Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Az lehet de ezen minden jelölés megvan ahhoz hogy ne baszt.....on a rendőr bácsi! :)

És hát az Osram az csak Osram még ha a névért picit többet is kell fizetni! ;)

Az enyémen is megvan minden jelölés az E és az RL00 is. Sőt szabályosan van felszerelve is :-)

Májusban volt műszakin a gép ott se kötöttek bele. Szépek amúgy a képek, jól mutat a verdán, felülről is le tudnád fényképezni, mennyire lóg ki?

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen is megvan minden jelölés az E és az RL00 is. Sőt szabályosan van felszerelve is :-)

Májusban volt műszakin a gép ott se kötöttek bele. Szépek amúgy a képek, jól mutat a verdán, felülről is le tudnád fényképezni, mennyire lóg ki?

Neked milyen van, be tudod linkelni? Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ilyen: http://www.extracar.hu/nappali_menetfeny/drl635

Te láttad múltkor Tihanynál mikor szemben jöttél hogy milyen. Tudnál róla nyilatkozni hogy feltűnő e vagy sem? Mert én még sosem mentem szemben a kocsimmal :D

Észrevettem, s észrevehető! ;)

Mondjuk mikor mellettem elmentél, s az aranyszín sötétített ablakok, után gondoltam, hogy Te voltál.

Amúgy nekem ami legjobban bejön az McElek vectrájába beépített... Vele Esztergomnál futottam össze, s tényleg Ő volt, mint utólag kiderült. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Észrevettem, s észrevehető! ;)

Mondjuk mikor mellettem elmentél, s az aranyszín sötétített ablakok, után gondoltam, hogy Te voltál.

Amúgy nekem ami legjobban bejön az McElek vectrájába beépített... Vele Esztergomnál futottam össze, s tényleg Ő volt, mint utólag kiderült. :)

McEleké tényleg szép, de ha kör alakút szeretnél az ott kezdődik nekünk hogy lökös csere ;) Nem tudom a mi ködlámpánkba bele lehetne e integrálni, hogy mennyire szétszedhető a lámpa maga. Ha jól emlékszem DarthVödör csinálta McEleknek a lámpát, ő talán tudna nyilatkozni erről a projektről.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen is megvan minden jelölés az E és az RL00 is. Sőt szabályosan van felszerelve is :-)

Májusban volt műszakin a gép ott se kötöttek bele. Szépek amúgy a képek, jól mutat a verdán, felülről is le tudnád fényképezni, mennyire lóg ki?

Szinte semennyire nem lóg ki sőt inkább beljebb van a síktól!

http://kepfeltoltes.hu/140720/IMG_0178_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/140720/IMG_0179_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

McEleké tényleg szép, de ha kör alakút szeretnél az ott kezdődik nekünk hogy lökös csere ;) Nem tudom a mi ködlámpánkba bele lehetne e integrálni, hogy mennyire szétszedhető a lámpa maga. Ha jól emlékszem DarthVödör csinálta McEleknek a lámpát, ő talán tudna nyilatkozni erről a projektről.

Biztos vagyok benne hogy abba is bele lehet tenni sőt olvastam is róla valahol hogy sütőben 150 fokon kell pár percet melegíteni és szétjön! De hogy magyarázod el a rendőrnek hogy te nem a ködlámpának használod a ködlámpát hanem nappali menetfénynek? Ez kapásból egy 5 ezres minimum vagy több!

Link to comment
Megosztás:

Tempomat beszerelését szeretném!

x14xe astra g 1998 . Valakinek van hozzáfűznivalója hogy mennyire jó a bovdenes tempomat , és működhet-e a dolog???

Akkutartó mellett nincs kiépítve a gyári csatlakozó. Ez mekkora hátrány???

Válaszokat előre is köszönöm!

2 vel kell visszabb olvasni, hogy lasd mi a helyzet. 2KETTŐKETTŐKETTŐŐ

Tokeletesen mukodik es megbizhato. Elold kuplungra, fekre. Nem baj ha nincs bekabelezve, megoldhato. Kell hozza B omega tempomat egyseg kabellel, es G astra tempomatos index kar. Aki nekem csinalta, elotte egy f astra coupe v6 ra csinalt, es egy a corsa tr c20xe-hez. Elegge tapasztalt.

Elmult ket napban minden kiprobaltam, tokeletesen mukodik, nincs akadekoskodas.

Módosítva : H0r1
Link to comment
Megosztás:

2 vel kell visszabb olvasni, hogy lasd mi a helyzet. 2KETTŐKETTŐKETTŐŐ

Tokeletesen mukodik es megbizhato. Elold kuplungra, fekre. Nem baj ha nincs bekabelezve, megoldhato. Kell hozza B omega tempomat egyseg kabellel, es G astra tempomatos index kar. Aki nekem csinalta, elotte egy f astra coupe v6 ra csinalt, es egy a corsa tr c20xe-hez. Elegge tapasztalt.

Elmult ket napban minden kiprobaltam, tokeletesen mukodik, nincs akadekoskodas.

Kösz. De már néztem annyi variációt, nem is tudom hogy érdemes nekifogni.

Mennyiből lehet kihozni. mennyiért és hol csinálták mert engem nagyon érdekel!

Link to comment
Megosztás:

Kösz. De már néztem annyi variációt, nem is tudom hogy érdemes nekifogni.

Mennyiből lehet kihozni. mennyiért és hol csinálták mert engem nagyon érdekel!

Ugy kell nekifogni, hogy beszerzed a cuccokat hozza, es odatolod Gyummanak az autot. 1 nap alatt elkeszul.

Fontos a B omega vezerlo egyseg, mert annak eleg hosszu a bovdene, ugyanis csak a nyulvanyra lehet elrakni ugy,hogy kulturaltan nezzen ki, es ne logjon bele semmibe. A tempomatos iranyjelzo kar G astrahoz legyen, mert csak az mukodik. A kabelezes pedig ugy nez ki , hogy az egyseg melle kell a csatlakozo is nemi kabellel, majd azt meg kell toldani es behuzni az utasterbe, ott meg elkotogetni a szukseges helyekre. Van ra kapcsolasi rajz. Sebesseg jeltol kezdve a pedalokkal valo oldasig rengeteg mindent kell bekotni.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Ugy kell nekifogni, hogy beszerzed a cuccokat hozza, es odatolod Gyummanak az autot. 1 nap alatt elkeszul.

Fontos a B omega vezerlo egyseg, mert annak eleg hosszu a bovdene, ugyanis csak a nyulvanyra lehet elrakni ugy,hogy kulturaltan nezzen ki, es ne logjon bele semmibe. A tempomatos iranyjelzo kar G astrahoz legyen, mert csak az mukodik. A kabelezes pedig ugy nez ki , hogy az egyseg melle kell a csatlakozo is nemi kabellel, majd azt meg kell toldani es behuzni az utasterbe, ott meg elkotogetni a szukseges helyekre. Van ra kapcsolasi rajz. Sebesseg jeltol kezdve a pedalokkal valo oldasig rengeteg mindent kell bekotni.

Na azért majd csak közelebb állunk a megoldáshoz!

Mibe került a beszerelés + a cuccok ? Tudsz elérhetőséget adni aki beszerelte? Hová valósi?

Köszönöm segítségedet!!!

Link to comment
Megosztás:

Nekem megvan a száma de nem tudom elérni 3 napja. Amúgy budapesti. Ha elértem rákérdek nála hogy megadhatom e a számát neked.

Amúgy ha bowdenes a gázpedálod akkor keress majd mert nekem két bowdenes szettem is van jelenleg és csak egy fog kelleni...

Valaki megadná Gyumma elérhetőségét tempomat ügyben?????

Link to comment
Megosztás:

Nekem megvan a száma de nem tudom elérni 3 napja. Amúgy budapesti. Ha elértem rákérdek nála hogy megadhatom e a számát neked.

Amúgy ha bowdenes a gázpedálod akkor keress majd mert nekem két bowdenes szettem is van jelenleg és csak egy fog kelleni...

köszönöm az infót! érdekelne az egyik szett ártól függően . Te is most akarod beszereltetni? beszerelési árakról tudsz esetleg valamit?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

köszönöm az infót! érdekelne az egyik szett ártól függően . Te is most akarod beszereltetni? beszerelési árakról tudsz esetleg valamit?

10 15 kozott van a szereles, ezt majd Gyumma megmondja. Nekem a hosszu bovdenes egysegem van, igy azt mar tudjuk hova kell rakni. Ha mas van, annak helyet kell keresni. Fontos, hogy a kar CSAK G ASTRA / ZAFIRA kompatibilis legyen, mert a tobbi nem jo!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.