Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Androidos telómra én is telepítettem a playről hasonlót. Csak este használható, mert nappal semmi nem látszik belőle, sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volt szó a napi számláló gombjának gumijáról, hát csináltam képet.

Igaz kicsit késve...

1

2

Viszont, amilyen balf*** vagyok, elejtettem a napiszámláló lcd kijelzőjét, és megfolyt benne a folyadék.

Nincs valakinek elfekvőben egy számára fölösleges példány?

Szia. Nekem van ha még érdekel. Küld el a címedet és elpostázom.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudtok segíteni 2004.12. havi z14xe motoros opel astra tempomatosításában? Ki van építve teljesen és csak egy tempomatos bajuszkapcsoló kell, vagy részlegesen van csak vezetékelve? Segítségeteket előre is köszönöm!

Az aláírásomban ott van a beépítés folyamata! Ebben minden infót megtalálsz!

Módosítva : gezoli
  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Segítséget kérnék. Sikerűlt betennem előre a ködlámpákat. ma este le is tudtam tesztelni és beállítani.

Azt szeretném megoldani, hogy a távolságival együtt működjön. Persze csak éjszakai használathoz.

Ehez szeretnék tanácsot kapni.

Továbbá van egy ilyen biztositéktáblám: biztosit_kt_bla_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha nem jelenne meg : http://kepfeltoltes.hu/view/150121/biztosit_kt_bla_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem tudom mi minek a biztosítéka. már néztem mindenhol, de nem sikerül a nyomára akadni.

Ezekben szeretnék segítséget kérni.

Előre is köszönöm.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Segítséget kérnék. Sikerűlt betennem előre a ködlámpákat. ma este le is tudtam tesztelni és beállítani.

Azt szeretném megoldani, hogy a távolságival együtt működjön. Persze csak éjszakai használathoz.

Ehez szeretnék tanácsot kapni.

Továbbá van egy ilyen biztositéktáblám: biztosit_kt_bla_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha nem jelenne meg : http://kepfeltoltes.hu/view/150121/biztosit_kt_bla_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem tudom mi minek a biztosítéka. már néztem mindenhol, de nem sikerül a nyomára akadni.

Ezekben szeretnék segítséget kérni.

Előre is köszönöm.

Üdv

És annak mi értelme lenne? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Éjjel úgy sokkal jobbak a fényviszonyok.

A jól beállított ködlámpa az út test két széle felé világít az autó elé kb.10-15m-re,tehát csak lassú haladáskor(ködben) van,lehet értelme.

A refit lakott területen kívűl használod temposabb haladáskor,tehát a két lámpa együttes használata teljesen értelmetlen,felesleges,a szembejövő sem látja,te sem látsz jobban vele,max.magad elé arra a 15-m-re,de ezt is kétlem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A jól beállított ködlámpa az út test két széle felé világít az autó elé kb.10-15m-re,tehát csak lassú haladáskor(ködben) van,lehet értelme.

A refit lakott területen kívűl használod temposabb haladáskor,tehát a két lámpa együttes használata teljesen értelmetlen,felesleges,a szembejövő sem látja,te sem látsz jobban vele,max.magad elé arra a 15-m-re,de ezt is kétlem.

Nem távolra, hanem oldalra szeretnék vele látni.

A távolságim szerintem jó.

2002-es swiftem volt és az mintha jobban világította volna az úttest szélét.

Távolságinak vennék rendes távolságit, amik a terepjárókon vannak.

De az nem kell.

Link to comment
Megosztás:

A jól beállított ködlámpa az út test két széle felé világít az autó elé kb.10-15m-re,tehát csak lassú haladáskor(ködben) van,lehet értelme.

A refit lakott területen kívűl használod temposabb haladáskor,tehát a két lámpa együttes használata teljesen értelmetlen,felesleges,a szembejövő sem látja,te sem látsz jobban vele,max.magad elé arra a 15-m-re,de ezt is kétlem.

Én is szoktam így használni! Valóban jobban megvilágítja az út szélét mint a reflektor!

Bár hozzáteszem én nem alakítanám át az elektromos bekötését!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ehhez a szetthez kell vlmi okositás vagy csak simán csere és örömbodóttá? :) Köszönöm http://bolthely.hu/carstyler/id/03271_Kek_LED_szett_komplett_muszerfalhoz_Opel_Astra_G

Nem annyira örömbódottá, mert ha sárga fényvezetőt van, el fog kapni az ideg :D a másik meg, hogy ebayen megkapod olcsóbban ugyanezt, ez az oldal számomra nem túl bizalomgerjesztő :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Nem annyira örömbódottá, mert ha sárga fényvezetőt van, el fog kapni az ideg :D a másik meg, hogy ebayen megkapod olcsóbban ugyanezt, ez az oldal számomra nem túl bizalomgerjesztő :icon1:

Őőőő igen az van mármint sárga..Az nagy baj?Pontosabban miért?Sejtem de lehet,hogy hülyeséget gondolok..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szeretnék venni könyöklőt az autómba. A felső határ 20000ft lenne, és ha lehet akkor gyári jellegű legyen. Nem tudom, hogy az utólagos könyöklőnél van-e olyan ami nem csavaros, mert az lenne a legjobb!

Ki mit ajánl? :)

Szia!

Nálam ez van lassan 2 éve: link

Meg vagyok vele elégedve, bár lehetne szélesebb, de ez ugye nem a könyöklő, hanem a kocsi "hibája" :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szeretnék venni könyöklőt az autómba. A felső határ 20000ft lenne, és ha lehet akkor gyári jellegű legyen. Nem tudom, hogy az utólagos könyöklőnél van-e olyan ami nem csavaros, mert az lenne a legjobb!

Ki mit ajánl? :)

Nekem EZ van.. Igaz csavaros de felhajtható és kényelmes. Nélküle már nem tudnék meglenni. Igaz az elején furcsa volt váltani de meg lehet szokni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.