Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Az így csináldban az van írva, hogy 1-es : oldalállítás, 2-es: magasságállítás.

Na most, a 2-es nem reagál semmit, az 1-es csavargatva érdekes, mert ha az autó középvonala felé tekerem, arrafelé emelkedik is, visszafelé a fordítottja. Most épp nagyon középre visz mindkét lámpa. Ha normálisra állítanám az oldalhelyességet, akkor nagyon lefelé világít, nem látnám az utat. Erre kellene a magasságállítás.

Link to comment
Megosztás:

Az így csináldban az van írva, hogy 1-es : oldalállítás, 2-es: magasságállítás.

Na most, a 2-es nem reagál semmit, az 1-es csavargatva érdekes, mert ha az autó középvonala felé tekerem, arrafelé emelkedik is, visszafelé a fordítottja. Most épp nagyon középre visz mindkét lámpa. Ha normálisra állítanám az oldalhelyességet, akkor nagyon lefelé világít, nem látnám az utat. Erre kellene a magasságállítás.

Jaja, ez egy háromszög, aminek az egyik pontja fix, ezért van, hogy az oldalállítás magasságot is állít, bár nem olyan mértékben. Akkor az van, amit Zachi írt: fogaskerék vagy egyéb műanyag off.

Link to comment
Megosztás:

opel astra g 1.7 cdti-hez chip eladó. 30.000Huf Kb. 1-1,5 évet volt használva.

Gyártó? Mivel kecsegtet?

fogalmam sincs. engem csak megkértek hogy tegyem fel. kérdezzetek csak, összeírom és holnapra mindent megmondok. egyet tudok, én vezettem az autót mikor bent volt meg amikor nem érezni a különbséget. azt tudom hogy van rajta valami állítási lehetőség.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

nem felejtettem el csak a srác nem tudta megmondani tegnap. ígérete szerint ma fogja. annyit azért kihúztam belőle, hogy mérnök ember csinálta aki vállalt rá 1 év garit, illetve a motorra is ha valami lesz vele. gyári csatikra kell rádobni, nem kell átalakítás. 2perc sincs az egész. újonnan 75-80e huf volt. ugye mivel 1-1,5 éve vette ezért gari már nincs rá. látom kvári vagy, lehet egyszerűbb lenne ha megbeszélnénk egy időpontot és kimennénk az opelba, mert ott dolgozik a srác akié. ki is tudod próbálni, neki is kombija van.

Link to comment
Megosztás:

nem felejtettem el csak a srác nem tudta megmondani tegnap. ígérete szerint ma fogja. annyit azért kihúztam belőle, hogy mérnök ember csinálta aki vállalt rá 1 év garit, illetve a motorra is ha valami lesz vele. gyári csatikra kell rádobni, nem kell átalakítás. 2perc sincs az egész. újonnan 75-80e huf volt. ugye mivel 1-1,5 éve vette ezért gari már nincs rá. látom kvári vagy, lehet egyszerűbb lenne ha megbeszélnénk egy időpontot és kimennénk az opelba, mert ott dolgozik a srác akié. ki is tudod próbálni, neki is kombija van.

Ja, neem! Nekem nem hiányzik! Csak a sikeres értékesítéshez kéne valami info a potenciális vevők felé.

Meg aztán az Opel szerviz a város túloldalán, sőt azon kívül van innét nézve (Donner). :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lepattintod a háromszöget ( 3 db patent tartja), és a tükörhöz menő kábelköteghez van ragasztószalagozva, visszahajtva az ajtókárpit alá. Benyúlsz egy késheggyel, megvágod a ragasztást, és felhúzod a csatit.

Csak óvatosan a patentokkal ilyen hidegbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

JVC KD-G332 típusú levehető előlapos autórádió van az autómban, amely azonban az elmúlt pár napban nem hajlandó bekapcsolni. A bekapcsoló gombnál látom, hogy világít a kis piros fény, azonban annak megnyomására nem hajlandó a készülék bekapcsolni. Mi lehet vajon a hiba oka?

Ha resetelem a készüléket, akkor vajon megjavul, vagy valamilyen más elektromos baja lehet? Resetelés után kéri-e a kódot a rádió, mert azt viszont nem tudom hova "rejtettem el"? A rádiókódot honnan lehet megtudni?

Köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Tehát! Amikor az autó vásárlásakor a szalonba berakták a rádiót a hozzá kapott - talán - garancialevélen volt egy 4-5 jegyű bizt. kód. Ezt azonban még sosem kellett használnom, mivel az akku sem volt még kivéve, és sajnos ez a papírom elkeveredett valahova.

A resetelés után nem kérte a kódot a készülék, az eltárolt rádióállomások maradtak a helyükön. Kódügyben megkerestem emailben a JVC-t, de még nem kaptam választ.

Tgabika76! Ha ilyen típusú rádiód van és esetleg megvan hozzá az a papír amin a kód van, oszd már meg velem légyszíves! Bár szerintem készülékazonosság esetén sem egyforma a termék kódja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.