Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Milyen típusú égő kell elölre a G Astrába? H7-es?

Másik kérdés, hogy hogy a fenébe lehet kicserélni, mert az Istennek sem bírtam kifodítani a helyéről a lámpabúrát. Gondolom a két felső csavaron kívül van még máshol is ami fogja, de ahhoz meg végképp nem férek hozzá.

Már a Vectránál is megőrjített az égőcsere. Egyszerűen egy borzalom, hogy le kell bontani a lámpabúra körül a fél autót.

Nyugi, semmi ilyesmit nem kell csinélni égőcseréhez. Nem kell kiszedni az egész lámpabúrát. Hátulról ki lehet csavarni az égőt foglalattal együtt. H7 kell bele. Nézd meg a kezelési útmutatót, le van írva benne az izzócsere. Nem bonyolult, kell egy kis kézügyesség a visszarakáskor, főleg a jobb oldalinál, de sztem menni fog.

Link to comment
Megosztás:

Talán mert így kétszer akkora áramok futkosnak a feleakkorára méretezett vezetéken, és a foncsor sem

szereti ezt a nagy hőleadást :)

Még a műanyagok és én sem se szemből, se tükörből. :) Ez az izzó amúgy is csak a versenyeken megengedett.

Link to comment
Megosztás:

A kapott pénzt inkább egy kis plusz agyra szánd, hogy ne sok ilyen hülyeséget találj ki, mint a 100w H7....... :)

jól van na, bazi sokat értek ám hozzá...

Havernak van A Vectra és abba is erősebbet tett mint a gyári és vígan szaladgál 2éve így vele. Ezek szerint mázlija van.

Link to comment
Megosztás:

jól van na, bazi sokat értek ám hozzá...

Havernak van A Vectra és abba is erősebbet tett mint a gyári és vígan szaladgál 2éve így vele. Ezek szerint mázlija van.

OK!

Nem sértésnek szántam én sem, de ne csinálj alapból hülyeséget: nem véletlen van ráírva és kitalálva a max Watt szám a lámpatesthez, sőt a vezetékek is méretezve vannak.. :)

A xenon tényleg nem olcsó, bár jól lehet sokkal elérhetőbb az ára mint egy-két éve.

Az meg hogy a barátod eddig eljárt így vele és nem volt gond, örülhet neki, szerencséje volt, vagy talán nem használta annyit...

Nem elrettentés képpen, de egyszer saját szememmel láttam, amikor a gagyi kínai elektromos vízforraló kb 2másodperc alatt rommá égett vezetéke (ami a szivargyújtóra volt kötve) majdnem tüzet okozott egy autóban...

A vezeték a cérnánál is vékonyabb volt, az egészet épp hogy bedugták kipróbálni....

Link to comment
Megosztás:

jól van na, bazi sokat értek ám hozzá...

Havernak van A Vectra és abba is erősebbet tett mint a gyári és vígan szaladgál 2éve így vele. Ezek szerint mázlija van.

Határozottan igen!

Mert még senki nem állította meg, mivel mire visszanyerte látóképességét, a marhája már messze járt.

Autózzatok egy kicsit egymás mögött, majd szembe. Baromira nagy élmény lesz garantálom.

Viszont LÁTÁSRA! :)

P.S.: Ja 12volt. De hány amper?

Link to comment
Megosztás:

egyébként nem értem miért terhelné a vezetéket, amikor az 55wattos is 12v-t kap meg a 100-as is :)

Ami ilyenkor változik az az ÁRAMERŐSSÉG!

A feszültség konstans (majdnem), viszont ugyanakkora keresztmetszetű vezetéken jóval nagyobb áram folyik.... :)

Link to comment
Megosztás:

Havernak van A Vectra és abba is erősebbet tett mint a gyári és vígan szaladgál 2éve így vele. Ezek szerint mázlija van.

Láttunk már szétégett világításkapcsolót hasonló lámpatuning miatt... :)

egyébként nem értem miért terhelné a vezetéket, amikor az 55wattos is 12v-t kap meg a 100-as is :)

kis általános iskolás fizika: teljesítmény = feszültség * áramerősség :)

kis tudomány: a vezeték keresztmetszete határozza meg a rajta átvihető maximális áramot. :D

Link to comment
Megosztás:

Megvolt az égőcsere. 55w-s helyett 100wattosat raktam bele, lássák csak, hogy jövök :)

Tungsram Megalight!!!

Nekem bevált. Jobb fénye van mint egy sima 50valahány w-osnak. Ja és a szemből jövők sem anyáznak :)

Szebb, fehérebb a fénye is és nem sárgás árnyalatú.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.