Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Garancia már nincs rá, így nem tudom jogom van e bérgépkocsit kérni ingyen, vagy a biztosító számlájára.

Persze hogy kérhetsz, vagy hozzájárulást (erről számlát sem kell vinned, napi ~3000Ft). ez nem függ semmitől,

mindenképpen állnia kell a biztosítónak, ha kéred.

Link to comment
Megosztás:

Voltam az opelnél. Nem sok jóval kecsegtettek, azt mondta a srác, hogy nagy esélye van a gtk-nak, de majd a biztosítótól függ. Kitöltöttem egy valag papírt, és mindent intéznek. Még a héten megmondja, hogy menniyért csinálják meg, a biztosító erre fog rábólintani vagy nem. Nincs valakinek Allianz-os ismerőse, aki bele tud ebbe szólni?

Link to comment
Megosztás:

segitséget kérnék g astra elektromos bajához:nem müködnek: el. ablakok,rádio,belső villágitás ,hátsó üveg fűtés,rádio kijelző. minden épitő szándékot nagyon megköszönnék üdv.tb

kicsit részletesebben ird le az elözményeket

hogyan mikor egyszerre ment ki stb.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Garancia már nincs rá, így nem tudom jogom van e bérgépkocsit kérni ingyen, vagy a biztosító számlájára.

A garanciának semmi köze a biztosító által fizetendő bérkocsihoz. Ha tudod bizonyítani, hogy napi életviteledhez nélkülözhetetlen (pl. munkához nélkülözhetetlen)az autó, akkor jár. Egyéb esetben nemigen fizetik.

Link to comment
Megosztás:

MINEN BIZTI JÓ. Én igazábol a multimeterre gondolok, csak hát megkérdezem valaki találkozott-e már ilyen betegséggel.

cseréltünk de akkor olyan jelenség volt hogy ablkatörlő magátol elindult de ez beázástól volt.

Nem mostátok az autót föleg bal elöröl?

Minden esetre nézzétek meg a bal első burkolat alatt a nagy csatlakozot.

nincs elázva.(kontakt hiba.....)Persze ha mostátok.

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozó jó nincs beázva és nem is lett mosva. Teljesen tanácstalan vagyok A multitimer elvileg ezeket vezérli plusz még a központi zárat ,irányjelzőt de a központi és az index müködnek valaki mentsen meg az őrűlettől mert kihullik a hajam.előre is köszönöm üdv tb

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozó jó nincs beázva és nem is lett mosva. Teljesen tanácstalan vagyok A multitimer elvileg ezeket vezérli plusz még a központi zárat ,irányjelzőt de a központi és az index müködnek valaki mentsen meg az őrűlettől mert kihullik a hajam.előre is köszönöm üdv tb

De a kérdés mitörtént hogy mikor ment szét.

Elöéletet mesélj.

Link to comment
Megosztás:

Légzsákok cserések voltak most lett kész a javitásból. Már mindennen végig mentem kétszer de semmmi nem jutok az 1ről a 2-re pedig nem voltak a kábelek bojgatva.Az a baj ,hogy azt mondják valamit elkötöttem de nem kötötem szét semmit csak a lufikat cseréltem ki ami nem 1 kis melo de szegény ember vizzel főz.

Link to comment
Megosztás:

Légzsákok cserések voltak most lett kész a javitásból. Már mindennen végig mentem kétszer de semmmi nem jutok az 1ről a 2-re pedig nem voltak a kábelek bojgatva.Az a baj ,hogy azt mondják valamit elkötöttem de nem kötötem szét semmit csak a lufikat cseréltem ki ami nem 1 kis melo de szegény ember vizzel főz.

DE Astra-g-ről beszélünk.ugye?

Nehogy Astra-H mert az can-bus rendszerü

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.