Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Olcsón megúsztad, ha jó lesz.

Hát lehetett volna olcsobban is megszerezni, de az bontott volt és csak egy kulcschippel.

Ehez meg két chip, kódkártya és az eladó felprogramozza a rendszám alapján a felszereltségi szintre( gondolom ABS, risztómentes, egyebek)

Mostmár nézhetek plusz 1 kulcsot ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali !

Van egy 2006-og G astrám, tápkábelt szeretnék az akksitól a csomagtérbe vezetni. A gondom, hogy nem találtam helyet, ahol a motortérből a kocsi belsejébe tudnám tolni a kábelt. Gondolom vannak ilyen célra gyárilag kialakított lyukak ledugózva, de nem találtam. Van valakinek ötlete, merre keressem, ill. ha nincs ilyen, akkor hol érdemes próbálkozni a behatolással ?

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Grat!

Lassan igazi skót leszel. A lehető legkevesebből a legtöbbet hozod ki. :P ;)

muszáj, már itt sincs kolbászból(akarom mondani sausage-ból) a kerítés ;)

De most már belevágok a lecsóba és a héten lesz új gumi és ha minden igaz müszaki is.

Aztán már csak még1 kulcs kell, kerékjáratív rozsdamentesítés és TAX(útadó) És sok balesetmentes km.

Bár még nem tudom hogy megtartom vagy eladom ;)

Link to comment
Megosztás:

muszáj, már itt sincs kolbászból(akarom mondani sausage-ból) a kerítés ;)

De most már belevágok a lecsóba és a héten lesz új gumi és ha minden igaz müszaki is.

Aztán már csak még1 kulcs kell, kerékjáratív rozsdamentesítés és TAX(útadó) És sok balesetmentes km.

Bár még nem tudom hogy megtartom vagy eladom ;)

Ami autó a képen van, az most melyik? Amelyik megmentette az életed, vagy amelyiknek Te akarod megmenteni az életét?

Link to comment
Megosztás:

2004-es Z14XE Caravanhoz keresnék elektromos rajzot.

Riasztót szeretnék befaragni a vasba, de ehhez jó lenne tudni, hol mi megy, hol mire lehet ráállni.

(ajtókapcsolók jele merre és hova fut be, kesztyűtartó körül hol lehet normális tápokat és kapcsolt tápot találni, stb)

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziaztok, ha már volt róla szó, elnézést, én nem találtam:

vettem egy 2003-as Y17DT GAstrát és szeretnék bele tempomatot. Laikusként azt gondolom, dízelbe is lehet... Szerintetek hol érdemes próbálkoznom vele, mennyibe kerülhet? Elsô körben gyári vagy azzal megegyezô érdekelne, csak aztán az ilyen webastós (asszem) megoldások... Valakinek tapasztalat utólagos tempomattal? Várom az ötleteket ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziaztok, ha már volt róla szó, elnézést, én nem találtam:

vettem egy 2003-as Y17DT GAstrát és szeretnék bele tempomatot. Laikusként azt gondolom, dízelbe is lehet... Szerintetek hol érdemes próbálkoznom vele, mennyibe kerülhet? Elsô körben gyári vagy azzal megegyezô érdekelne, csak aztán az ilyen webastós (asszem) megoldások... Valakinek tapasztalat utólagos tempomattal? Várom az ötleteket ;)

először is kapd le a kormány mögötti műanyagot és keress egy szabad csatlakozót kicsi 4 kábel megy bele ha megvan akkor veszel egy kart összedugod és láss csodát talán működik ha nem akkor fel kell ismertetni tech 2 vel és működni fog elméletileg

ha nincs csati szopi van vagy tudsz gyári kábelt venni vatera vagy máshonnan . keresel valakit aki be tudja rakni

de van aki berakta és nem működött , miért? ki tudja.

reménykedj hogy megvan a csati

Link to comment
Megosztás:

először is kapd le a kormány mögötti műanyagot és keress egy szabad csatlakozót kicsi 4 kábel megy bele ha megvan akkor veszel egy kart összedugod és láss csodát talán működik ha nem akkor fel kell ismertetni tech 2 vel és működni fog elméletileg

ha nincs csati szopi van vagy tudsz gyári kábelt venni vatera vagy máshonnan . keresel valakit aki be tudja rakni

de van aki berakta és nem működött , miért? ki tudja.

reménykedj hogy megvan a csati

Ok, akkor ezzel kezdem, szétkapom vmikor és majd meglátjuk. Kart szted hol lehet szerezni? Bontó? vagy Opel alkatrészbolt? Esetleg van utángyártott ilyesmi?

Link to comment
Megosztás:

Sziaztok, ha már volt róla szó, elnézést, én nem találtam:

vettem egy 2003-as Y17DT GAstrát és szeretnék bele tempomatot. Laikusként azt gondolom, dízelbe is lehet... Szerintetek hol érdemes próbálkoznom vele, mennyibe kerülhet? Elsô körben gyári vagy azzal megegyezô érdekelne, csak aztán az ilyen webastós (asszem) megoldások... Valakinek tapasztalat utólagos tempomattal? Várom az ötleteket ;)

Szia!

y17dt be 99% hogy be tudod tetteni. Ha a kábel megvan, nézd meg a kuplungkapcsolót is. ha az is benne van, akkor vegyél egy új kart (bontóban nem fogsz kapni, ha kapnál is kb ugyanannyi az új is).

19. ker Kócsag utcában megcsinálják neked a fiuk, olcsón!

üdv

Link to comment
Megosztás:

Ok, akkor ezzel kezdem, szétkapom vmikor és majd meglátjuk. Kart szted hol lehet szerezni? Bontó? vagy Opel alkatrészbolt? Esetleg van utángyártott ilyesmi?

ha nem akarsz tökölni vele, akkor autoszakin keress astra alkatrészre, ott szokta magát hirdetni vki asszem 19900-ért, ad mindent és fel is programozza. Lehet valaki ismeri őket, én az alább említett okok miatt el sem mentem.

Az, hogy valamiért nem működött az eddig csak és kizárólag az én nagy sajnálatomra a Z14XEP-nél fordul elő, mert a motorvezérlő nem hajlandó felismerni a tempomatot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.