Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

Xenon szett ügyben kérem ki a tanácsotokat. Az első lépés, vagyis a FK projectoros lámpám már megvan. Kérdésem, hogy melyik márkát érdemes megvenni (én HID-at néztem ki), a 35W-osat és az 55W-osat is be lehet szerelni, vagy az 55W-osnál mér előjönnek a melegedési gondok? Hallottam olyanról, hogy a csatlakozók nem egyeznek, melyik csatlakozók ezek? A gyári kábelek nem mennek rá a xenonra? Mivel az FK lámpámból csak a vezetékek lógnak ki és nem a teljes izzó, ahogy a gyárinál, így gondom lehet az izzó kivezetésével? Ezt hogyan oldottátok meg? A trafókat hova érdemes felszerelni?

köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Xenon szett ügyben kérem ki a tanácsotokat. Az első lépés, vagyis a FK projectoros lámpám már megvan. Kérdésem, hogy melyik márkát érdemes megvenni (én HID-at néztem ki), a 35W-osat és az 55W-osat is be lehet szerelni, vagy az 55W-osnál mér előjönnek a melegedési gondok? Hallottam olyanról, hogy a csatlakozók nem egyeznek, melyik csatlakozók ezek? A gyári kábelek nem mennek rá a xenonra? Mivel az FK lámpámból csak a vezetékek lógnak ki és nem a teljes izzó, ahogy a gyárinál, így gondom lehet az izzó kivezetésével? Ezt hogyan oldottátok meg? A trafókat hova érdemes felszerelni?

köszi

a projektorosba van nekem beszerelve és a gumi provédőn van kivágva a megfelelő méretű lyuk és a xenon kábelén lévő porvédő pont bele illik, így nem megy bele semmi kosz...a feszkót az eredeti csatiból sarukon keresztűl a lámpából kapja, majd ez kimegy a trafóhoz, amit valami olyan helyre kell felszerelni, ahol nem gond a melegedés, mert ez azért melegszik...nekem a bal oldali lámpánál a klíma hűtő csavarzatára van felszerelve a trafó konzolja és onnan még simán elér a kábel a helyére, a jobb oldalinál két oldalú ragasztó szalaggal van rögzítve a légszűrő házra..de jó minőségűvel, mert különben leesik a melegtől...nekem így megy évek óta....most gondolkodom, hogy kipróbálok refinek egy xenon szettet, mert a projektoros így sem vakít, a refi pedig úgy is csak akkor megy ha nem jön szembe senki....szóval hiába hogy nem projektoros nem vakítok el vele senkit, cask pl egy utólagos XENON-ost ha kell :D

Link to comment
Megosztás:

Látom felmerült a xenonos téma. Nekem a kérdésem az lenne, hogy szeretnék vásárolni projektoros lámpát az astra-ra de nem tudom melyik típust érdemes vásárolni. Egy depo nevűt már megnéztem de nem tetszett mert nem lehetett beletenni a magasságállítást. (úgy nézett ki mint a gyári xenon képen jól nézett ki de amint kézbe vettem már nem annyira). Milyen márkával mi a tapasztalat. Pl. az rs-shop.hu nál az fk OPEL ASTRA G Angel Eyes most akciós 36 e Ft a pár de nem tudom milyen a minősége, beázik, H7-el (xenon most még nem szeretnék de később talán arra is sor kerül) milyen a fénye van e olyan mint a gyári.

Link to comment
Megosztás:

Látom felmerült a xenonos téma. Nekem a kérdésem az lenne, hogy szeretnék vásárolni projektoros lámpát az astra-ra de nem tudom melyik típust érdemes vásárolni. Egy depo nevűt már megnéztem de nem tetszett mert nem lehetett beletenni a magasságállítást. (úgy nézett ki mint a gyári xenon képen jól nézett ki de amint kézbe vettem már nem annyira). Milyen márkával mi a tapasztalat. Pl. az rs-shop.hu nál az fk OPEL ASTRA G Angel Eyes most akciós 36 e Ft a pár de nem tudom milyen a minősége, beázik, H7-el (xenon most még nem szeretnék de később talán arra is sor kerül) milyen a fénye van e olyan mint a gyári.

A magasságállító motor csak az FK-ba megy be. ezen kívül van még sonar (pl.:nekem) abba nem megy bele....

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy volt már szó róla:

utólag elektromos ablak beszerelése, gondolom a kábel ki van építve minden autóban :D

szó nélkül működik beszerelés után, vagy programozás kell neki?

5a Claasic 2:

Hátra tuti nincs (optima felszereltség)

de ha jól emléxek, akkor abban sincs, ami gyári fapados, azzaz gyárilag nincs benn. 2004 elötiekről nem tudok, hogy az hogyan van.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy volt már szó róla:

utólag elektromos ablak beszerelése, gondolom a kábel ki van építve minden autóban :D

szó nélkül működik beszerelés után, vagy programozás kell neki?

olvas vissza, kb 2 hete írtam asszem elég kimerítő választ.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy volt már szó róla:

utólag elektromos ablak beszerelése, gondolom a kábel ki van építve minden autóban ;)

szó nélkül működik beszerelés után, vagy programozás kell neki?

Classicnál az első ajtóban sincs a kötegben semmi. Én 35-ért vettem, mindent hozzá:

- lyukatlan kárpitok

- emelőszerkezet motorral

- kábelköteg, amiben a tükör is benne van

- kapcsolók, kárpitborítások

Otthon fél óra/db, lehet cserélni, csak legyen otthon popszegecsed is, különben szivacs.

Ja és, amivel én szoptam az az volt, hogy Mr. 15 biztosítékot is be kell tolni, nem csak a 41-eset. A 41-es a motornak kell, a 15-ös meg a vezérlésnek. Az amperszámra nem emlékszem, de az egyik barna, a másik piros :-)

A félreértés elkerülése végett, a fentieket az első ablakokra írtam. A hátsót még nem csináltam.

Az egyszerűség kedvéért! :D

Link to comment
Megosztás:

Kérdés cartársak!

A G Astra centrál zár központi vezérlő modulja ugyanaz mint az F-é? Mármint ami az "a" oszlop tövében van.

Ugyanis unokanővéremnek nem volt benne, beszereltette és nemrég megadta magát, mondja nézzem már meg. Nos szép egy látvány volt, a gyári csati levágva, egy másik fajta összetekerve-szigszalagozva, és valami 2 gyufásdoboz méretű Spal nevű modul rádugva -ami persze nem működik némi "javítás" után sem. No persze ezen a látványon ő is lehidalt és arra döntött, hogy jó lenne rendbe tenni és ha szerez egy csatit meg egy modult akkor rekonstruálom neki de ha nem kap bele gyárit akkor F-é kerülne bele.

Szóval ha lenne valaki oly szives és küldene egy p.ü.-t erről a rejtélyről nagyon megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Kérdés cartársak!

A G Astra centrál zár központi vezérlő modulja ugyanaz mint az F-é? Mármint ami az "a" oszlop tövében van.

Ugyanis unokanővéremnek nem volt benne, beszereltette és nemrég megadta magát, mondja nézzem már meg. Nos szép egy látvány volt, a gyári csati levágva, egy másik fajta összetekerve-szigszalagozva, és valami 2 gyufásdoboz méretű Spal nevű modul rádugva -ami persze nem működik némi "javítás" után sem. No persze ezen a látványon ő is lehidalt és arra döntött, hogy jó lenne rendbe tenni és ha szerez egy csatit meg egy modult akkor rekonstruálom neki de ha nem kap bele gyárit akkor F-é kerülne bele.

Szóval ha lenne valaki oly szives és küldene egy p.ü.-t erről a rejtélyről nagyon megköszönném!

EPC szerint nem egyforma, de miért ne lenne bontóban?

Link to comment
Megosztás:

köszi, tényleg csak keveset kellett volna olvasni back :D

az ajtófólia macerás dolog?

Egyszer használatos, tehát nem tudod úgy visszarakni, hogy ne látszódjon meg. Nagyon óvatosan húzd le, mert nyúlik mint állat. Azért jó minőségű duplexel kiválóan vissza lehet tenni. főleg ha csak egy helyen vágod meg, tipikusan felül érdemes. A ragasztó jó minőségnél a tapadás mellett kötelező, hogy vízálló legyen, különben az ajtóba beeső csapadék nagy része megy az utastérbe, előbb-utóbb.

Link to comment
Megosztás:

Hallottam már olyanról, hogy kertészeti kereskedésben kapható nylon fóliát méretre vágnak és azt ragasztják fel (asszem Hening cartárs volt) ragasztónak pedig a Pritt stift tökéletes, jó év alatt nem jött le -nekem legalábbis. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Hallottam már olyanról, hogy kertészeti kereskedésben kapható nylon fóliát méretre vágnak és azt ragasztják fel (asszem Hening cartárs volt) ragasztónak pedig a Pritt stift tökéletes, jó év alatt nem jött le -nekem legalábbis. :P ;)

Én prit stiftel ragasztottam vissz a telómra a fóliaszerű, dekorcsíkot, de egy hét alatt levált. Igaz a másik oldalt nem vas volt, hanem műanyag. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem olyan problémám van h riasztóm bekapcsol magától! Rányomom a riasztót akkor pityog 2öt ahogy szokott, utána uaugy pityog és beriaszt :D Vki megtudna mondani mitől lehet?

100 km/h -val megy a kocsim mitől lehet?.......

Kerek a gumi a kocsi alatt mitől lehet?....

Átlátszó a szélvédő....

Bocs de ez kikívánkozott belőlem....

De úgy is írhattam volna hogy "jóslással nem fogallkozunk" ;)

Szóval ezt így nem lehet, irány egy riasztó szerelőhöz és megoldja a gondod....esetleg ha vmi márkásabb riasztó, akkor vannak biztos garis szervíz lehetőségek, ahol gari után is éretenek hozzá és jó pénzért megcsinálják...

Link to comment
Megosztás:

Ha meg tudnám oldani azt, hogy menet közben, hátramenet kapcsolása nélkül bekapcsolhassam a tolató lámpákat akkor abból lenne valami zűrzavar a kocsi elektromos rendszerében? Mondjuk egyenesen az égőkhöz menő kábelre kötném rá a kakaót. Elegem van, hogy ott, ahol 100km/h-val lehet menni, megyek 120-al és még így is valaki a seggemben van majdnem mindig. :D Ha rájuk tudnám kapcsolni a lámpákat, szerintem megállna bennük az ütő. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha meg tudnám oldani azt, hogy menet közben, hátramenet kapcsolása nélkül bekapcsolhassam a tolató lámpákat akkor abból lenne valami zűrzavar a kocsi elektromos rendszerében? Mondjuk egyenesen az égőkhöz menő kábelre kötném rá a kakaót. Elegem van, hogy ott, ahol 100km/h-val lehet menni, megyek 120-al és még így is valaki a seggemben van majdnem mindig. :D Ha rájuk tudnám kapcsolni a lámpákat, szerintem megállna bennük az ütő. ;)

akkor ne a tolatóra tedd, hanem a fékre....a tolatótól én nem ijednék meg, mert tudom hogy ez lehetetlen, hogy 120 nál vki rüki-t kapcsol, de egy fék felvillanástól az tuti beidegelne....én szoktam is hogy a gáz nyomása közben rálépek ballal a fékre :D...láttam ebből már mögöttem érdekes rángatózást... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.