Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Erre nem is gondoltam. Az a baj hogy 120 nál nem tudok elég gyorsan kihajolni és megtörölgetni a fényszóróimat. ezt kellene orvosolni vhogy

Mondjuk megállsz és kiveszed a csomagtartóból a kefét és megtörlöd.... :rolleyes: Tényleg minek olyan sűrűn mosni?Jó az koszosan is... ;)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk megállsz és kiveszed a csomagtartóból a kefét és megtörlöd.... :rolleyes: Tényleg minek olyan sűrűn mosni?Jó az koszosan is... ;)

tudok szerezni egy komplettet szinte ingyen és azért kérdeztem hogy mégis milyen. Xenon mellé amúgy kötelező, ha már automata magasságállítás nem lesz.

Link to comment
Megosztás:

tudok szerezni egy komplettet szinte ingyen és azért kérdeztem hogy mégis milyen. Xenon mellé amúgy kötelező, ha már automata magasságállítás nem lesz.

Xenon mellé...nem tök mind1 hogy a mosó hiányzik e ha a rend éber őre úgyis bele tud kötni, hogy nem automata magasság állítós? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

csináltam képeket a rolórol:

R1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

R2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

R3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

R4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Illetve a könyöklőröl képek:

1149363764k1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1117034542k2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egy kisebb problémám van a könyöklővel, a kéziféket nehezebb kiengedni, mert nem lehet annyira hozzáférni a könyöklő miatt. Maximálissan hátra tettem fel a konzolt, és teljessen hátra állítottam. Igaz ha hátrébb lenne a könyöklő, akkor pedig a könyökömet nem tudnám rátenni.

Link to comment
Megosztás:

Egy kisebb problémám van a könyöklővel, a kéziféket nehezebb kiengedni, mert nem lehet annyira hozzáférni a könyöklő miatt. Maximálissan hátra tettem fel a konzolt, és teljessen hátra állítottam. Igaz ha hátrébb lenne a könyöklő, akkor pedig a könyökömet nem tudnám rátenni.

Sztem ez igazán vállalható hátrány cserébe a kényelmes vezetésért, ha belegondolsz a kézifékhez csak elinduláskor illetve megálláskor nyúlsz, a többi időben meg tudod használni a könyöklőt, ennyit meg ki lehet bírni. Ha nagyon zavar akkor felhajtható kialakítású könyöklőt lehetne még beszerelni esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Sztem ez igazán vállalható hátrány cserébe a kényelmes vezetésért, ha belegondolsz a kézifékhez csak elinduláskor illetve megálláskor nyúlsz, a többi időben meg tudod használni a könyöklőt, ennyit meg ki lehet bírni. Ha nagyon zavar akkor felhajtható kialakítású könyöklőt lehetne még beszerelni esetleg.

Csak megszokás kérdése szerintem.

Kézifékes elindulásnál lehet zavaró, de Én inkább a mérlegállást szoktam használni....

Link to comment
Megosztás:

Egy kisebb problémám van a könyöklővel, a kéziféket nehezebb kiengedni, mert nem lehet annyira hozzáférni a könyöklő miatt. Maximálissan hátra tettem fel a konzolt, és teljessen hátra állítottam. Igaz ha hátrébb lenne a könyöklő, akkor pedig a könyökömet nem tudnám rátenni.

enyim felhajtható :rolleyes:

városban úgy a tuti (bár kezdem megszokni) autópályán meg teljesen kényelmes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.