Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!Következő a probléma,kíváncsi vagyok a szakik véleményére.Astra g z14xe de z16xe ecu van benne kiderült hogy a pótkulcs nem indítja indításgátló hibát ír be a pótkulcsre meg hogy rossz kulcs van benne.Próbáltuk tanítani azt írta rá hogy kulcs nem programozható.Opel szervízben tech 2 ugyan ez a probléma nem tanítható az immo chip és nem is törölhetők a kulcsok chipjei.Azt mondták hogy valszeg az a baja hogy z16xe az ecu az immo viszont z14xe valszeg nem kompatibilis.Aki tudja mi lehet a gond plz segítsen.Köszönettel Iván

Link to comment
Megosztás:

gyári sárgában is elérhető ? te csináltad zöldre?

A kép kicsit csal, ennek a színe zöldessárga valójában. Nem lehet a háttérvilágítást variálni. A gyári sárga világításhoz elég jól megy. Nekem zöld minden, sajnos elég jól elüt, inkább a sárga felé húz a kijelző színe.

Link to comment
Megosztás:

Bármelyik benzinesbe be lehet rakni. Tgabika már látom, hogy be is linkelte, minden infó megtalálható ott. Előre utalás van, 1 hét alatt le is zongoráztam az egészet :)

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

A belinkelt honlapon minden információt megtaláltam, csak azt nem, hogy hogyan lehet megvásárolni (megrendelni).

Ha ebben segítenétek nagyon megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

A belinkelt honlapon minden információt megtaláltam, csak azt nem, hogy hogyan lehet megvásárolni (megrendelni).

Ha ebben segítenétek nagyon megköszönném.

E-mail címre angolul levél a srácnak, hogy mit szeretnél, ő visszaküldi az utaláshoz szükséges adatokat, nagyjából ennyi. Nekem 1 hét alatt meg is volt az egész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.