Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Hello Coupe!

Épp dél körül mentél el mellettem a fehérvári sarkánál. Ott néztem a könyöktámaszt, de shit mindegyik.

Nekem azért gáz a standard, mert a dréktámasz állító teljesen összekarcolódna és nehézkes lenne az ülés előre döntése is miatta. Ez a nefelejts-es Ez jó mert itt alatta van a felfogatás ahogy nézem, nem pedíg kétoldalról bazinagy lemezekkel.

Link to comment
Megosztás:

Én ha ilyet vennék csak az általuk forgalmazott "könyöklőt" venném meg.

nefelejts kft kicsit drágább mint a többi,de minőségi bőrből van.

Ez ugyanaz, mint ami nekem is van... (na meg Ákosnak, meg Off-Topic-nak, stb.)

Tényleg finom bőr van a tetején.

Az biztos, hogy macerás állítani a deréktámaszt, ha ez bent van... de ugye, az nem olyan mint a rádió hangereje, hogy állandóan csavargatja az ember! :huh: Egyszer beállítod, oszt jóvan! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nékem is ilyen van... :)

Igaz nekem már sikerölt eltörni az alsó pántot, amin a lefogató csavarok vannak... :huh:

Gyerkőc szokott rajta csücsülni... :)

Kár hogy műanyag....de mostmár bivaly erős lett, akár rá is ülhetek.... :lol: :) :D

0,75-ös rozsdamentes lemezből csináltam másikat... B)

Szreintem tuti, nem bántam meg hogy beraktam... :D

Link to comment
Megosztás:

Hi all!

Úgy néz ki tévedtem. Megnéztem az új Astra és a Vectra ablakmosó spricnijét is, de ránézésre tök ugyanaz, mint a G-ben van, így nem valószínű, hogy porlasztós.. :huh:

Más..

Írtátok, hogy a tempomat lehetőségét a legegyszerűbben úgy lehet ellenőrizni, hogy az indexkar végéhez van-e egy kis csatlakozó ragasztva. Eddig ok. De hogy szedem le a borítást?

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Hi all!

Úgy néz ki tévedtem. Megnéztem az új Astra és a Vectra ablakmosó spricnijét is, de ránézésre tök ugyanaz, mint a G-ben van, így nem valószínű, hogy porlasztós.. :huh:

:lol:(

Más..

Írtátok, hogy a tempomat lehetőségét a legegyszerűbben úgy lehet ellenőrizni, hogy az indexkar végéhez van-e egy kis csatlakozó ragasztva. Eddig ok. De hogy szedem le a borítást?

A kormány borításán alul középen van egy lyuk. (kitapintható) abban van egy torx-os csavar. Na ha azt kiveszed, utána már csak feszegetni kell és lejön a cucc. :)

Link to comment
Megosztás:

Na, megnéztem. Volt még plusz 2 csavar, amihez csak a kormány eltekerésével lehetett hozzáférni. De sajna ez a végeredményen nem változtat, nincs ott az a plusz kábel.. :lol:

Tomka

:D :D booocsááásss meg... azokat elfelejtettem! :huh:

Sajnálom, hogy nincs ott a kábel... :)

Link to comment
Megosztás:

Én találtam csatlakozót és kábelt az ablakmosótartály alatt,

és a kuplungpedálnál is.... :lol: (kapcsolóval együtt...)

Lehet hogy mégsem veszett fejsze a BC és a tempomat utólagos beszerelése... :)

A tempomat akkor elég könnyű lenne...

De a BC... - megoldható, csak... :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Figyelem Astra G-sek!

Aki szeretne egy jó kis board computert az autójába, tekintse meg ezt a kis leírást:

http://www.opel16v.hu/CDL_hasznalati.zip

Nemsokára kész van a G Astra, C Corsa verzió is, 10 karakteres TID kijelzőre.

Csak benzinesekhez jó!

Az ára 28000 +BC-s ablaktörlő-kapcsoló ha kell.

Akit érdekel, jelezze pü-ben! (a héten már nem igazán leszek netközelben, de jövő héten igen)

Link to comment
Megosztás:

Figyelem Astra G-sek!

Aki szeretne egy jó kis board computert az autójába, tekintse meg ezt a kis leírást:

http://www.opel16v.hu/CDL_hasznalati.zip

Nemsokára kész van a G Astra, C Corsa verzió is, 10 karakteres TID kijelzőre.

Csak benzinesekhez jó!

Az ára 28000 +BC-s ablaktörlő-kapcsoló ha kell.

Akit érdekel, jelezze pü-ben! (a héten már nem igazán leszek netközelben, de jövő héten igen)

Na, a dízelesekről már megint megfeledkeztek. Pedig érdekelne a BC, mert a fogyasztást így ősi módszerrel számítgatom (koppanásig tankolás/km osztás), ami azért nem 100%.... Szóljatok, ha Y17DT-hez is applikálható a cucc...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a fogyasztást dízelnél nem lehet azzal a módszerrel mérni, ahogy a befecskendezős benzineseknél,

így azoknál felejtős ez a komputer. :unsure:

Ja, igen, biztos átfolyásmérőt kéne beszerelni.... gondolom az injektornál tudni lehet, mennyit nyom egy menetben a spricni, így aztán a befecskendezések számából lehet tudni, mennyi a fogyasztás...

Link to comment
Megosztás:

Ja, igen, biztos átfolyásmérőt kéne beszerelni.... gondolom az injektornál tudni lehet, mennyit nyom egy menetben a spricni, így aztán a befecskendezések számából lehet tudni, mennyi a fogyasztás...

Ott is ennél jóval bonyolultabb a dolog, de a lényeg, hogy a befecskendezőszelep nyitvatartásából

számol a komputer. A pontos átfolyásmérő pedig iszonyat drága, azt nem fizetné meg egy Astrás sem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.