Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Nem.

G Astrából létezett elektromos tükrös verzió, úgyhogy megveszed a motoros tükröket, belülre az új tükörháromszöget amin nincsen lyuk a karnak, a kapcsolót meg a kábelköteget (ha szerencséd van az ajtóig be is van vezetve), installálod és kész.

(Macerás nekem lenne a Corsába, mert még ajtóátvezetőm sincs, nemhogy gyárilag behúzott vezetékem... pedig meg kéne csinálni valahogy, bár engem csak a tükörfűtés érdekel, az elektromos állíthatóság nem annyira :) )

Link to comment
Megosztás:

Ó igen a fűtés az nagyon hasznos és kényelmes dolog..

Nem.

G Astrából létezett elektromos tükrös verzió, úgyhogy megveszed a motoros tükröket, belülre az új tükörháromszöget amin nincsen lyuk a karnak, a kapcsolót meg a kábelköteget (ha szerencséd van az ajtóig be is van vezetve), installálod és kész.

(Macerás nekem lenne a Corsába, mert még ajtóátvezetőm sincs, nemhogy gyárilag behúzott vezetékem... pedig meg kéne csinálni valahogy, bár engem csak a tükörfűtés érdekel, az elektromos állíthatóság nem annyira :) )

Link to comment
Megosztás:

Nem.

G Astrából létezett elektromos tükrös verzió, úgyhogy megveszed a motoros tükröket, belülre az új tükörháromszöget amin nincsen lyuk a karnak, a kapcsolót meg a kábelköteget (ha szerencséd van az ajtóig be is van vezetve), installálod és kész.

(Macerás nekem lenne a Corsába, mert még ajtóátvezetőm sincs, nemhogy gyárilag behúzott vezetékem... pedig meg kéne csinálni valahogy, bár engem csak a tükörfűtés érdekel, az elektromos állíthatóság nem annyira :) )

A bal oldali fog működni, a jobb oldalihoz át kell húzni 3 kábelt. Illetve a tükörfűtés sem fog alapból működni. Relét + vezetékeket ki kell építeni.

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt nekem írtad akkor köszönöm de nem érint, a Coupénak gyárilag elektromos és fűthető a tükre, a Corsába belevarázsolni meg ennél azért kicsit bonyolultabb lenne...

Nem Neked, igazából csak a Te írásodat egészítettem ki. Nehogy hiú reményekkel vágjon bele ebbe a projektbe.

Link to comment
Megosztás:

Nem Neked, igazából csak a Te írásodat egészítettem ki. Nehogy hiú reményekkel vágjon bele ebbe a projektbe.

semmi nem lehetetlen csak akarni kell

opel tis sokat segít

minden csatlakozás és pinek helyei megtalálhatók

egyszerűen le kell követni a dolgokat és kész

nem egy ördöglakat

Link to comment
Megosztás:

Én meg megmondom őszintén, meglepődtem a létezésén is ennek a visszajelzőnek. Utána is néztem gyorsan hogy jól emlékszem-e, és valóban: a gyári kezelési könyv még csak meg sem említi hogy a tempomatnak van visszajelzője is. :)

Én meg tegnap nyálaztam át a forumot tempomat ügyében, de konkrét válaszokat nem kaptam. Ha lehetséges raknék az enyémbe tempomatot, csak jó lenne tudni, hogy mennyiért beszerezhetőek a cuccok az én bowdenes X16XEL-emhez. :D

Ha valaki tudna részleteket is közölni, az ne habozzon!!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Én meg tegnap nyálaztam át a forumot tempomat ügyében, de konkrét válaszokat nem kaptam. Ha lehetséges raknék az enyémbe tempomatot, csak jó lenne tudni, hogy mennyiért beszerezhetőek a cuccok az én bowdenes X16XEL-emhez. :)

Ha valaki tudna részleteket is közölni, az ne habozzon!!

Üdv!

Biztos be lehet rakni,mert az enyémben is van!Nem tudom, neked írtuk-e vagy másnak,hogy

wessz-t keresse meg ilyen tempomat beépítéssel kapcsolatban!

Link to comment
Megosztás:

Biztos be lehet rakni,mert az enyémben is van!Nem tudom, neked írtuk-e vagy másnak,hogy

wessz-t keresse meg ilyen tempomat beépítéssel kapcsolatban!

Nem nekem írtátok, de már írtam wessz-nek.

Sajnos semmi konkrétumot nem írt, hogy mi mennyi kb. és mit kellene megnéznem, hogy beépíthető-e :)

Link to comment
Megosztás:

hali,hogy csináltad ?érdekelne

tudom hogy mindent lefotózol ha jól emlékszem

esetleg egy röpke leírás

megköszönném

Nem én csináltam, mert nekem nincs szükségem ilyen úri mulatságokra. :)

Aki mindent fényképez, az Kuma kartárs, én csak nyitott szemmel netezek.

Leírás?

Először egy kicsit szét kell szedni.

p1000514cv3.jpg

Majd egy kicsit forrasztgatni

p1000515jp2.jpg

Végül rápróbálni

p1000524jf4.jpg

De mielőtt összekötöd, érdemes rámérni.

(Ez egy 2003-as 1.8 16V-ből van)

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék gyári bőrkormányt beszerezni, találtam is egyet, ami multis! A kérdésem az, hogy nem multikormányos Astrába be tudom e tenni a multis kormányt? A duda és légzsák bekötésének van köze a multi gombokhoz?

Üdv

Ha így teszed be, akkor a gombok csak díszek lesznek. Ha a kormányról szeretnéd kezelni a zajforrást, akkor szerezz be multishoz való kormányátvezetőt (kb. 5000,- Ft).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.