Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Én úgy hoztam ki a kocsit hogy volt benne, de nem gyári bár ugye a szalonba rakták bele.Novemberbe lesz 7 éves a kocsi és azóta is benne van és jól működik.Fel lehet hajtani és tárolóként is funkcionál.Ott tartom a fejegység előlapját.

Ilyen:

http://www.shopmania.hu/autoskeszletek/p-opel-astra-h-2004-auto-kartamasz-4212856

Enyém is ilyen, szerintem jól funkciónál. Nem is gondoltam volna hogy kb ennyibe kerül.

Amúgy sok minden elfér benne, én ott tartom a szivargyújtós töltőt, meg a gps, telefon tartót.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1. Ez egy könnyű kérdés, hogy mekkora kormányvédőt kell venni? Kezd kopni a borítása és kellemetlen a kezemnek. 37-39 cm-es kell rá? Van valakinek tapasztalata milyet érdemes?

2. Utastérvilágítást szeretnék hátra. Van ilyen lehetőség? Beszerelést nem én csinálnám, azt ráhagyom a hozzártőkre.

3. Kerékpártartót milyet ajánlotok? Nincs vonóhorgom, gondolom utólag horror áron lehet rászerelni. 5 ajtós az autóm és gondolkodtam a hátsó ajtóra szerelhető változaton is. 3 bicajhoz kellene.

Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1. Ez egy könnyű kérdés, hogy mekkora kormányvédőt kell venni? Kezd kopni a borítása és kellemetlen a kezemnek. 37-39 cm-es kell rá? Van valakinek tapasztalata milyet érdemes?

2. Utastérvilágítást szeretnék hátra. Van ilyen lehetőség? Beszerelést nem én csinálnám, azt ráhagyom a hozzártőkre.

3. Kerékpártartót milyet ajánlotok? Nincs vonóhorgom, gondolom utólag horror áron lehet rászerelni. 5 ajtós az autóm és gondolkodtam a hátsó ajtóra szerelhető változaton is. 3 bicajhoz kellene.

Előre is köszi a válaszokat.

Létezik gyárilag a kapaszkodóba szerelt világítótest.

Üdv.

van valakinek esetleg felesleges elektromos tükör állító kapcsolója?

kiesett a kis oldalváltó kapcsoló, és láttam, hogy el is tört az egyik láb, ami bent tartja.

Pesten tudok adni ha kell...

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1. Ez egy könnyű kérdés, hogy mekkora kormányvédőt kell venni? Kezd kopni a borítása és kellemetlen a kezemnek. 37-39 cm-es kell rá? Van valakinek tapasztalata milyet érdemes?

2. Utastérvilágítást szeretnék hátra. Van ilyen lehetőség? Beszerelést nem én csinálnám, azt ráhagyom a hozzártőkre.

3. Kerékpártartót milyet ajánlotok? Nincs vonóhorgom, gondolom utólag horror áron lehet rászerelni. 5 ajtós az autóm és gondolkodtam a hátsó ajtóra szerelhető változaton is. 3 bicajhoz kellene.

Előre is köszi a válaszokat.

1. Én nem gondoltam ezt a dolgot túl! Autósboltban vettem egy ízléses univerzálisat, és az rendesen illeszkedett is... Sokáig úgy használtam. Mondjuk azóta 11.000 Ft-ért lebőröztettem egy autókárpitossal, így olyan mint egy gyári varrott bőr kormány.

2. Létezik olyan gyári kapaszkodó, amiben van egy kis (talán Hella) lámpa. Ki lehet cserélni, és ha nincs ott a csatlakozó, csak annyit kell tenni, hogy az első utastér lámpától elvezeted a pozitív és a negatív szálat odáig, ezzel mát működik is ajtónyitásra illetve a műszerfali lámpakapcsolóra. Ezen kívül kell még egy test kábel amit én a B oszlop burkolat alatt testteltem, hogy a lámpa külön is kapcsolható legyen a saját kis kapcsolójával.

3. Én tetőcsomagtartóra rögzíthetővel szoktam szállítani a 3 bicajt. Kettő előre néz, egy pedig hátra. Fogyasztást brutálisan növeli, de nem szoktam messze vinni, azt meg kibírom max. 70 km/h-val. (Apró tanács: A számítógép egérpad egy vékony, erős, de puha anyag, amit rá szoktam hajtani a vázra, mielőtt a váz rögzítőbe beletolom, és megszorítom. A kerekek rögzítésénél, meg a fűtéscsövek szigetelésénél használt anyagot szoktam a felnire tenni, mielőtt lerögzítem. Kötegelővel is le szoktam szorítani, az nem old ki soha. Ezek az apróságok miatt, még soha egy karc nem keletkezett a bicajokon szállítás közben.)

Én a csomagtartóra rögzíthetőtől féltem, nekem fura, hogy 2-3 bicaj cibálja a hátsó ajtót. És van egy kis gyári hátsó spoilerem, ami megint nem tudom, hogy nem-e akadálya ennek a módszernek. Bár biztosan jó, ha merik forgalmazni.... Vonóhorgom azóta van, de egyenlőre azt még nem próbáltam, mondjuk az új szabály szerin arra meg olyankor át kéne szerelni a rendszámot, amivel én szintén rúgtam egy öngólt, mert nem használok rendszámtartót, nekem ragasztva vannak a rendszámaim a gyári helyükre.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1. Én nem gondoltam ezt a dolgot túl! Autósboltban vettem egy ízléses univerzálisat, és az rendesen illeszkedett is... Sokáig úgy használtam. Mondjuk azóta 11.000 Ft-ért lebőröztettem egy autókárpitossal, így olyan mint egy gyári varrott bőr kormány.

2. Létezik olyan gyári kapaszkodó, amiben van egy kis (talán Hella) lámpa. Ki lehet cserélni, és ha nincs ott a csatlakozó, csak annyit kell tenni, hogy az első utastér lámpától elvezeted a pozitív és a negatív szálat odáig, ezzel mát működik is ajtónyitásra illetve a műszerfali lámpakapcsolóra. Ezen kívül kell még egy test kábel amit én a B oszlop burkolat alatt testteltem, hogy a lámpa külön is kapcsolható legyen a saját kis kapcsolójával.

3. Én tetőcsomagtartóra rögzíthetővel szoktam szállítani a 3 bicajt. Kettő előre néz, egy pedig hátra. Fogyasztást brutálisan növeli, de nem szoktam messze vinni, azt meg kibírom max. 70 km/h-val. (Apró tanács: A számítógép egérpad egy vékony, erős, de puha anyag, amit rá szoktam hajtani a vázra, mielőtt a váz rögzítőbe beletolom, és megszorítom. A kerekek rögzítésénél, meg a fűtéscsövek szigetelésénél használt anyagot szoktam a felnire tenni, mielőtt lerögzítem. Kötegelővel is le szoktam szorítani, az nem old ki soha. Ezek az apróságok miatt, még soha egy karc nem keletkezett a bicajokon szállítás közben.)

Én a csomagtartóra rögzíthetőtől féltem, nekem fura, hogy 2-3 bicaj cibálja a hátsó ajtót. És van egy kis gyári hátsó spoilerem, ami megint nem tudom, hogy nem-e akadálya ennek a módszernek. Bár biztosan jó, ha merik forgalmazni.... Vonóhorgom azóta van, de egyenlőre azt még nem próbáltam, mondjuk az új szabály szerin arra meg olyankor át kéne szerelni a rendszámot, amivel én szintén rúgtam egy öngólt, mert nem használok rendszámtartót, nekem ragasztva vannak a rendszámaim a gyári helyükre.

A lámpás kapaszkodóhoz le kellett szerelni az egész tetőkárpitot?Ha igen, akkor hogy csináltad?

Link to comment
Megosztás:

A lámpás kapaszkodóhoz le kellett szerelni az egész tetőkárpitot?Ha igen, akkor hogy csináltad?

Hali!

Én simán átdugtam egy horganyzott drótot előről hátra, majd behúztam vele a vezetékeket. Persz nem annyira simán de azért meg lehet csinálni. Ha a kapaszkodó helyén felnézel látni fogsz egy jó hüvelykujjnyi nyílást a tetőlemezen ahol a vezetékeket ki tudod húzni, na ezt kell megcélozni a dróttal. Ne nyíl egyenesen, hanem inkább ívesen a szélekhez közölebb próbálkozz ott több a hely.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A 3 ajtós ajtóbehúzója megeggyezik az 5 ajtós vagy caravan ajtóbehúzójával és simán átrakható vagy vannak méretbeli különbségek?

Elektromos ablak beépítése miatt kérdezem, mert hozzá tudnék jutni egy párhoz kapcsolóval együtt, és így nem kéne a kapcsolók helyét farigcsálni.

Ha jól tudom az emelő szerkezet az nem ugyan olyan bár ez most nem is lényeg, csak megerősités képpen kérdezem.

Köszi!

Módosítva : Tenky89
Link to comment
Megosztás:

Uff.

A hétvégén be akarom szerelni a nappali menetfényt. A kérdés a következő. Aki szerelt már be ilyet, honnét piritotta a petrolt ami gyújtásra kel életre?

Köfi.

Hi!

Esetleg a tipusa? ha van hozzá vezérlő akkor aku +, - és helyzet jelző.

Módosítva : astra 1
Link to comment
Megosztás:

Hi!

Esetleg a tipusa? ha van hozzá vezérlő akkor aku +, - és helyzet jelző.

Bele van építve a vezérlő, jól is működik, kiprobáltam.

Ahogy írod az tuti nem jó, hiszen ha rákötném direkt az akkura akkor non-stop világítana.

Olyan pontot keresek ami gyujtásra ad 12 voltot.

Link to comment
Megosztás:

Uff.

A hétvégén be akarom szerelni a nappali menetfényt. A kérdés a következő. Aki szerelt már be ilyet, honnét piritotta a petrolt ami gyújtásra kel életre?

Köfi.

Szia!

A baloldali toronycsapágy melletti relédobozban van az üzemanyag szivattyú reléje. Vastag piros a gyújtás utáni 12V. Vagy az olajgomba szála

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Uff.

A hétvégén be akarom szerelni a nappali menetfényt. A kérdés a következő. Aki szerelt már be ilyet, honnét piritotta a petrolt ami gyújtásra kel életre?

Köfi.

Szia,

én már szereltem be, motorér, fékrásegítő melletti, feletti relé doboz, ott meg kiméred melyik lábra kapcsol gyújtásra, na meg kell majd egy 5 lábú relé ha szabályosan akarod bekötni ;)

Link to comment
Megosztás:

Bele van építve a vezérlő, jól is működik, kiprobáltam.

Ahogy írod az tuti nem jó, hiszen ha rákötném direkt az akkura akkor non-stop világítana.

Olyan pontot keresek ami gyujtásra ad 12 voltot.

Ha így kötöd csak motorindításra gyullad ki(ha a generátor el kezdi tölteni az akksit) és leállitáskor el is alszik

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.