Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Hol?

Nekem is felkeltette az érdeklődésem! Nem találtam még megfelelő helyet a napszemcsinek.

Én például beballagtam a helyi márkaszervizbe és cikkszám alapján megvettem 2800Ft-ért... <_<

Az átalakítást viszont nem értettem, az enyém cuppra felment a helyére, mondjuk nekem volt ott előtte kapaszkodó.

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK.

SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI, MOST VETTEM EGY 2003-AS G ASTRÁT. NEM JÓ RAJT A FŰTÉS KAPCSOLÓ ÉS A LEVEGŐ ELOSZTÓ KAPCSOLÓNÁL A VILÁGÍTÁS.

BESZÉLTEM SZERELŐVEL AZT MONDTA NEM ÉRI MEG BAJLÓDNI VELE, MERT LEGALÁBB 4 ÓRA MUNKA AZ IZZÓ KICSERÉLÉSE.

TÉNYLEG ÍGY VAN? NINCS VALAMI EGYSZERŰ MÓDJA?

ÜDV.

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK.

SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI, MOST VETTEM EGY 2003-AS G ASTRÁT. NEM JÓ RAJT A FŰTÉS KAPCSOLÓ ÉS A LEVEGŐ ELOSZTÓ KAPCSOLÓNÁL A VILÁGÍTÁS.

BESZÉLTEM SZERELŐVEL AZT MONDTA NEM ÉRI MEG BAJLÓDNI VELE, MERT LEGALÁBB 4 ÓRA MUNKA AZ IZZÓ KICSERÉLÉSE.

TÉNYLEG ÍGY VAN? NINCS VALAMI EGYSZERŰ MÓDJA?

ÜDV.

Húzd le a ventilátor kapcsolót,és megláthatod az égőt mögötte,ez attól is függ,hogy behr,vagy belphi rendszered van.

Azt meg innen tudod meg! <_<

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK.

SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI, MOST VETTEM EGY 2003-AS G ASTRÁT. NEM JÓ RAJT A FŰTÉS KAPCSOLÓ ÉS A LEVEGŐ ELOSZTÓ KAPCSOLÓNÁL A VILÁGÍTÁS.

BESZÉLTEM SZERELŐVEL AZT MONDTA NEM ÉRI MEG BAJLÓDNI VELE, MERT LEGALÁBB 4 ÓRA MUNKA AZ IZZÓ KICSERÉLÉSE.

TÉNYLEG ÍGY VAN? NINCS VALAMI EGYSZERŰ MÓDJA?

ÜDV.

Nekem értelmezési problémám van.Most akkor csak az izzóval van baj vagy a fűtéskapcsoló sem jó?

A másik pedig az,hogy akkor mit mondott rá a "szerelő":nem jó az izzó,sok munka kicserélni,add el az autót és

vegyél olyat amiben jó a világítás?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy az Opelom Security Code-ját, ami a kulcsok tanításához kell, azt honnan tudom beszerezni? Második tulajdonos vagyok, majdnem minden megvan az autóhoz, legalábbis ezt sehol sem találom. 1998-as G Astráról van szó.

Köszi

márkakereskedés <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem értelmezési problémám van.Most akkor csak az izzóval van baj vagy a fűtéskapcsoló sem jó?

A másik pedig az,hogy akkor mit mondott rá a "szerelő":nem jó az izzó,sok munka kicserélni,add el az autót és

vegyél olyat amiben jó a világítás?

SZIA.

IGAZAD VAN ROSSZUL FOGALMAZTAM, A KAPCSOLÓ JÓL MŰKÖDIK CSAK A VILÁGÍTÁS NEM JÓ. AMIKOR BESÖTÉTEDIK A RÁDIÓ ALATTI RÉSZT EGYÁLTALÁN NEM LÁTNI, SEM A KAPCSOLÓKAT SEM A KÖRÜLÖTTE LÉVŐ SZÁMOKAT, RAJZOKAT NEM LÁTNI.. ÚGY KELL KITAPOGATNI A KAPCSOLÓKAT. CSAK A SZIVARGYÚJTÓ VILÁGÍT.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma délután elindultam és mentem először olyan 30 km-t, majd megint 30-at megint és 2 órás állás után megint 15 km-t, jó része az M0-áson volt. Aztán megálltam és beszélgettünk az autóban, a rádió halkan szólt és a világítás fel volt kapcsolva. Aztán egyszer csak a rádió elnémult és nem tudtam beindítani az autót. Indító kábellel be kellett indítani. Az akksi GM 5 éves. Kuka? Milyet érdemes venni? Sok félét olvastam itt a fórumon is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma délután elindultam és mentem először olyan 30 km-t, majd megint 30-at megint és 2 órás állás után megint 15 km-t, jó része az M0-áson volt. Aztán megálltam és beszélgettünk az autóban, a rádió halkan szólt és a világítás fel volt kapcsolva. Aztán egyszer csak a rádió elnémult és nem tudtam beindítani az autót. Indító kábellel be kellett indítani. Az akksi GM 5 éves. Kuka? Milyet érdemes venni? Sok félét olvastam itt a fórumon is.

Először is irány egy autóvillamossági szerelő. Ha ő is azt mondja, hogy az akku kuka, akkor válogass a fórumon olvasottakból.

Link to comment
Megosztás:

ismét működik a tempomatom <_<

a kuplungkapcsoló hibás beépítése miatt nem működött

helyes beszerelése : a kapcsoló mozgó részétki kell húzni és ráengedni a pedált ami betolja annyira amennyire szükséges én ott követtem el a hibát, hogy teljesen visszanyomtam ezt a pöcköt és nem érzékelte a kocsi hogy fel van engedve a kuplung ezért nem kapcsolta a tempomatot

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.