Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

a múltkor már ecseteltem a posta várható negatív hatását a tetőablak szerkezetére.....2 hétre most vidékre megyek utána tudom postázni ha akkor is még ezt akarod.sztem a szegecsek meg fogják adni magukat....

Oké rendben jó lesz úgy is! Válalom az esetleges kockázatot! Akkor 2 hét múlva írj légyszi e-mailt hogy meg tudjuk beszélni a részleteket, a címem: dobai@maffia.hu Köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

"Ez itt a reklám helye:

Kényelmes autót akarsz?

Kevés a pénzed?

Olcsó fenntarthatóság a fő szempont?

Erős megbízható motor fontos a számodra?

Rekord 8)

Senator :wink:

Válaszd akármelyiket nem fogsz csalódni :!:"

A helyzet, hogy igaz fenti idézet, de égen földön nincs eladó Senator, pláne 3000 24v, kézi váltóval, és jó állapotban, talán azért is mert sanszosan valós az említett kijelentés ott fennt !! :)

Link to comment
Megosztás:

"Ez itt a reklám helye:

Kényelmes autót akarsz?

Kevés a pénzed?

Olcsó fenntarthatóság a fő szempont?

Erős megbízható motor fontos a számodra?

Rekord 8)

Senator :wink:

Válaszd akármelyiket nem fogsz csalódni :!:"

A helyzet, hogy igaz fenti idézet, de égen földön nincs eladó Senator, pláne 3000 24v, kézi váltóval, és jó állapotban, talán azért is mert sanszosan valós az említett kijelentés ott fennt !! :)

kb 2 hete volt fennt egy szeni. prsze el is kelt. igaz nem vóóót olcsó.. de szép volt. Kitartás, elöbb utóbb lesz fent megint.

Link to comment
Megosztás:

kb 2 hete volt fennt egy szeni. prsze el is kelt. igaz nem vóóót olcsó.. de szép volt. Kitartás, elöbb utóbb lesz fent megint.

Szia!

Nos mennyi volt az a nem olcsó? Mert egy haverom vett múlt augusztusban egy 3000 12 v-t , autom. +alk.autó és így volt a jó állapotú autó (azóta is jól szuperál egyébként) 300 000 ft-ocska. Amúgy egyáltalán nem sürgős, de mindig is fentem a fogam egy ilyen cirkálóra....

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nos mennyi volt az a nem olcsó? Mert egy haverom vett múlt augusztusban egy 3000 12 v-t , autom. +alk.autó és így volt a jó állapotú autó (azóta is jól szuperál egyébként) 300 000 ft-ocska. Amúgy egyáltalán nem sürgős, de mindig is fentem a fogam egy ilyen cirkálóra....

azért készülj fel,hogy kell ezeket rendesen kulcsolni főleg napi használatnál.

Link to comment
Megosztás:

azért készülj fel,hogy kell ezeket rendesen kulcsolni főleg napi használatnál.

Nos gondolom, hogy járhatok vele szerelőhöz is meg karosszériáshoz, mert ismerem az OPEL-eket, mivel nekem is az van és egyébként is olvasok róluk idegen nyelven is,... de mindegyiknek megvan a maga kompromisszum értéke, amiért vegvesszük őket és szeretjük is.

Amúgy én főleg inkább heti használatban járok pedált taposni és benzint eregetni, de max.5-600 km havonta.

Link to comment
Megosztás:

Nos gondolom, hogy járhatok vele szerelőhöz is meg karosszériáshoz, mert ismerem az OPEL-eket, mivel nekem is az van és egyébként is olvasok róluk idegen nyelven is,... de mindegyiknek megvan a maga kompromisszum értéke, amiért vegvesszük őket és szeretjük is.

Amúgy én főleg inkább heti használatban járok pedált taposni és benzint eregetni, de max.5-600 km havonta.

ha az üregvédelem megvan 1-2 évente csinálva akkor nem rohad nagyon szét......a többi meg tudás dolga,vagy rosszat veszel olcsón és megcsinálod vagy veszel egy jót drágán.......

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Rozsda. Vezérlés. Váltó.

van ott még más is......elkezdtem magam beleásni a B-be és vannak ott azért fincsi dolgok.

pl.:van klíma csak fel kell tölteni....na ennél a típusnál elég bonyolult minden beleértve a klímát is.

elkezdtem szétszedni a műszerfalat és újra kell az egész kábelköteget gyártanom,mert nem úgy működnek (ha egyáltalán mükszenek)a dolgok ahogyan kellene.

a villanyablakokra 2 hetem ment rá,a klímára 3 most a fűtésre 2.

ha nincsenek polcon tartalék alkatrészek akkor halott ügy....ja és ehhez cuccot szerezni igen nehéz dolog.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hétvégén megyek megnézni egy automata váltós 3.0 24V B Senator-t.

Meg szeretném venni, de előtte mindent ki akarok próbálni rajta.

Mi a gyenge pontja ennek a típusnak?

Van egyáltalán? :D

kapsz is egykét választ. :omg: csak ne a Tomitól várd :smartass: Meg ne tőlem. :hiya: Egy biztos ,hogy szuper autó lesz alattad. :pinch:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.