzáteszem, hogy most per pillanat 780 km-t tettem meg eddig (Nem diesel!!). Remélem a benzinkútig még elmegy!

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt akartam kérdezni,mert már a piros felett van a mutató és nem tudom milyen messzire merészkedhetek,most tartok 750km-nél.Akkor még van egy kis tartalékom.

piros felett???? Akkor még van vagy tele tankod, vagy akármenniy is, és nem nulláztál napi számlálót!!

:P

Link to comment
Megosztás:

:D Na ja,lehet,hogy napelemes. :P A régi Astra is jól fogyasztott,de így elsőre rosszabbra számítottam.Azé szerintem ma már kigyullad a lámpa.Okos autó,megvárta az árcsökkenést. :D

Akkor nagyon jó szerintem, kb neked is annyit ehet majd elsőre, mint amenyit nekem evett. Én 714km-t mentem vele, de nem vártam meg míg kigyullad, így 5.6-ra jött ki!!!

Tudod mi a meglepő, hogy amikor 3 vagy negyedik tankolásnál, odaléptem neki 150-160-al, akkor sem evett nagyon sokkal többet! Jók ezek a motorok!!

üdv

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nagyon királyak,el vagyok szállva tőle!Most tartok 805km-nél,már ég a lámpa,de még nem villog!!!!!Holnap megyek a Mátrába,elötte még csalinkázom a városban,kiváncsi vagyok meddig bírja.Mondjuk az elindulással még szenvedek,mert amikor már azt hittem,hogy rájöttem a trükkre,akkor megint vagy felpörög vagy csúszik egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nekem 72e km után 6,9-7,2 közötti fogyasztások jönnek ki rendszeresen, 40-42l benzinből 600 környéki km jön ki. Ez nagyrészt városi és 100-130-as szakaszokból, kb fele-fele arányban. Lehet hogy csak bebeszélem magamnak, de egy múltkori hosszabb (óra szerinti) 170-180-as menet után jobbak lettek a menetteljesítmények és nagyban csökkent a fogyi is (fél litert biztos :P).

Link to comment
Megosztás:

Nemrég vettem egy 1999-es Astra G 1,4 16V caravant 90E km. A fogyasztás aztán nem a legfényesebb. 95-ös benyával 500-510 Km tudok lemenni városban egy tankal (kb. 50-51 lit.). Maximum 2000 ig pörgetem és ötödikben tartom a 60km/h. Szerintetek mit volna érdemes megnézetni rajta?

Link to comment
Megosztás:

Talán meg kellene küldeni valami jobb fajta konnektor tisztítóval meg egy 50-100 km 4000 fordulattal minima.

Esteleg szét is lehet kapni enjektort és fojtószelep részt és manuálban kitisztítani.

Másik: nyugodtan gyorsíts 3000-3500-ig, mert úgy kevesebbet eszik. Ezek a 16-szelepesek nem hálálják meg a nagyon tojásos vezetési stílust.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég vettem egy 1999-es Astra G 1,4 16V caravant 90E km. A fogyasztás aztán nem a legfényesebb. 95-ös benyával 500-510 Km tudok lemenni városban egy tankal (kb. 50-51 lit.). Maximum 2000 ig pörgetem és ötödikben tartom a 60km/h. Szerintetek mit volna érdemes megnézetni rajta?

Egy doboz Proteces kezelés lehet jót tenne neki, de szvsz X14XE a mocikód, és azok biz' így fogyasztanak.Ezt meg kell szokni.Hosszútávon azért majd figy csak meg, 90-100km/h környékén nem fog 6L fölé menni!

Azért 2500rpm-ig nyugodtan pörgetheted. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Egy doboz Proteces kezelés lehet jót tenne neki, de szvsz X14XE a mocikód, és azok biz' így fogyasztanak.Ezt meg kell szokni.Hosszútávon azért majd figy csak meg, 90-100km/h környékén nem fog 6L fölé menni!

Azért 2500rpm-ig nyugodtan pörgetheted. :wink:

X14XE-t vétek 2000 alatt használni. :P

Azt javaslom hogy előbb menj egy kicsit autópályázni és égesd ki a rendszert (5-6 fordulaton autókázás néhány percig) és aztán nézz egy telitankos fogyit.

A másik, hogy inkább tényleg 2500-3000 környékén legyen a fordulat városban, 2000 alá ne nagyon engedd.

Link to comment
Megosztás:

X14XE-t vétek 2000 alatt használni. :D

Azt javaslom hogy előbb menj egy kicsit autópályázni és égesd ki a rendszert (5-6 fordulaton autókázás néhány percig) és aztán nézz egy telitankos fogyit.

A másik, hogy inkább tényleg 2500-3000 környékén legyen a fordulat városban, 2000 alá ne nagyon engedd.

Hi!

Hogy ezt eddig ki sem próbáltam :P Nekem is X14XE van és szépen mindig alacsony fordulaton járogattam. Most Mentem vele 300 km-t városban és amennyire lehetett 2000 felett tartottam, közel 2500-höz és nagyon úgy néz ki, hogy kevesebbet nyel a drága :D Nem akarom elkiabálni, majd tankolásnál kiderül, hogy mennyi is az annyi, de a mutató állása alapján (a 4 hónap tapasztalat után), úgy tűnik, hogy nagyon nem mindegy. Köszi a tippet! :P

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Hogy ezt eddig ki sem próbáltam :P Nekem is X14XE van és szépen mindig alacsony fordulaton járogattam. Most Mentem vele 300 km-t városban és amennyire lehetett 2000 felett tartottam, közel 2500-höz és nagyon úgy néz ki, hogy kevesebbet nyel a drága :D Nem akarom elkiabálni, majd tankolásnál kiderül, hogy mennyi is az annyi, de a mutató állása alapján (a 4 hónap tapasztalat után), úgy tűnik, hogy nagyon nem mindegy. Köszi a tippet! :P

2500-3000 az ideális, de ha nincs nagy forgalmi helyzet, akkor 2000-2500 körül is lehet vele nyugisan menni.

A kiégetés is sokat számít. :wink:

Link to comment
Megosztás:

hello mindenkinek!

Érdeklődnék, hogy az én 1,4-es 16v 99-es astram 117.000 km-rel

reggel a munkahelyig 5km, után 500m a szülőkhöz és vissza 5,5km! 8,5-9 literes átlag fogyi az most jó vagy lehetne kevesebb??? igaz 3000-3500ig pörgetve! 1-2 havonta olyan 40 km-es hosszab ut oda-vissza!

igaz egyszer mértem 5 személlyel 140-150 el egy 7L fogyit 250km-en ebből 40km város a többi a 4-es uton

most szerintetek a városi nem sok, vagy van e valami baja a gépnek!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is x14xe motoros a verdám, nekem szinte mindig 8-10 liter között van a fogyasztása.

A múltkor teszteltem, hogy mikor eszik a legkevesebbet, és az ideális érték autópályán 5.-ben max 3000-es fordulat, azaz 100km/h. Ez tényleg jó, csak olyan tempónál elalszom, így marad a 140-160-as tempó, amit viszont nagyon szeret a kocsi, és dinamikus is ebben a tartományban. Viszont nem eszik keveset :-)

Városban akkor eszik sokat, ha szintén 3000-en felül van pörgetve. Ha 2500-3000 között tartom a fordulatot akkor egész elfogadható a fogyasztás...

Én ezt vettem észre.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is x14xe motoros a verdám, nekem szinte mindig 8-10 liter között van a fogyasztása.  

A múltkor teszteltem, hogy mikor eszik a legkevesebbet, és az ideális érték autópályán 5.-ben max 3000-es fordulat, azaz 100km/h. Ez tényleg jó, csak olyan tempónál elalszom, így marad a 140-160-as tempó, amit viszont nagyon szeret a kocsi, és dinamikus is ebben a tartományban. Viszont nem eszik keveset :-)

Városban akkor eszik sokat, ha szintén 3000-en felül van pörgetve. Ha 2500-3000 között tartom a fordulatot akkor egész elfogadható a fogyasztás...

Én ezt vettem észre.

Ezt neked kell eldöntemi mi éri meg jobban! Kevesebbet fizetsz vay száguldozol!

üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.