Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Azt meg tudjátok mondani, hogyan kell a nem krómos belső kilincset krómosra cserélni?

És hogy az első, hátsó kilincs egyforma-e?

Az érdekel, hogy kivehető e roncsolás nélkül.

Roncsolás nélkül nem. A kárpitba van besajtolva. Biztosan lehet szépen mókolni vele, meg sokat szívni, de sztem nem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

Na megvan a HEKO légterelő kit (4db-os) <_< 6700 pénz volt, ahol vettem srác 5 perc alatt felpattintotta őket nekem. Azt hittem bonyolultabb lesz, de elég sima ügy volt, így utólag. Pár helyen ragasztó csík van a peremén, illetve mindegyiket pluszban tartja 2-2 db U-profil is. Nagyon korrekt, és dizájnos is.

Itt vettem

Jól néz ki!

Szép, szolid, lapos. Jól mutatna a fekete kocsimon :lol:

Link to comment
Megosztás:

hy fiuk segítség kéne. olyan központi zár vezérlő kéne ami megtanulja a gyári kulcs jelét ha van ilyen akkor egy linket dobnátok

valahogy nem akarok egy 120.000 ezres mókát elkövetni az opel szervizben

gajra ment a központi vezérlőm ami természetesen egyben van a riasztóval ami pedig az imoval vagy valami ilyesmi

igy tehát cserélni kéne a riasztós központi vezérlőt amihez új kulcsok és új imo kell

és most nincs kedvem ennyi pénzt kiadni. a jövőben sincs

a szaki valamit csinált 3E és már nyithatók az ajtók mint egy ladában gombolni kell mind a 3ajtón a csomit meg kulcsolni

köszi a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Lenne egy kérdésem.Van egy gyári opel távirányítóm.És nem tudom felprogramozni.Próbáltam op-com al is,és vittem az opelhez is.És a Tevh2-vel sem sikerült.Van erre vmi magyarázat??Előre is köszi

Ha nem ahhoz a modulhoz való amilyen a kocsiban muzsikál akkor gondolom nem megoldható a "házasság".

Link to comment
Megosztás:

hy fiuk segítség kéne. olyan központi zár vezérlő kéne ami megtanulja a gyári kulcs jelét ha van ilyen akkor egy linket dobnátok

valahogy nem akarok egy 120.000 ezres mókát elkövetni az opel szervizben

gajra ment a központi vezérlőm ami természetesen egyben van a riasztóval ami pedig az imoval vagy valami ilyesmi

igy tehát cserélni kéne a riasztós központi vezérlőt amihez új kulcsok és új imo kell

és most nincs kedvem ennyi pénzt kiadni. a jövőben sincs

a szaki valamit csinált 3E és már nyithatók az ajtók mint egy ladában gombolni kell mind a 3ajtón a csomit meg kulcsolni

köszi a válaszokat

menj ide:

http://www.hevederzar.hu/

Link to comment
Megosztás:

Megérkezett a váltószoknya, tegnap be is építettem. Kb. félóra az egész művelet. Nagyon jó lett, mindenkinek tudom ajánlani! Nagyon korrektek. Csak akkor kell fizetni ha meg vagy elégedve a termékkel. Ha nem tetszik akkor vissza is küldheted.

Itt van a honlapjuk!

Itt pedig az e-mail!

Sziasztok!

Valaki tud esetleg hasonló honlapot ahol ilyen váltószoknyákat lehetne venni?

Ma hívtam őket már megszünt a BT. <_<

Pedig ez nagyon jó ár lett volna érte.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! Lenne egy kérdésem bár nem astrás inkább elektromos!

Meg lehet olyat oldani hogy cd-s magnora rákötni egy kilsö valamit pl. PSP-t hogy a rádion keresztöl lejátsza a zenéket?

elörre is köszi

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! Lenne egy kérdésem bár nem astrás inkább elektromos!

Meg lehet olyat oldani hogy cd-s magnora rákötni egy kilsö valamit pl. PSP-t hogy a rádion keresztöl lejátsza a zenéket?

elörre is köszi

Valahol olvastam, hogy a végfok bemenete minden rádiónál ki van vezetve a hátsó csatikhoz, így ott lehet mókolni. Illetve azt is olvastam, hogy erre a célra jó a telefonnémítás. Mivel én ebben nem bíztam, mert akkor hogy is lesz szterejó. Meg boklászolni ott a drótok között... Inkább vettem egy FM transmittert.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! Lenne egy kérdésem bár nem astrás inkább elektromos!

Meg lehet olyat oldani hogy cd-s magnora rákötni egy kilsö valamit pl. PSP-t hogy a rádion keresztöl lejátsza a zenéket?

elörre is köszi

Hello!

Nekem egy JVC CD van a kocsiban annak az előlapján van egy 3,5" Jack aljzat AUX IN. Én úgy tudom ez pont erre való. A tiéden nincs ilyen ajzat? Az FM transmitter nekem nem jött be. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nekem egy JVC CD van a kocsiban annak az előlapján van egy 3,5" Jack aljzat AUX IN. Én úgy tudom ez pont erre való. A tiéden nincs ilyen ajzat? Az FM transmitter nekem nem jött be. <_<

Gyári opel rádiókon nincs ilyen lyuk. Nem mondom, hogy el vagyok ájulva az FM transmittertől, de kocsiba nekem megteszi. Akinek elég a gyári "fejegység" is ugye... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nekem egy JVC CD van a kocsiban annak az előlapján van egy 3,5" Jack aljzat AUX IN. Én úgy tudom ez pont erre való. A tiéden nincs ilyen ajzat? Az FM transmitter nekem nem jött be. <_<

helló

nekem sony cd-s magnó van benne és az elején nincs

de most reggel kihuztam és a hátuljan van "scar" bemenet bedugtam próbáltam és szolt csak az a baj hogy az elsö két hangoró szol a hátsó kettö meg a mélyláda nem

A mitöl lehet?

Link to comment
Megosztás:

helló

nekem sony cd-s magnó van benne és az elején nincs

de most reggel kihuztam és a hátuljan van "scar" bemenet bedugtam próbáltam és szolt csak az a baj hogy az elsö két hangoró szol a hátsó kettö meg a mélyláda nem

A mitöl lehet?

Attól, hogy az a bemenet elsősorban a telefonkihangosítóhoz van kitalálva..... <_<

Link to comment
Megosztás:

Attól, hogy az a bemenet elsősorban a telefonkihangosítóhoz van kitalálva..... <_<

és ezt nem lehet megoldani sehogy hogy ugy müködjön ahogy nekem tetszik?

Link to comment
Megosztás:

Mindegy ár rá jöttem a problémára egy két kábel összeforrasztgatok és akkor már jó lessz

majd ha kész lessz akkor dobok egy képet meg bövebb infót

Link to comment
Megosztás:

helló!valószinű nem jó helyere irok,de nem találtam a helyem!az a problémám,hogy nem tudom kikódolni a rádióm vdo 500as! hiába nyomom neki AS gombot ,nem hozza be a Code feliratot:S jó lenne ha segítene valaki!!előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

helló!valószinű nem jó helyere irok,de nem találtam a helyem!az a problémám,hogy nem tudom kikódolni a rádióm vdo 500as! hiába nyomom neki AS gombot ,nem hozza be a Code feliratot:S jó lenne ha segítene valaki!!előre is köszi!

Úgy emlékszem, hogy gyújtás+AS gomb.

Link to comment
Megosztás:

Valahol olvastam, hogy a végfok bemenete minden rádiónál ki van vezetve a hátsó csatikhoz, így ott lehet mókolni. Illetve azt is olvastam, hogy erre a célra jó a telefonnémítás. Mivel én ebben nem bíztam, mert akkor hogy is lesz szterejó. Meg boklászolni ott a drótok között... Inkább vettem egy FM transmittert.

A telefonnémítás az nem hangfrekis bemenet tudtommal csak adott feszre a kimeneteit némítja a rádiónak. A végfokok bemenete nincs kivezetve de ki lehet vezetni ha ügyesen megtalálod a lábakat a panelon. A H astra topicban is van erről egy leírás az ottani gyári rádiónak az átmókolására.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.